| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 8.5 | 15.5 | 1 | 2 | 50 | 1 | 5 | 20 | 3.5 | 4.5 | 77.8 | 3 | 4 | 7 | 1.5 | 2.5 | 1.5 | 2.5 | 1 | 0.5 | 0 | 12.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 17 | 31 | 2 | 4 | 50 | 2 | 10 | 20 | 7 | 9 | 77.8 | 6 | 8 | 14 | 3 | 5 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 21.9 | 40 | 2.6 | 5.2 | 50 | 2.6 | 12.9 | 20 | 9 | 11.6 | 77.8 | 7.7 | 10.3 | 18.1 | 3.9 | 6.5 | 3.9 | 6.5 | 2.6 | 1.3 | 0 | 32.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 9 | 2 | 4.944 | 12.3111 | 1.211 | 218 | 61.161.1 | 0.44 | 1.110 | 4040 | 1.110 | 1.413 | 76.976.9 | 1.211 | 1.312 | 2.623 | 19 | 1.211 | 1.614 | 0.87 | 19 | 0.11 | 00 | 7.366 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 3 | 4.728 | 17.2103 | 1.27 | 318 | 38.938.9 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.811 | 16 | 2.817 | 0.74 | 2.213 | 3.320 | 0.85 | 1.38 | 0.74 | 0.21 | 6.237 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 1326 | 23.547 | 4.59 | 1020 | 4545 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 2.55 | 510 | 5050 | 48 | 24 | 612 | 1.53 | 36 | 48 | 36 | 12 | 00 | 0.51 | 10.521 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 18 | 7 | 5.698 | 13.3261 | 1.727 | 3.856 | 45.948.2 | 0.49 | 1.526 | 26.434.6 | 117 | 1.725 | 58.268 | 1.830 | 1.122 | 2.852 | 0.816 | 1.630 | 2.242 | 1.218 | 0.819 | 0.25 | 0.22 | 6124 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 19 | 7 | 4.598 | 10.6261 | 1.427 | 356 | 45.948.2 | 0.39 | 1.226 | 26.434.6 | 0.817 | 1.425 | 58.268 | 1.430 | 0.922 | 2.352 | 0.616 | 1.330 | 1.842 | 0.918 | 0.719 | 0.25 | 0.12 | 4.8124 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 530 | 1272 | 16 | 212 | 5050 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 16 | 1.38 | 7575 | 2.515 | 1.59 | 424 | 1.59 | 16 | 2.314 | 1.710 | 0.32 | 00 | 00 | 9.255 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 3.310 | 1648 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 2.78 | 26 | 26 | 13 | 1.34 | 13 | 00 | 7.322 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 0 | 2.78 | 9.328 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 13 | 1.34 | 7575 | 1.75 | 1.34 | 39 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 00 | 00 | 515 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 12 | 1 | 3.748 | 12.4148 | 0.911 | 2.226 | 4042.3 | 0.35 | 1.216 | 27.331.3 | 0.911 | 1.316 | 66.768.8 | 1.824 | 1.417 | 3.241 | 1.619 | 1.214 | 2.227 | 1.418 | 0.88 | 0.33 | 00 | 7.292 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 3.748 | 12.4148 | 0.911 | 2.226 | 4042.3 | 0.35 | 1.216 | 27.331.3 | 0.911 | 1.316 | 66.768.8 | 1.824 | 1.417 | 3.241 | 1.619 | 1.214 | 2.227 | 1.418 | 0.88 | 0.33 | 00 | 7.292 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 55 | 00 | 55 | 11 | 33 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 36 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 8.517 | 15.531 | 12 | 24 | 5050 | 12 | 510 | 2020 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 36 | 48 | 714 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 2.55 | 12 | 0.51 | 00 | 12.525 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 5 | 0 | 4.223 | 9.750 | 0.73 | 1.88 | 36.437.5 | 0.53 | 2.212 | 23.125 | 1.38 | 2.513 | 53.361.5 | 2.812 | 1.38 | 4.220 | 1.26 | 1.88 | 0.84 | 1.78 | 0.32 | 0.21 | 00 | 5.833 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 4.223 | 9.750 | 0.73 | 1.88 | 36.437.5 | 0.53 | 2.212 | 23.125 | 1.38 | 2.513 | 53.361.5 | 2.812 | 1.38 | 4.220 | 1.26 | 1.88 | 0.84 | 1.78 | 0.32 | 0.21 | 00 | 5.833 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 48 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 00 | 2.55 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 2 | 4.678 | 11.4194 | 117 | 1.831 | 54.854.8 | 0.59 | 1.221 | 42.842.8 | 117 | 1.423 | 73.973.9 | 1.627 | 1.221 | 2.848 | 1.220 | 117 | 1.628 | 1.118 | 0.611 | 0.11 | 00 | 7.5127 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 14 | 4 | 4.563 | 15210 | 114 | 2.636 | 38.938.9 | 0.57 | 1.825 | 2828 | 114 | 1.419 | 73.773.7 | 1.926 | 1.622 | 3.448 | 1.217 | 1.926 | 2.636 | 1.318 | 1.116 | 0.68 | 0.11 | 7.199 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 1326 | 23.547 | 4.59 | 1020 | 4545 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 2.55 | 510 | 5050 | 48 | 24 | 612 | 1.53 | 36 | 48 | 36 | 12 | 00 | 0.51 | 10.521 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 35 | 8 | 5.8169 | 13.5459 | 1.741 | 490 | 4445.6 | 0.417 | 1.854 | 21.831.5 | 1.136 | 2.254 | 51.766.7 | 2.566 | 1.247 | 3.7113 | 1.141 | 1.852 | 2.273 | 1.644 | 0.729 | 0.29 | 0.12 | 6.5249 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 36 | 8 | 4.6169 | 10.8459 | 1.441 | 3.290 | 4445.6 | 0.317 | 1.454 | 21.831.5 | 0.936 | 1.754 | 51.766.7 | 266 | 147 | 3113 | 0.941 | 1.552 | 1.773 | 1.344 | 0.629 | 0.19 | 0.12 | 5.2249 | ||||||