| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 2.7 | 14 | 1.3 | 2.3 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.7 | 1.7 | 0 | 0.7 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0 | 3.7 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 8 | 42 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 7.6 | 40 | 3.8 | 6.7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.9 | 1.9 | 4.8 | 0 | 1.9 | 2.9 | 1.9 | 1 | 0 | 0 | 10.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 17 | 0 | 0.712 | 10.5178 | 0.35 | 0.915 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.322 | 0.11 | 1.423 | 0.12 | 1.220 | 0.610 | 0.12 | 0.24 | 0.11 | 0.12 | 0.814 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 9 | 0 | 0.44 | 6.256 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.312 | 0.22 | 1.614 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.917 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 1 | 2.213 | 11.569 | 16 | 1.59 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.38 | 0.32 | 1.710 | 00 | 0.32 | 0.85 | 0.21 | 0.53 | 0.21 | 00 | 3.722 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 4 | 1.220 | 12.5212 | 0.47 | 1.628 | 2525 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.23 | 0.58 | 37.437.4 | 2.238 | 0.814 | 3.152 | 0.24 | 1.118 | 1.525 | 0.58 | 0.24 | 0.11 | 0.12 | 2.645 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 1.53 | 510 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 36 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 26 | 0 | 0.616 | 8.3234 | 0.37 | 0.618 | 42.538.9 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.334 | 0.13 | 1.537 | 0.13 | 0.621 | 0.412 | 0.12 | 0.14 | 01 | 0.12 | 1.431 | ||||
| 3 szezon |
|
MAFC | 25 | 5 | 1.636 | 9.7291 | 0.513 | 1.238 | 38.734.2 | 01 | 01 | 100100 | 0.67 | 0.914 | 65.749.9 | 1.447 | 0.617 | 1.964 | 0.14 | 0.520 | 1.132 | 0.712 | 0.27 | 0.12 | 02 | 3.173 | ||||
| Összesítés | 51 | 5 | 1.252 | 9.1525 | 0.420 | 156 | 39.735.7 | 01 | 01 | 100100 | 0.49 | 0.616 | 67.156.2 | 1.381 | 0.420 | 1.7101 | 0.17 | 0.541 | 0.844 | 0.514 | 0.211 | 0.13 | 04 | 2.4104 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 2 | 0.32 | 10.865 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.38 | 0.53 | 1.811 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 2.923 | 14.5116 | 1.411 | 2.621 | 52.452.4 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 2.822 | 1.19 | 3.931 | 0.54 | 0.97 | 0.97 | 0.54 | 0.54 | 00 | 0.32 | 5.645 | |||
| 1 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 14 | 3 | 1.625 | 12.7181 | 0.812 | 1.726 | 44.646.2 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.35 | 2020 | 230 | 0.812 | 2.942 | 0.34 | 0.710 | 0.811 | 0.34 | 0.34 | 00 | 0.12 | 3.250 | ||||
| Összesítés | 17 | 3 | 1.125 | 9.1187 | 0.512 | 1.327 | 40.744.5 | 00 | 0.11 | 00 | 01 | 0.25 | 2020 | 1.531 | 0.713 | 2.144 | 0.24 | 0.510 | 0.511 | 0.24 | 0.24 | 00 | 0.12 | 2.351 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 2323 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Hepp Kupa, Női | 3 | 2 | 2.78 | 1442 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 00 | 0.72 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.711 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 3 | 0 | 00 | 11.523 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 3 | 2 | 2.78 | 1442 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 00 | 0.72 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.711 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 0.98 | 12.365 | 0.44 | 1.810 | 2540 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.63 | 1.27 | 00 | 0.94 | 0.33 | 0.63 | 0.42 | 0.31 | 00 | 1.211 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 18 | 0 | 0.712 | 11.2201 | 0.35 | 118 | 27.827.8 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.323 | 0.12 | 1.425 | 0.12 | 1.222 | 0.610 | 0.23 | 0.35 | 0.12 | 0.12 | 0.814 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 14 | 0 | 0.34 | 4.462 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.913 | 0.23 | 1.116 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.318 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 12 | 3 | 1.315 | 11.2134 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 1.316 | 0.45 | 1.721 | 00 | 0.45 | 0.89 | 0.11 | 0.33 | 0.11 | 00 | 2.327 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 28 | 7 | 1.851 | 13.2370 | 0.822 | 256 | 39.339.3 | 01 | 01 | 100100 | 0.14 | 0.513 | 30.730.7 | 2.263 | 0.925 | 3.188 | 0.38 | 127 | 1.335 | 0.514 | 0.39 | 01 | 0.14 | 3.6101 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 1.53 | 510 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 36 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 32 | 0 | 0.516 | 7.8263 | 0.27 | 0.622 | 32.731.8 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.136 | 0.25 | 1.341 | 0.13 | 0.623 | 0.312 | 0.13 | 0.15 | 0.12 | 0.12 | 132 | ||||
| 3 szezon |
|
MAFC | 42 | 10 | 1.569 | 9.8514 | 0.529 | 1.271 | 37.340.9 | 01 | 02 | 3050 | 0.68 | 0.919 | 65.642.1 | 1.480 | 0.631 | 2111 | 0.18 | 0.532 | 146 | 0.718 | 0.212 | 02 | 04 | 3134 | ||||
| Összesítés | 74 | 10 | 1.185 | 9777 | 0.436 | 193 | 36.138.7 | 01 | 02 | 3050 | 0.410 | 0.521 | 6747.6 | 1.3116 | 0.436 | 1.7152 | 0.111 | 0.555 | 0.758 | 0.521 | 0.217 | 04 | 0.16 | 2.2166 | ||||||