| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 8 | 40 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 12 | 0 | 4 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 9 | 0 | 0.98 | 4.641 | 0.44 | 0.98 | 49.949.9 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.65 | 00 | 0.33 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 0.87 | |||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 3 | 3.235 | 15.7173 | 111 | 2.831 | 35.535.5 | 0.33 | 1.314 | 21.421.4 | 0.44 | 0.910 | 4040 | 0.67 | 0.22 | 0.89 | 0.56 | 1.213 | 0.78 | 0.78 | 0.44 | 0.11 | 0.33 | 1.213 | |||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 66 | 3333 | 33 | 1212 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 11 | 55 | 22 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 66 | 3333 | 33 | 1212 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 11 | 55 | 22 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 4 | 3.959 | 14.6219 | 1.522 | 3.146 | 47.847.8 | 0.34 | 1.320 | 2020 | 0.23 | 0.46 | 5050 | 1.320 | 0.34 | 1.624 | 0.913 | 1.522 | 1.218 | 0.58 | 1.117 | 0.34 | 0.12 | 460 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA | 21 | 3 | 3.449 | 17.8247 | 1.518 | 5.251 | 28.335.3 | 0.13 | 0.515 | 19.720 | 0.14 | 0.310 | 4040 | 1.714 | 0.55 | 2.119 | 0.57 | 2.221 | 113 | 0.610 | 0.87 | 01 | 0.44 | 121 | ||||
| 3 szezon |
|
MTK Budapest | 17 | 4 | 3.365 | 15.9252 | 1.525 | 558 | 29.643.1 | 0.14 | 0.420 | 2020 | 0.13 | 0.16 | 5050 | 1.824 | 0.45 | 2.229 | 0.614 | 2.227 | 1.120 | 0.59 | 119 | 0.14 | 0.43 | 1.761 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 39 | 7 | 2.9114 | 14.7501 | 1.343 | 4.4109 | 2939.4 | 0.17 | 0.435 | 19.920 | 0.17 | 0.216 | 43.143.8 | 1.538 | 0.410 | 1.948 | 0.521 | 1.948 | 0.933 | 0.519 | 0.826 | 0.15 | 0.37 | 1.182 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 00 | 3.618 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.42 | -0.6-3 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 1.310 | 8.971 | 0.65 | 1.814 | 35.735.7 | 00 | 0.54 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.54 | 0.54 | 18 | 0.43 | 0.86 | 0.86 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.54 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
MTK Budapest | 13 | 1 | 0.610 | 6.289 | 0.35 | 1.217 | 26.629.4 | 00 | 0.34 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.34 | 0.45 | 0.69 | 0.34 | 0.810 | 0.57 | 0.22 | 0.23 | 00 | 0.34 | -01 | ||||
| Összesítés | 14 | 1 | 0.410 | 4.289 | 0.25 | 0.817 | 26.629.4 | 00 | 0.24 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.24 | 0.25 | 0.49 | 0.24 | 0.510 | 0.37 | 0.12 | 0.23 | 00 | 0.24 | -01 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1010 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 55 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
MTK Budapest | 1 | 0 | 22 | 1010 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 11 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 55 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 0.72 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 13 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 1.75 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 0.88 | 4.242 | 0.44 | 0.88 | 49.949.9 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.55 | 00 | 0.33 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 0.77 | |||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 13 | 3 | 2.735 | 13.3173 | 0.811 | 2.431 | 35.535.5 | 0.23 | 1.114 | 21.421.4 | 0.34 | 0.810 | 4040 | 0.57 | 0.22 | 0.79 | 0.56 | 113 | 0.68 | 0.68 | 0.34 | 0.11 | 0.23 | 113 | |||
| 2024/2025 |
|
MTK-TFSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 16 | 8.551 | 0.53 | 2.515 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.32 | 1.59 | 0.53 | 0.32 | 0.53 | 00 | 0.53 | -0.3-2 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 66 | 3333 | 33 | 1212 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 11 | 55 | 22 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 5 | 371 | 12.5300 | 1.228 | 2.662 | 45.245.2 | 0.24 | 124 | 16.716.7 | 0.13 | 0.37 | 42.942.9 | 125 | 0.410 | 1.535 | 0.716 | 1.229 | 1.126 | 0.49 | 0.921 | 0.24 | 0.24 | 2.969 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA | 24 | 3 | 3.249 | 16.8248 | 1.418 | 5.151 | 2835.3 | 0.13 | 0.415 | 19.620 | 0.14 | 0.310 | 4040 | 1.614 | 0.55 | 2.119 | 0.57 | 2.121 | 113 | 0.610 | 0.87 | 01 | 0.44 | 0.921 | ||||
| 3 szezon |
|
MTK Budapest | 31 | 5 | 1.377 | 7351 | 0.631 | 1.777 | 32.840.3 | 0.14 | 0.324 | 16.716.7 | 03 | 0.17 | 42.942.9 | 0.629 | 0.312 | 0.841 | 0.318 | 0.938 | 0.529 | 0.211 | 0.524 | 0.14 | 0.27 | 0.867 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 56 | 8 | 1.9126 | 10.5601 | 0.849 | 2.9128 | 29.238.3 | 0.17 | 0.339 | 18.318 | 0.17 | 0.217 | 40.841.2 | 0.943 | 0.317 | 1.260 | 0.425 | 1.359 | 0.642 | 0.321 | 0.531 | 05 | 0.311 | 0.788 | ||||||