| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 7.3 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 3.6 | 0 | 7.3 | 0 | 0 | 7.3 | 0 | 0 | -7.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 3.434 | 15.1151 | 0.77 | 1.818 | 38.938.9 | 0.55 | 2.121 | 23.823.8 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.919 | 0.99 | 2.828 | 0.88 | 1.616 | 1.212 | 0.99 | 1.313 | 0.11 | 0.11 | 4.949 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 11 | 0 | 1.734 | 10.6157 | 0.47 | 0.918 | 38.938.9 | 0.35 | 1.622 | 16.122.7 | 0.35 | 0.36 | 83.383.3 | 119 | 0.59 | 1.428 | 0.48 | 1.317 | 0.612 | 0.59 | 0.713 | 0.62 | 0.11 | 248 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 1.336 | 9.2189 | 0.38 | 0.922 | 34.636.4 | 0.25 | 1.123 | 15.221.7 | 0.25 | 0.26 | 83.383.3 | 0.923 | 0.411 | 1.334 | 0.410 | 1.222 | 0.615 | 0.410 | 0.413 | 0.42 | 01 | 1.450 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 2.417 | 13.192 | 0.75 | 2.316 | 31.231.2 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 2.417 | 0.75 | 3.122 | 1.712 | 1.712 | 17 | 0.32 | 0.96 | 0.75 | 00 | 3.323 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 1 | 2.851 | 14.1254 | 0.712 | 236 | 33.333.3 | 0.47 | 2.138 | 18.418.4 | 0.36 | 0.611 | 54.654.6 | 2.137 | 0.814 | 2.851 | 1.120 | 1.730 | 1.119 | 0.611 | 1.221 | 0.36 | 0.11 | 3.970 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 5 | 0 | 0.42 | 6.432 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 15 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 19 | 1 | 1.451 | 10.1260 | 0.312 | 136 | 33.333.3 | 0.27 | 1.639 | 12.518 | 0.26 | 0.311 | 54.654.6 | 137 | 0.414 | 1.451 | 0.620 | 1.331 | 0.519 | 0.311 | 0.621 | 0.77 | 01 | 1.469 | ||||
| Összesítés | 24 | 1 | 1.153 | 8.8292 | 0.313 | 0.940 | 30.932.5 | 0.17 | 1.140 | 11.717.5 | 0.16 | 0.211 | 54.654.6 | 141 | 0.416 | 1.357 | 0.522 | 1.236 | 0.622 | 0.312 | 0.421 | 0.47 | 01 | 1.171 | ||||||