| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 12 | 25.5 | 1 | 5 | 20 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2.5 | 1 | 3.5 | 2.5 | 2.5 | 0.5 | 2 | 2.5 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 24 | 51 | 2 | 10 | 20 | 6 | 18 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 5 | 2 | 7 | 5 | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 18.8 | 40 | 1.6 | 7.8 | 20 | 4.7 | 14.1 | 33.3 | 1.6 | 1.6 | 100 | 3.9 | 1.6 | 5.5 | 3.9 | 3.9 | 0.8 | 3.1 | 3.9 | 0 | 0 | 15.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 2 | 5.829 | 22.2111 | 1.89 | 2.613 | 69.269.2 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 1.68 | 0.42 | 210 | 1.26 | 1.47 | 1.47 | 0.63 | 1.89 | 0.42 | 00 | 8.643 | |||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 10 | 3 | 8.585 | 21.7217 | 220 | 3.333 | 60.660.6 | 1.111 | 2.828 | 39.339.3 | 1.212 | 1.515 | 8080 | 220 | 0.88 | 2.828 | 1.515 | 1.313 | 0.88 | 1.313 | 2.828 | 0.33 | 0.22 | 12.6126 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 9 | 0 | 1.211 | 5.953 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.11 | 0.98 | 12.512.5 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 19 | 0.11 | 1.110 | 0.22 | 0.44 | 0.87 | 0.65 | 0.65 | 0.11 | 00 | 2.220 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 7 | 7.597 | 19.5253 | 1.621 | 3.241 | 51.251.2 | 1.216 | 3.343 | 37.237.2 | 0.57 | 0.68 | 87.587.5 | 2.330 | 0.811 | 3.241 | 0.811 | 113 | 1.216 | 0.912 | 2.229 | 0.11 | 0.23 | 10130 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 4 | 4 | 16.867 | 31.5126 | 312 | 5.823 | 52.252.2 | 2.510 | 832 | 31.331.3 | 3.313 | 3.815 | 86.786.7 | 312 | 1.56 | 4.518 | 2.510 | 3.514 | 0.52 | 3.514 | 312 | 0.83 | 0.52 | 18.875 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 15 | 0 | 4.161 | 11.6174 | 0.69 | 1.116 | 56.256.2 | 0.913 | 230 | 43.443.4 | 0.34 | 0.34 | 100100 | 0.46 | 0.46 | 0.812 | 0.69 | 0.23 | 115 | 0.57 | 0.711 | 0.11 | 00 | 4.974 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 1 | 13 | 11.334 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 55 | 1919 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 5 szezon |
|
DVTK U23 | 33 | 17 | 8.7283 | 22.8726 | 1.963 | 3.2111 | 59.656.8 | 1.341 | 3.9115 | 32.635.7 | 1.134 | 1.340 | 8685 | 2.272 | 1.129 | 3.3101 | 1.242 | 1.849 | 0.833 | 1.342 | 2.279 | 0.39 | 0.27 | 11379 | ||||
| 3 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 27 | 1 | 2.175 | 9.6261 | 0.311 | 0.823 | 35.947.8 | 0.415 | 1.341 | 33.736.6 | 0.28 | 0.28 | 100100 | 0.717 | 0.27 | 0.924 | 0.412 | 0.49 | 0.824 | 0.513 | 0.819 | 0.12 | 00 | 2.898 | ||||
| Összesítés | 60 | 18 | 6.2358 | 17.8987 | 1.374 | 2.3134 | 56.655.2 | 156 | 2.9156 | 32.835.9 | 0.842 | 0.948 | 87.487.5 | 1.689 | 0.836 | 2.4125 | 0.954 | 1.358 | 0.857 | 155 | 1.698 | 0.211 | 0.17 | 7.9477 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 6 | 6.344 | 26.6186 | 17 | 2.618 | 38.938.9 | 1.39 | 3.927 | 33.333.3 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 3.323 | 1.18 | 4.431 | 1.39 | 2.316 | 1.39 | 0.75 | 3.122 | 00 | 00 | 9.365 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport, Play-off | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 5.734 | 14.285 | 0.85 | 212 | 41.741.7 | 1.38 | 3.722 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.21 | 1.710 | 00 | 0.21 | 5.231 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 2 | 2 | 1530 | 3060 | 36 | 510 | 6060 | 36 | 612 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 36 | 24 | 510 | 1.53 | 48 | 1.53 | 00 | 510 | 0.51 | 0.51 | 1836 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 3 | 1545 | 22.768 | 13 | 26 | 5050 | 4.313 | 6.720 | 6565 | 00 | 00 | 00 | 3.310 | 0.72 | 412 | 13 | 1.75 | 00 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 00 | 1751 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport, Play-off | 4 | 0 | 00 | 416 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1-4 | |||
| 4 szezon |
|
DVTK U23 | 18 | 11 | 10.5153 | 23.4399 | 1.521 | 2.946 | 50.445.7 | 2.536 | 581 | 49.344.4 | 0.13 | 0.14 | 75.175.1 | 2.643 | 115 | 3.658 | 117 | 229 | 0.814 | 0.37 | 2.846 | 0.22 | 0.22 | 12.4183 | ||||
| 2 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 5 | 0 | 00 | 2.517 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | -0.5-4 | ||||
| Összesítés | 23 | 11 | 7153 | 16.4416 | 121 | 2.149 | 47.342.9 | 1.736 | 3.584 | 47.542.9 | 0.13 | 0.14 | 75.175.1 | 1.845 | 0.715 | 2.560 | 0.717 | 1.329 | 0.615 | 0.27 | 1.946 | 0.12 | 0.23 | 8.1179 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 515 | 12.738 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 2.78 | 2.78 | 100100 | 13 | 0.31 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 618 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 8.835 | 1768 | 2.510 | 2.811 | 90.990.9 | 1.35 | 3.514 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.31 | 14 | 2.39 | 0.52 | 1.35 | 00 | 2.510 | 0.31 | 00 | 11.847 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1224 | 25.551 | 12 | 510 | 2020 | 36 | 918 | 33.333.3 | 12 | 12 | 100100 | 2.55 | 12 | 3.57 | 2.55 | 2.55 | 0.51 | 24 | 2.55 | 00 | 00 | 1020 | |||
| 3 szezon |
|
DVTK U23 | 9 | 4 | 8.674 | 18.4157 | 1.414 | 3.126 | 44.253.8 | 1.512 | 4.636 | 33.133.3 | 1.210 | 1.210 | 100100 | 1.411 | 0.54 | 1.915 | 1.816 | 1.310 | 0.77 | 1.18 | 1.816 | 0.22 | 0.11 | 9.285 | ||||
| Összesítés | 9 | 4 | 8.674 | 18.4157 | 1.414 | 3.126 | 44.253.8 | 1.512 | 4.636 | 33.133.3 | 1.210 | 1.210 | 100100 | 1.411 | 0.54 | 1.915 | 1.816 | 1.310 | 0.77 | 1.18 | 1.816 | 0.22 | 0.11 | 9.285 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 2 | 5.829 | 22.2111 | 1.89 | 2.613 | 69.269.2 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 1.68 | 0.42 | 210 | 1.26 | 1.47 | 1.47 | 0.63 | 1.89 | 0.42 | 00 | 8.643 | |||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 9 | 7.2144 | 22441 | 1.529 | 2.856 | 51.851.8 | 1.121 | 2.959 | 35.635.6 | 1.223 | 1.327 | 85.285.2 | 2.346 | 0.917 | 3.263 | 1.326 | 1.632 | 0.918 | 1.122 | 2.651 | 0.24 | 0.13 | 10.5209 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 10 | 0 | 1.111 | 5.454 | 0.22 | 0.55 | 39.939.9 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 0.99 | 0.11 | 110 | 0.22 | 0.44 | 0.77 | 0.55 | 0.55 | 0.11 | 00 | 220 | |||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 9 | 7.2166 | 17.7406 | 1.636 | 2.864 | 56.256.2 | 1.329 | 3.479 | 36.736.7 | 0.37 | 0.38 | 87.587.5 | 1.637 | 0.613 | 2.250 | 122 | 0.715 | 123 | 0.613 | 2.149 | 0.12 | 0.24 | 9208 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 11 | 11 | 15.1166 | 27.7305 | 2.123 | 4.549 | 46.946.9 | 3.235 | 7.582 | 42.742.7 | 1.415 | 1.517 | 88.288.2 | 333 | 1.314 | 4.347 | 1.921 | 2.932 | 0.56 | 1.719 | 2.831 | 0.55 | 0.33 | 16.5182 | |||
| 2025/2026 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 19 | 0 | 3.261 | 10190 | 0.59 | 119 | 47.447.4 | 0.713 | 1.733 | 39.439.4 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.48 | 0.36 | 0.714 | 0.59 | 0.23 | 0.816 | 0.47 | 0.611 | 0.11 | 0.11 | 3.770 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 1 | 13 | 11.334 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2026/2027 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 55 | 1919 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 5 szezon |
|
DVTK U23 | 60 | 32 | 8.1510 | 21.71282 | 1.698 | 2.7183 | 5853.5 | 1.489 | 3.9232 | 36.538.4 | 0.647 | 0.754 | 88.387 | 2.1126 | 148 | 3.1174 | 1.175 | 1.788 | 0.854 | 0.857 | 2.1141 | 0.213 | 0.110 | 9.9647 | ||||
| 3 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 32 | 1 | 1.875 | 8.9278 | 0.211 | 0.726 | 31.142.3 | 0.415 | 1.244 | 31.634.1 | 0.28 | 0.28 | 100100 | 0.719 | 0.17 | 0.826 | 0.312 | 0.49 | 0.725 | 0.413 | 0.719 | 0.12 | 01 | 2.394 | ||||
| Összesítés | 92 | 33 | 5.7585 | 16.91560 | 1.1109 | 2209 | 54.352.1 | 1104 | 2.9276 | 35.737.7 | 0.555 | 0.562 | 9088.7 | 1.6145 | 0.755 | 2.3200 | 0.887 | 1.297 | 0.879 | 0.670 | 1.5160 | 0.215 | 0.111 | 7.1741 | ||||||