| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 10.8 | 21.3 | 4.5 | 8 | 56.3 | 0 | 0.8 | 0 | 1.8 | 3.3 | 53.8 | 4.8 | 1.8 | 6.5 | 1.3 | 1.5 | 2.5 | 2.5 | 1.3 | 2 | 0.5 | 17 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 43 | 85 | 18 | 32 | 56.3 | 0 | 3 | 0 | 7 | 13 | 53.8 | 19 | 7 | 26 | 5 | 6 | 10 | 10 | 5 | 8 | 2 | 68 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 20.2 | 40 | 8.5 | 15.1 | 56.3 | 0 | 1.4 | 0 | 3.3 | 6.1 | 53.8 | 8.9 | 3.3 | 12.2 | 2.4 | 2.8 | 4.7 | 4.7 | 2.4 | 3.8 | 0.9 | 32 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 15 | 16.5281 | 23.6402 | 6.6113 | 11.9203 | 55.755.7 | 0.12 | 0.611 | 18.218.2 | 2.949 | 3.865 | 75.475.4 | 5.9101 | 5.186 | 11187 | 1.932 | 1.119 | 1.830 | 3.152 | 1.932 | 2.238 | 0.35 | 28.7488 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 17 | 15 | 16.5281 | 23.6402 | 6.6113 | 11.9203 | 55.755.7 | 0.12 | 0.611 | 18.218.2 | 2.949 | 3.865 | 75.475.4 | 5.9101 | 5.186 | 11187 | 1.932 | 1.119 | 1.830 | 3.152 | 1.932 | 2.238 | 0.35 | 28.7488 | ||||
| Összesítés | 17 | 15 | 16.5281 | 23.6402 | 6.6113 | 11.9203 | 55.755.7 | 0.12 | 0.611 | 18.218.2 | 2.949 | 3.865 | 75.475.4 | 5.9101 | 5.186 | 11187 | 1.932 | 1.119 | 1.830 | 3.152 | 1.932 | 2.238 | 0.35 | 28.7488 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 16128 | 23.8190 | 6.955 | 11.189 | 61.861.8 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 1.915 | 2.822 | 68.268.2 | 6.149 | 4.334 | 10.483 | 2.621 | 1.814 | 2.621 | 1.512 | 1.814 | 1.411 | 00 | 26.5212 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 8 | 7 | 16128 | 23.8190 | 6.955 | 11.189 | 61.861.8 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 1.915 | 2.822 | 68.268.2 | 6.149 | 4.334 | 10.483 | 2.621 | 1.814 | 2.621 | 1.512 | 1.814 | 1.411 | 00 | 26.5212 | ||||
| Összesítés | 8 | 7 | 16128 | 23.8190 | 6.955 | 11.189 | 61.861.8 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 1.915 | 2.822 | 68.268.2 | 6.149 | 4.334 | 10.483 | 2.621 | 1.814 | 2.621 | 1.512 | 1.814 | 1.411 | 00 | 26.5212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 10.843 | 21.385 | 4.518 | 832 | 56.356.3 | 00 | 0.83 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 4.819 | 1.87 | 6.526 | 1.35 | 1.56 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 28 | 0.52 | 1768 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 4 | 4 | 10.843 | 21.385 | 4.518 | 832 | 56.356.3 | 00 | 0.83 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 4.819 | 1.87 | 6.526 | 1.35 | 1.56 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 28 | 0.52 | 1768 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 10.843 | 21.385 | 4.518 | 832 | 56.356.3 | 00 | 0.83 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 4.819 | 1.87 | 6.526 | 1.35 | 1.56 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 28 | 0.52 | 1768 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 29 | 26 | 15.6452 | 23.3677 | 6.4186 | 11.2324 | 57.457.4 | 0.13 | 0.617 | 17.717.7 | 2.471 | 3.4100 | 7171 | 5.8169 | 4.4127 | 10.2296 | 258 | 1.339 | 2.161 | 2.674 | 1.851 | 257 | 0.27 | 26.5768 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 29 | 26 | 15.6452 | 23.3677 | 6.4186 | 11.2324 | 57.457.4 | 0.13 | 0.617 | 17.717.7 | 2.471 | 3.4100 | 7171 | 5.8169 | 4.4127 | 10.2296 | 258 | 1.339 | 2.161 | 2.674 | 1.851 | 257 | 0.27 | 26.5768 | ||||
| Összesítés | 29 | 26 | 15.6452 | 23.3677 | 6.4186 | 11.2324 | 57.457.4 | 0.13 | 0.617 | 17.717.7 | 2.471 | 3.4100 | 7171 | 5.8169 | 4.4127 | 10.2296 | 258 | 1.339 | 2.161 | 2.674 | 1.851 | 257 | 0.27 | 26.5768 | ||||||