| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 19.7 | 36 | 6.8 | 11 | 62.1 | 0.5 | 2.2 | 23.1 | 4.5 | 6.2 | 73 | 7.8 | 4.2 | 12 | 1.7 | 3.7 | 2.5 | 6.5 | 2.2 | 0.5 | 0.2 | 31.3 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 118 | 216 | 41 | 66 | 62.1 | 3 | 13 | 23.1 | 27 | 37 | 73 | 47 | 25 | 72 | 10 | 22 | 15 | 39 | 13 | 3 | 1 | 188 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 21.9 | 40 | 7.6 | 12.2 | 62.1 | 0.6 | 2.4 | 23.1 | 5 | 6.9 | 73 | 8.7 | 4.6 | 13.3 | 1.9 | 4.1 | 2.8 | 7.2 | 2.4 | 0.6 | 0.2 | 34.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 118 | 216 | 102.23 | 90.1 | 12.13 | 61.46 | 57.59 | 24.43 | 118 | 1 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 103/173 | 59.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 5/10 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 9/21 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 4/17 | 23.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 5/14 | 35.7% |
| • 3 pontos közép | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos jobb | 1/14 | 7.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
VBW CEKK Cegléd | 76 –64 | * | 20 | 39 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 5 | 0 | 4 | 4 | 100 | 9 | 2 | 11 | 2 | 2 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 30 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 74 –60 | * | 23 | 37 | 8 | 11 | 72.7 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 7 | 3 | 10 | 1 | 7 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 28 | |||
| 5479 | 2026. 04. 11. |
|
UNI Győr | 90 –92 | * | 26 | 40 | 8 | 10 | 80 | 0 | 3 | 0 | 10 | 14 | 71.4 | 9 | 5 | 14 | 2 | 6 | 4 | 13 | 4 | 0 | 0 | 44 | |||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
VBW CEKK Cegléd | 61 –79 | * | 12 | 34 | 2 | 7 | 28.6 | 2 | 2 | 100 | 2 | 4 | 50 | 6 | 4 | 10 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 21 | |||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 74 –57 | * | 17 | 28 | 7 | 9 | 77.8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 60 | 8 | 4 | 12 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 35 | |||
| 5476 | 2026. 04. 26. |
|
UNI Győr | 71 –79 | * | 20 | 38 | 8 | 17 | 47.1 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 8 | 7 | 15 | 3 | 5 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 30 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 22 | 22 | 11.6256 | 32.3710 | 3.884 | 7.5165 | 50.950.9 | 0.36 | 123 | 26.126.1 | 3.270 | 4.394 | 74.574.5 | 5.6123 | 2.147 | 7.7170 | 1.532 | 2.657 | 2.350 | 4.598 | 1.839 | 0.818 | 0.24 | 19.7434 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 22 | 22 | 11.6256 | 32.3710 | 3.884 | 7.5165 | 50.950.9 | 0.36 | 123 | 26.126.1 | 3.270 | 4.394 | 74.574.5 | 5.6123 | 2.147 | 7.7170 | 1.532 | 2.657 | 2.350 | 4.598 | 1.839 | 0.818 | 0.24 | 19.7434 | ||||
| Összesítés | 22 | 22 | 11.6256 | 32.3710 | 3.884 | 7.5165 | 50.950.9 | 0.36 | 123 | 26.126.1 | 3.270 | 4.394 | 74.574.5 | 5.6123 | 2.147 | 7.7170 | 1.532 | 2.657 | 2.350 | 4.598 | 1.839 | 0.818 | 0.24 | 19.7434 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 19.7118 | 36216 | 6.841 | 1166 | 62.162.1 | 0.53 | 2.213 | 23.123.1 | 4.527 | 6.237 | 7373 | 7.847 | 4.225 | 1272 | 1.710 | 3.722 | 2.515 | 6.539 | 2.213 | 0.53 | 0.21 | 31.3188 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 6 | 6 | 19.7118 | 36216 | 6.841 | 1166 | 62.162.1 | 0.53 | 2.213 | 23.123.1 | 4.527 | 6.237 | 7373 | 7.847 | 4.225 | 1272 | 1.710 | 3.722 | 2.515 | 6.539 | 2.213 | 0.53 | 0.21 | 31.3188 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 19.7118 | 36216 | 6.841 | 1166 | 62.162.1 | 0.53 | 2.213 | 23.123.1 | 4.527 | 6.237 | 7373 | 7.847 | 4.225 | 1272 | 1.710 | 3.722 | 2.515 | 6.539 | 2.213 | 0.53 | 0.21 | 31.3188 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 28 | 13.4374 | 33.1926 | 4.5125 | 8.3231 | 54.154.1 | 0.39 | 1.336 | 2525 | 3.597 | 4.7131 | 7474 | 6.1170 | 2.672 | 8.6242 | 1.542 | 2.879 | 2.365 | 4.9137 | 1.952 | 0.721 | 0.25 | 22.2622 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 28 | 28 | 13.4374 | 33.1926 | 4.5125 | 8.3231 | 54.154.1 | 0.39 | 1.336 | 2525 | 3.597 | 4.7131 | 7474 | 6.1170 | 2.672 | 8.6242 | 1.542 | 2.879 | 2.365 | 4.9137 | 1.952 | 0.721 | 0.25 | 22.2622 | ||||
| Összesítés | 28 | 28 | 13.4374 | 33.1926 | 4.5125 | 8.3231 | 54.154.1 | 0.39 | 1.336 | 2525 | 3.597 | 4.7131 | 7474 | 6.1170 | 2.672 | 8.6242 | 1.542 | 2.879 | 2.365 | 4.9137 | 1.952 | 0.721 | 0.25 | 22.2622 | ||||||