| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 14 | 25.8 | 4.2 | 7 | 59.5 | 1.5 | 3.3 | 45 | 1.2 | 1.8 | 63.7 | 5 | 3.2 | 8.2 | 0.8 | 1.3 | 2.7 | 2.8 | 5.3 | 0.2 | 0.3 | 24.7 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 84 | 155 | 25 | 42 | 59.5 | 9 | 20 | 45 | 7 | 11 | 63.7 | 30 | 19 | 49 | 5 | 8 | 16 | 17 | 32 | 1 | 2 | 148 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 21.7 | 40 | 6.5 | 10.8 | 59.5 | 2.3 | 5.2 | 45 | 1.8 | 2.8 | 63.7 | 7.7 | 4.9 | 12.6 | 1.3 | 2.1 | 4.1 | 4.4 | 8.3 | 0.3 | 0.5 | 38.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 84 | 156 | 132.94 | 87.55 | 45.39 | 62.69 | 62.1 | 21.61 | 75 | 1.12 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 45/85 | 52.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 7/17 | 41.2% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/11 | 27.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/15 | 6.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/10 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 3/3 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 4/9 | 44.4% |
| • 3 pontos bal sarok | 9/21 | 42.9% |
| • 3 pontos bal | 13/37 | 35.1% |
| • 3 pontos közép | 5/13 | 38.5% |
| • 3 pontos jobb | 5/33 | 15.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/19 | 26.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 76 –64 | * | 10 | 26 | 2 | 8 | 25 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 | 7 | 2 | 9 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | 1 | 0 | 22 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
UNI Győr | 70 –101 | * | 18 | 23 | 6 | 7 | 85.7 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 27 | |||
| 5476 | 2026. 04. 11. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 91 –89 | * | 8 | 30 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 | 10 | 0 | 1 | 19 | |||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 61 –79 | * | 14 | 27 | 3 | 5 | 60 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 23 | |||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
UNI Győr | 93 –92 | * | 22 | 34 | 4 | 10 | 40 | 4 | 5 | 80 | 2 | 4 | 50 | 5 | 7 | 12 | 1 | 2 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 | 34 | |||
| 5479 | 2026. 04. 26. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –103 | * | 12 | 15 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 | 9 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 23 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB Kelet | 8 | 2 | 7.661 | 20.4163 | 2.923 | 648 | 47.947.9 | 0.54 | 2.318 | 22.222.2 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 216 | 1.19 | 3.125 | 1.613 | 1.613 | 2.520 | 1.310 | 0.65 | 00 | 00 | 7.459 | |||
| 2016/2017 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB Kelet | 19 | 18 | 14.9284 | 32.3614 | 4.688 | 11.9226 | 38.938.9 | 1.223 | 476 | 30.330.3 | 2.139 | 2.446 | 84.884.8 | 4.381 | 4.891 | 9.1172 | 3.567 | 3.770 | 3.465 | 3.770 | 2.446 | 0.23 | 0.48 | 19.7374 | |||
| 2017/2018 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 16 | 17.2275 | 31.1497 | 6.198 | 13.6217 | 45.245.2 | 0.914 | 3.352 | 26.926.9 | 2.337 | 2.845 | 82.282.2 | 6.3100 | 4.166 | 10.4166 | 3.454 | 5.182 | 3.455 | 3.455 | 464 | 0.46 | 0.34 | 23.3373 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 17 | 5 | 3.356 | 13.9236 | 0.611 | 2.237 | 29.729.7 | 0.58 | 1.933 | 24.324.3 | 0.610 | 0.610 | 100100 | 1.932 | 0.813 | 2.645 | 0.35 | 1.830 | 1.830 | 0.814 | 0.611 | 0.11 | 0.35 | 351 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 11 | 5.8128 | 24.8546 | 1.533 | 488 | 37.537.5 | 0.512 | 1.738 | 31.631.6 | 1.226 | 1.738 | 68.468.4 | 365 | 365 | 5.9130 | 121 | 3.373 | 2.555 | 2.351 | 2.248 | 0.24 | 0.25 | 9.8216 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 21 | 9.2202 | 26.5582 | 2.146 | 5.2115 | 4040 | 1.328 | 4.7103 | 27.227.2 | 1.226 | 244 | 59.159.1 | 4.599 | 2.658 | 7.1157 | 1.431 | 2.554 | 2.759 | 2.861 | 2.248 | 0.13 | 0.12 | 13286 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 12.864 | 30.6153 | 1.89 | 3.819 | 47.447.4 | 2.814 | 5.226 | 53.853.8 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 4.824 | 2.613 | 7.437 | 0.84 | 2.412 | 2.412 | 2.613 | 2.211 | 00 | 0.42 | 18.492 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 43 | 36 | 13.3620 | 27.91274 | 4.5209 | 10.5491 | 43.342.6 | 0.941 | 3.2146 | 27.228.1 | 1.679 | 297 | 79.281.5 | 4.2197 | 3.3166 | 7.5363 | 2.8134 | 3.5165 | 3.1140 | 2.8135 | 2.3115 | 0.29 | 0.212 | 16.8806 | ||||
| 4 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 66 | 42 | 7.8450 | 23.91517 | 1.599 | 3.8259 | 39.738.2 | 1.362 | 3.4200 | 37.631 | 0.966 | 1.499 | 65.766.7 | 3.5220 | 2.2149 | 5.8369 | 0.961 | 2.5169 | 2.3156 | 2.1139 | 1.8118 | 0.18 | 0.314 | 11.1645 | ||||
| Összesítés | 109 | 78 | 10.11070 | 25.62791 | 2.8308 | 6.7750 | 42.241.1 | 1.1103 | 3.3346 | 33.329.8 | 1.2145 | 1.7196 | 72.674 | 3.8417 | 2.7315 | 6.5732 | 1.7195 | 2.9334 | 2.7296 | 2.4274 | 2233 | 0.117 | 0.226 | 13.51451 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 5 | 1 | 4.623 | 17.286 | 15 | 4.422 | 22.722.7 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 15 | 15 | 210 | 0.84 | 1.47 | 2.613 | 15 | 0.42 | 00 | 0.21 | 1.47 | |||
| 2016/2017 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 6 | 6 | 14.587 | 35.2211 | 4.326 | 11.770 | 37.137.1 | 1.38 | 4.728 | 28.628.6 | 1.811 | 2.213 | 84.684.6 | 530 | 4.728 | 9.758 | 1.811 | 3.521 | 318 | 318 | 3.219 | 0.74 | 0.21 | 18.3110 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 1 | 7.723 | 1751 | 13 | 26 | 5050 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 26 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.75 | 1.34 | 00 | 00 | 1133 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 5 | 742 | 24.7148 | 212 | 3.823 | 52.252.2 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 16 | 16 | 100100 | 4.225 | 2.213 | 6.338 | 0.85 | 2.716 | 318 | 1.811 | 212 | 00 | 0.32 | 11.569 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 1484 | 25.8155 | 4.225 | 742 | 59.559.5 | 1.59 | 3.320 | 4545 | 1.27 | 1.811 | 63.763.7 | 530 | 3.219 | 8.249 | 0.85 | 1.38 | 2.716 | 2.817 | 5.332 | 0.21 | 0.32 | 24.7148 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 11 | 7 | 9.6110 | 26.2297 | 2.731 | 892 | 33.233.7 | 111 | 3.540 | 27.427.5 | 1.315 | 1.921 | 69.971.4 | 335 | 2.833 | 5.868 | 1.315 | 2.528 | 2.831 | 223 | 1.821 | 0.34 | 0.22 | 9.9117 | ||||
| 3 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 15 | 12 | 9.6149 | 22.5354 | 2.440 | 4.371 | 55.856.3 | 1.217 | 2.944 | 40.438.6 | 1.318 | 1.623 | 79.378.3 | 3.761 | 1.933 | 5.694 | 1.115 | 1.727 | 2.842 | 2.133 | 2.948 | 0.11 | 0.24 | 15.7250 | ||||
| Összesítés | 26 | 19 | 9.6259 | 24651 | 2.571 | 5.8163 | 43.343.6 | 1.128 | 3.184 | 34.533.3 | 1.333 | 1.744 | 75.275 | 3.496 | 2.366 | 5.7162 | 1.230 | 255 | 2.873 | 2.156 | 2.469 | 0.25 | 0.26 | 13.4367 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 13 | 3 | 6.584 | 19.2249 | 2.228 | 5.470 | 4040 | 0.57 | 2.330 | 23.323.3 | 0.57 | 1.114 | 5050 | 1.621 | 1.114 | 2.735 | 1.317 | 1.520 | 2.533 | 1.215 | 0.57 | 00 | 0.11 | 5.166 | |||
| 2016/2017 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 25 | 24 | 14.8371 | 33825 | 4.6114 | 11.8296 | 38.538.5 | 1.231 | 4.2104 | 29.829.8 | 250 | 2.459 | 84.884.8 | 4.4111 | 4.8119 | 9.2230 | 3.178 | 3.691 | 3.383 | 3.588 | 2.665 | 0.37 | 0.49 | 19.4484 | |||
| 2017/2018 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 16 | 17.2275 | 31.1497 | 6.198 | 13.6217 | 45.245.2 | 0.914 | 3.352 | 26.926.9 | 2.337 | 2.845 | 82.282.2 | 6.3100 | 4.166 | 10.4166 | 3.454 | 5.182 | 3.455 | 3.455 | 464 | 0.46 | 0.34 | 23.3373 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 20 | 6 | 3.979 | 14.3287 | 0.714 | 2.143 | 32.632.6 | 0.612 | 241 | 29.329.3 | 0.715 | 0.816 | 93.893.8 | 1.938 | 0.714 | 2.652 | 0.510 | 1.733 | 1.938 | 119 | 0.715 | 0.11 | 0.25 | 4.284 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 28 | 16 | 6.1170 | 24.8694 | 1.645 | 4111 | 40.540.5 | 0.616 | 1.954 | 29.629.6 | 1.132 | 1.644 | 72.772.7 | 3.290 | 2.878 | 6168 | 0.926 | 3.289 | 2.673 | 2.262 | 2.160 | 0.14 | 0.27 | 10.2285 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 27 | 10.2286 | 26.3737 | 2.571 | 5.6157 | 45.245.2 | 1.337 | 4.4123 | 30.130.1 | 1.233 | 255 | 6060 | 4.6129 | 2.777 | 7.4206 | 1.336 | 2.262 | 2.775 | 2.878 | 2.980 | 0.14 | 0.14 | 15.5434 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 12.864 | 30.6153 | 1.89 | 3.819 | 47.447.4 | 2.814 | 5.226 | 53.853.8 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 4.824 | 2.613 | 7.437 | 0.84 | 2.412 | 2.412 | 2.613 | 2.211 | 00 | 0.42 | 18.492 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 54 | 43 | 12.8730 | 27.71571 | 4.3240 | 10.3583 | 41.741.2 | 0.952 | 3.2186 | 27.328 | 1.694 | 2.1118 | 77.679.7 | 4.1232 | 3.3199 | 7.4431 | 2.6149 | 3.4193 | 3.1171 | 2.7158 | 2.4136 | 0.213 | 0.214 | 15.9923 | ||||
| 4 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 81 | 54 | 8.3599 | 241871 | 1.7139 | 3.9330 | 42.842.1 | 1.379 | 3.4244 | 3932.4 | 184 | 1.4122 | 67.568.9 | 3.6281 | 2.2182 | 5.8463 | 0.976 | 2.4196 | 2.4198 | 2.1172 | 2166 | 0.19 | 0.318 | 12.1895 | ||||
| Összesítés | 135 | 97 | 10.21329 | 25.63442 | 2.8379 | 6.6913 | 42.141.5 | 1.1131 | 3.3430 | 34.130.5 | 1.2178 | 1.7240 | 72.874.2 | 3.8513 | 2.7381 | 6.5894 | 1.6225 | 2.8389 | 2.7369 | 2.4330 | 2.2302 | 0.122 | 0.232 | 13.71818 | ||||||