| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 1 | 10.542 | 20.582 | 1.87 | 416 | 43.843.8 | 28 | 5.522 | 36.436.4 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 0.52 | 1.56 | 28 | 2.39 | 28 | 1.87 | 1.87 | 1.35 | 00 | 00 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 4 | 1 | 10.542 | 20.582 | 1.87 | 416 | 43.843.8 | 28 | 5.522 | 36.436.4 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 0.52 | 1.56 | 28 | 2.39 | 28 | 1.87 | 1.87 | 1.35 | 00 | 00 | 9.538 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 5.342 | 10.883 | 0.97 | 216 | 43.843.8 | 18 | 2.822 | 36.436.4 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 0.32 | 0.86 | 18 | 1.19 | 1.59 | 0.97 | 0.97 | 0.65 | 00 | 00 | 4.337 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 1 | 10.542 | 20.582 | 1.87 | 416 | 43.843.8 | 28 | 5.522 | 36.436.4 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 0.52 | 1.56 | 28 | 2.39 | 28 | 1.87 | 1.87 | 1.35 | 00 | 00 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 4 | 1 | 10.542 | 20.582 | 1.87 | 416 | 43.843.8 | 28 | 5.522 | 36.436.4 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 0.52 | 1.56 | 28 | 2.39 | 28 | 1.87 | 1.87 | 1.35 | 00 | 00 | 9.538 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 5.342 | 10.883 | 0.97 | 216 | 43.843.8 | 18 | 2.822 | 36.436.4 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 0.32 | 0.86 | 18 | 1.19 | 1.59 | 0.97 | 0.97 | 0.65 | 00 | 00 | 4.337 | ||||||