| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 2 | 12.7 | 0 | 0.5 | 0 | 0.7 | 1.5 | 44.5 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.2 | 0.5 | 0.5 | 0.2 | 1.7 | 0.2 | 1.8 | 0 | 0.2 | 3.5 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 12 | 76 | 0 | 3 | 0 | 4 | 9 | 44.5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 10 | 1 | 11 | 0 | 1 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 6.3 | 40 | 0 | 1.6 | 0 | 2.1 | 4.7 | 44.5 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 0.5 | 1.6 | 1.6 | 0.5 | 5.3 | 0.5 | 5.8 | 0 | 0.5 | 11.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 12 | 77 | 139.48 | 91.58 | 47.9 | 50 | 50 | 7.69 | 13 | 0.92 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 7/18 | 38.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/9 | 11.1% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/14 | 21.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/5 | 20% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 76 –64 | * | 3 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
UNI Győr | 70 –101 | * | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 8 | |||
| 5476 | 2026. 04. 11. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 91 –89 | * | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | |||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 61 –79 | * | 6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
UNI Győr | 93 –92 | * | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | |||
| 5479 | 2026. 04. 26. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –103 | * | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 6 | 4.660 | 22.9298 | 1.317 | 5.369 | 24.624.6 | 0.23 | 1.520 | 1515 | 1.317 | 2.330 | 56.756.7 | 2.229 | 0.912 | 3.241 | 2.228 | 3.545 | 1.925 | 1.824 | 339 | 00 | 1.418 | 565 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 3 | 2.629 | 15.1166 | 0.56 | 2.224 | 2525 | 0.55 | 1.618 | 27.827.8 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.78 | 0.44 | 1.112 | 1.112 | 1.618 | 1.719 | 0.89 | 1.820 | 00 | 0.33 | 2.831 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 6 | 0.920 | 13285 | 0.37 | 0.818 | 38.938.9 | 01 | 123 | 4.34.3 | 0.13 | 0.48 | 37.437.4 | 0.37 | 0.36 | 0.613 | 0.511 | 1.329 | 1.942 | 0.613 | 121 | 00 | 0.12 | 0.511 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 12.349 | 26.8107 | 4.317 | 832 | 53.153.1 | 0.52 | 4.819 | 10.510.5 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 2.39 | 1.56 | 3.815 | 4.518 | 1.87 | 2.811 | 2.510 | 5.321 | 0.52 | 0.31 | 17.570 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 6 | 2.920 | 20.3142 | 0.64 | 17 | 57.157.1 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 00 | 0.43 | 00 | 0.75 | 0.64 | 1.39 | 0.96 | 1.18 | 3.625 | 0.64 | 1.39 | 00 | 0.11 | 4.129 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 24 | 9 | 3.689 | 19464 | 0.923 | 3.793 | 24.724.7 | 0.38 | 1.638 | 21.621.1 | 0.719 | 1.334 | 55.855.9 | 1.537 | 0.616 | 2.153 | 1.640 | 2.563 | 1.844 | 1.333 | 2.459 | 00 | 0.821 | 3.996 | ||||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 29 | 12 | 1.940 | 16.6427 | 0.411 | 0.925 | 48.944 | 0.35 | 1.232 | 26.415.6 | 0.13 | 0.411 | 17.227.2 | 0.512 | 0.410 | 0.922 | 0.717 | 1.237 | 2.767 | 0.617 | 1.130 | 00 | 0.13 | 2.340 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 4 | 4 | 12.349 | 26.8107 | 4.317 | 832 | 53.153.1 | 0.52 | 4.819 | 10.510.5 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 2.39 | 1.56 | 3.815 | 4.518 | 1.87 | 2.811 | 2.510 | 5.321 | 0.52 | 0.31 | 17.570 | ||||
| Összesítés | 57 | 25 | 4.7178 | 19.6998 | 1.451 | 3.5150 | 40.434 | 0.415 | 2.189 | 17.616.9 | 0.831 | 1.460 | 53.751.6 | 1.258 | 0.732 | 290 | 1.875 | 1.9107 | 2.4122 | 1.360 | 2.5110 | 0.12 | 0.425 | 6206 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 4.225 | 10.362 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.59 | 0.74 | 2.213 | 0.53 | 0.74 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.21 | 6.237 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 212 | 12.776 | 00 | 0.53 | 00 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 1.710 | 0.21 | 1.811 | 00 | 0.21 | 3.521 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 6 | 1 | 4.225 | 10.362 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.59 | 0.74 | 2.213 | 0.53 | 0.74 | 0.85 | 0.21 | 16 | 00 | 0.21 | 6.237 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 6 | 212 | 12.776 | 00 | 0.53 | 00 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 1.710 | 0.21 | 1.811 | 00 | 0.21 | 3.521 | ||||
| Összesítés | 12 | 7 | 3.137 | 11.5138 | 0.56 | 0.911 | 54.654.6 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 0.911 | 0.45 | 1.316 | 0.56 | 0.45 | 1.315 | 0.22 | 1.417 | 00 | 0.22 | 4.858 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 1.53 | 2244 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 48 | 12 | 510 | 12 | 36 | 36 | 24 | 1.53 | 00 | 0.51 | 36 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 1616 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 3 | 1 | 3.89 | 1960 | 1.84 | 3.811 | 46.736.4 | 00 | 2.36 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.511 | 0.52 | 413 | 1.54 | 1.56 | 2.58 | 1.55 | 1.85 | 00 | 0.31 | 6.516 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 3.89 | 1960 | 1.84 | 3.811 | 46.736.4 | 00 | 2.36 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.511 | 0.52 | 413 | 1.54 | 1.56 | 2.58 | 1.55 | 1.85 | 00 | 0.31 | 6.516 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 15 | 7 | 4.263 | 22.8342 | 1.218 | 5.176 | 23.723.7 | 0.23 | 1.523 | 13.113.1 | 1.218 | 2.132 | 56.356.3 | 2.537 | 0.914 | 3.451 | 230 | 3.451 | 2.131 | 1.928 | 2.842 | 00 | 1.319 | 4.771 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 4 | 3.360 | 13.6244 | 0.815 | 236 | 41.741.7 | 0.59 | 1.629 | 31.131.1 | 0.23 | 0.36 | 5050 | 1.120 | 0.48 | 1.628 | 0.917 | 1.222 | 1.426 | 0.611 | 1.628 | 00 | 0.24 | 4.378 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 12 | 1.132 | 12.9361 | 0.27 | 0.721 | 33.333.3 | 0.25 | 1.132 | 15.615.6 | 0.13 | 0.38 | 37.437.4 | 0.39 | 0.37 | 0.616 | 0.514 | 1.130 | 1.952 | 0.514 | 1.132 | 00 | 0.13 | 1.132 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 4 | 12.349 | 26.8107 | 4.317 | 832 | 53.153.1 | 0.52 | 4.819 | 10.510.5 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 2.39 | 1.56 | 3.815 | 4.518 | 1.87 | 2.811 | 2.510 | 5.321 | 0.52 | 0.31 | 17.570 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 6 | 2.920 | 20.3142 | 0.64 | 17 | 57.157.1 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 00 | 0.43 | 00 | 0.75 | 0.64 | 1.39 | 0.96 | 1.18 | 3.625 | 0.64 | 1.39 | 00 | 0.11 | 4.129 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 33 | 11 | 3.8123 | 18.2586 | 133 | 3.5112 | 28.829.5 | 0.412 | 1.652 | 22.323.1 | 0.721 | 1.238 | 55.455.3 | 1.857 | 0.722 | 2.579 | 1.547 | 2.373 | 1.857 | 1.239 | 2.270 | 00 | 0.723 | 4.5149 | ||||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 35 | 18 | 252 | 16.6503 | 0.411 | 0.928 | 46.939.3 | 0.49 | 1.241 | 30.921.9 | 0.13 | 0.411 | 14.927.2 | 0.514 | 0.411 | 0.925 | 0.720 | 1.138 | 2.777 | 0.518 | 1.241 | 00 | 0.14 | 2.661 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 4 | 4 | 12.349 | 26.8107 | 4.317 | 832 | 53.153.1 | 0.52 | 4.819 | 10.510.5 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 2.39 | 1.56 | 3.815 | 4.518 | 1.87 | 2.811 | 2.510 | 5.321 | 0.52 | 0.31 | 17.570 | ||||
| Összesítés | 72 | 33 | 4.8224 | 19.31196 | 1.461 | 3.4172 | 42.235.5 | 0.423 | 2.1112 | 18.920.5 | 0.733 | 1.464 | 53.751.5 | 1.480 | 0.739 | 2.1119 | 1.885 | 1.7118 | 2.3145 | 1.267 | 2.4132 | 0.12 | 0.428 | 6.4280 | ||||||