| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 6 | 17.2 | 1 | 2.5 | 40 | 1 | 2.3 | 42.9 | 1 | 1.3 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 1.8 | 1.2 | 0.8 | 0.8 | 0.2 | 0.2 | 4.2 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 36 | 103 | 6 | 15 | 40 | 6 | 14 | 42.9 | 6 | 8 | 75 | 6 | 0 | 6 | 2 | 11 | 7 | 5 | 5 | 1 | 1 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 14 | 40 | 2.3 | 5.8 | 40 | 2.3 | 5.4 | 42.9 | 2.3 | 3.1 | 75 | 2.3 | 0 | 2.3 | 0.8 | 4.3 | 2.7 | 1.9 | 1.9 | 0.4 | 0.4 | 9.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 36 | 103 | 71.97 | 96.64 | -24.67 | 54.55 | 51.72 | 18.97 | 44 | 0.82 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 10/24 | 41.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/11 | 45.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 4/13 | 30.8% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/5 | 60% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/5 | 20% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 4/10 | 40% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/11 | 27.3% |
| • 3 pontos bal | 1/7 | 14.3% |
| • 3 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb | 1/8 | 12.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 3/14 | 21.4% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 76 –64 | 2 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
UNI Győr | 70 –101 | 10 | 14 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 11. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 91 –89 | 10 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 61 –79 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
UNI Győr | 93 –92 | 10 | 25 | 2 | 4 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 5479 | 2026. 04. 26. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –103 | 4 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 9 | 7.5113 | 25.7386 | 2.335 | 5.887 | 40.240.2 | 0.58 | 2.132 | 2525 | 1.319 | 2.335 | 54.354.3 | 3.553 | 0.711 | 4.364 | 1.421 | 2.639 | 1.928 | 345 | 2.741 | 0.11 | 0.23 | 10.3154 | |||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 3 | 7.157 | 19.9159 | 2.520 | 3.830 | 66.766.7 | 0.43 | 1.411 | 27.327.3 | 18 | 1.310 | 8080 | 1.915 | 0.54 | 2.419 | 0.86 | 2.117 | 1.613 | 2.520 | 2.318 | 0.11 | 00 | 10.584 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 22 | 4.8106 | 20.6454 | 1.532 | 3.576 | 42.142.1 | 0.37 | 0.817 | 41.141.1 | 121 | 1.431 | 67.867.8 | 1.124 | 0.37 | 1.431 | 0.716 | 2.350 | 1.737 | 1.534 | 1.329 | 0.12 | 0.36 | 4.7104 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 16 | 3.576 | 18.4405 | 1.226 | 366 | 39.439.4 | 0.13 | 1.430 | 1010 | 0.715 | 0.920 | 7575 | 1.124 | 0.48 | 1.532 | 0.818 | 2.351 | 2.658 | 0.818 | 1.533 | 0.12 | 01 | 2.556 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 16.750 | 2163 | 515 | 8.726 | 57.757.7 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 39 | 0.31 | 3.310 | 412 | 2.78 | 1.75 | 39 | 4.313 | 0.31 | 00 | 21.765 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 1 | 3.323 | 17.4122 | 1.39 | 3.122 | 40.940.9 | 00 | 0.96 | 00 | 0.75 | 1.18 | 62.562.5 | 1.712 | 0.32 | 214 | 17 | 1.18 | 2.618 | 1.18 | 0.43 | 00 | 0.11 | 3.625 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 23 | 12 | 7.3170 | 22.8545 | 2.455 | 4.8117 | 50.647 | 0.511 | 1.843 | 25.925.6 | 1.127 | 1.845 | 63.360 | 2.768 | 0.615 | 3.383 | 1.127 | 2.456 | 1.741 | 2.865 | 2.559 | 0.12 | 0.13 | 10.4238 | ||||
| 3 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 51 | 39 | 3.9205 | 18.8981 | 1.367 | 3.2164 | 40.940.9 | 0.210 | 153 | 15.218.8 | 0.841 | 1.259 | 67.969.5 | 1.360 | 0.317 | 1.677 | 0.841 | 1.9109 | 2.3113 | 1.260 | 1.165 | 0.14 | 0.28 | 3.6185 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 3 | 3 | 16.750 | 2163 | 515 | 8.726 | 57.757.7 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 39 | 0.31 | 3.310 | 412 | 2.78 | 1.75 | 39 | 4.313 | 0.31 | 00 | 21.765 | ||||
| Összesítés | 77 | 54 | 7.1425 | 20.51589 | 2.3137 | 4.6307 | 49.544.6 | 0.424 | 1.8109 | 21.822 | 1.479 | 1.8116 | 7568.1 | 2.1137 | 0.433 | 2.5170 | 1.480 | 2.2173 | 2159 | 2134 | 2.1137 | 0.17 | 0.111 | 8.9488 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 2 | 7.831 | 26.5106 | 1.87 | 4.518 | 38.938.9 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 28 | 00 | 28 | 14 | 2.811 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 8.333 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 2 | 2.515 | 15.392 | 1.27 | 2.817 | 41.241.2 | 00 | 0.85 | 00 | 0.21 | 0.53 | 33.433.4 | 1.27 | 00 | 1.27 | 0.74 | 1.59 | 1.38 | 0.85 | 0.85 | 0.21 | 0.21 | 1.811 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 0 | 636 | 17.2103 | 16 | 2.515 | 4040 | 16 | 2.314 | 42.942.9 | 16 | 1.38 | 7575 | 16 | 00 | 16 | 0.32 | 1.811 | 1.27 | 0.85 | 0.85 | 0.21 | 0.21 | 4.225 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 4 | 2 | 7.831 | 26.5106 | 1.87 | 4.518 | 38.938.9 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 28 | 00 | 28 | 14 | 2.811 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 0.52 | 0.31 | 8.333 | ||||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 12 | 2 | 4.351 | 16.3195 | 1.113 | 2.732 | 40.640.6 | 0.56 | 1.619 | 31.631.6 | 0.67 | 0.911 | 63.763.7 | 1.113 | 00 | 1.113 | 0.56 | 1.720 | 1.315 | 0.810 | 0.810 | 0.22 | 0.22 | 336 | ||||
| Összesítés | 16 | 4 | 5.482 | 19.7301 | 1.320 | 3.350 | 39.840 | 0.811 | 1.828 | 41.539.3 | 0.69 | 0.914 | 64.564.3 | 1.421 | 00 | 1.421 | 0.710 | 231 | 1.725 | 1.420 | 115 | 0.34 | 0.23 | 4.869 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 9 | 7.5113 | 25.7386 | 2.335 | 5.887 | 40.240.2 | 0.58 | 2.132 | 2525 | 1.319 | 2.335 | 54.354.3 | 3.553 | 0.711 | 4.364 | 1.421 | 2.639 | 1.928 | 345 | 2.741 | 0.11 | 0.23 | 10.3154 | |||
| 2023/2024 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 13 | 5 | 6.888 | 20.4265 | 2.127 | 3.748 | 56.356.3 | 0.68 | 1.520 | 4040 | 0.810 | 113 | 76.976.9 | 1.823 | 0.34 | 2.127 | 0.810 | 2.228 | 1.823 | 2.330 | 1.823 | 0.23 | 0.11 | 9117 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 28 | 24 | 4.3121 | 19.5546 | 1.439 | 3.393 | 41.941.9 | 0.27 | 0.822 | 31.831.8 | 0.822 | 1.234 | 64.764.7 | 1.131 | 0.27 | 1.438 | 0.720 | 2.159 | 1.645 | 1.439 | 1.234 | 0.13 | 0.37 | 4.1115 | |||
| 2025/2026 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 16 | 4112 | 18.1508 | 1.132 | 2.981 | 39.539.5 | 0.39 | 1.644 | 20.420.4 | 0.821 | 128 | 7575 | 1.130 | 0.38 | 1.438 | 0.720 | 2.262 | 2.365 | 0.823 | 1.438 | 0.13 | 0.12 | 2.981 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 3 | 16.750 | 2163 | 515 | 8.726 | 57.757.7 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 39 | 0.31 | 3.310 | 412 | 2.78 | 1.75 | 39 | 4.313 | 0.31 | 00 | 21.765 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 1 | 3.323 | 17.4122 | 1.39 | 3.122 | 40.940.9 | 00 | 0.96 | 00 | 0.75 | 1.18 | 62.562.5 | 1.712 | 0.32 | 214 | 17 | 1.18 | 2.618 | 1.18 | 0.43 | 00 | 0.11 | 3.625 | |||
| 2 szezon |
|
DVTK U23 | 28 | 14 | 7.2201 | 23.1651 | 2.262 | 4.7135 | 46.545.9 | 0.616 | 1.852 | 31.330.8 | 129 | 1.748 | 61.160.4 | 2.776 | 0.515 | 3.291 | 1.131 | 2.467 | 1.851 | 2.775 | 2.364 | 0.14 | 0.14 | 9.6271 | ||||
| 3 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 63 | 41 | 3.9256 | 18.41176 | 1.380 | 3.1196 | 40.840.8 | 0.216 | 1.172 | 17.822.2 | 0.848 | 1.170 | 6768.6 | 1.373 | 0.317 | 1.690 | 0.847 | 1.8129 | 2.2128 | 1.170 | 175 | 0.16 | 0.210 | 3.5221 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 3 | 3 | 16.750 | 2163 | 515 | 8.726 | 57.757.7 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 3.711 | 412 | 91.791.7 | 39 | 0.31 | 3.310 | 412 | 2.78 | 1.75 | 39 | 4.313 | 0.31 | 00 | 21.765 | ||||
| Összesítés | 94 | 58 | 7.1507 | 20.41890 | 2.2157 | 4.6357 | 48.144 | 0.535 | 1.9137 | 24.225.5 | 1.388 | 1.8130 | 74.467.7 | 2158 | 0.433 | 2.4191 | 1.490 | 2.1204 | 2184 | 1.9154 | 2152 | 0.111 | 0.114 | 8.6557 | ||||||