| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 10.5 | 25 | 2 | 7 | 28.6 | 1.5 | 6 | 25 | 2 | 2 | 100 | 4.5 | 2 | 6.5 | 1 | 2.5 | 3 | 2 | 2 | 0.5 | 0 | 10.5 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 21 | 50 | 4 | 14 | 28.6 | 3 | 12 | 25 | 4 | 4 | 100 | 9 | 4 | 13 | 2 | 5 | 6 | 4 | 4 | 1 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 16.8 | 40 | 3.2 | 11.2 | 28.6 | 2.4 | 9.6 | 25 | 3.2 | 3.2 | 100 | 7.2 | 3.2 | 10.4 | 1.6 | 4 | 4.8 | 3.2 | 3.2 | 0.8 | 0 | 16.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 2 | 21 | 51 | 69.21 | 99.06 | -29.86 | 37.5 | 32.69 | 29.2 | 33 | 0.64 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 110/245 | 44.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 6/14 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/10 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/5 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal | 6/29 | 20.7% |
| • 3 pontos közép | 3/15 | 20% |
| • 3 pontos jobb | 6/21 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/5 | 40% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 28. |
|
VBW CEKK Cegléd | 76 –64 | * | 12 | 26 | 3 | 6 | 50 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 74 –60 | * | 9 | 24 | 1 | 8 | 12.5 | 1 | 5 | 20 | 4 | 4 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 4 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 22 | 21 | 16.2357 | 29.6651 | 5.2114 | 12.1266 | 42.942.9 | 0.614 | 2.861 | 22.922.9 | 487 | 5.3116 | 7575 | 6.7148 | 2.249 | 9197 | 1.839 | 3.373 | 3.577 | 4.496 | 1.534 | 0.37 | 1.328 | 19.5429 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 22 | 21 | 16.2357 | 29.6651 | 5.2114 | 12.1266 | 42.942.9 | 0.614 | 2.861 | 22.922.9 | 487 | 5.3116 | 7575 | 6.7148 | 2.249 | 9197 | 1.839 | 3.373 | 3.577 | 4.496 | 1.534 | 0.37 | 1.328 | 19.5429 | ||||
| Összesítés | 22 | 21 | 16.2357 | 29.6651 | 5.2114 | 12.1266 | 42.942.9 | 0.614 | 2.861 | 22.922.9 | 487 | 5.3116 | 7575 | 6.7148 | 2.249 | 9197 | 1.839 | 3.373 | 3.577 | 4.496 | 1.534 | 0.37 | 1.328 | 19.5429 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 2 | 2 | 10.521 | 2550 | 24 | 714 | 28.628.6 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 24 | 6.513 | 12 | 2.55 | 36 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 10.521 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 2 | 2 | 10.521 | 2550 | 24 | 714 | 28.628.6 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 24 | 6.513 | 12 | 2.55 | 36 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 10.521 | 2550 | 24 | 714 | 28.628.6 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 4.59 | 24 | 6.513 | 12 | 2.55 | 36 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 10.521 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 23 | 15.7378 | 29.2701 | 4.9118 | 11.7280 | 42.142.1 | 0.717 | 373 | 23.323.3 | 3.891 | 5120 | 75.875.8 | 6.5157 | 2.253 | 8.7210 | 1.741 | 3.278 | 3.583 | 4.2100 | 1.638 | 0.38 | 1.228 | 18.7450 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 24 | 23 | 15.7378 | 29.2701 | 4.9118 | 11.7280 | 42.142.1 | 0.717 | 373 | 23.323.3 | 3.891 | 5120 | 75.875.8 | 6.5157 | 2.253 | 8.7210 | 1.741 | 3.278 | 3.583 | 4.2100 | 1.638 | 0.38 | 1.228 | 18.7450 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 15.7378 | 29.2701 | 4.9118 | 11.7280 | 42.142.1 | 0.717 | 373 | 23.323.3 | 3.891 | 5120 | 75.875.8 | 6.5157 | 2.253 | 8.7210 | 1.741 | 3.278 | 3.583 | 4.2100 | 1.638 | 0.38 | 1.228 | 18.7450 | ||||||