| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 13 | 4.4 | 29.7 | 1.1 | 3.9 | 27.5 | 0.5 | 2.5 | 18.2 | 0.8 | 1.9 | 44 | 2.9 | 0.2 | 3.1 | 0.8 | 5 | 2.2 | 1.8 | 1.7 | 0.2 | 0.4 | 1 | |||||||||
| Total | 13 | 13 | 57 | 386 | 14 | 51 | 27.5 | 6 | 33 | 18.2 | 11 | 25 | 44 | 38 | 2 | 40 | 10 | 65 | 28 | 24 | 22 | 3 | 5 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 13 | 5.9 | 40 | 1.5 | 5.3 | 27.5 | 0.6 | 3.4 | 18.2 | 1.1 | 2.6 | 44 | 3.9 | 0.2 | 4.1 | 1 | 6.7 | 2.9 | 2.5 | 2.3 | 0.3 | 0.5 | 1.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 04. |
|
Szent István Király-Ajka | 29 –100 | * | 5 | 25 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||
| 7 | 2025. 11. 20. |
|
ELTE Fortis | 16 –118 | * | 2 | 31 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -6 | |||
| 6 | 2025. 11. 30. |
|
Óbudai Kaszások | 93 –18 | * | 3 | 35 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||
| 8 | 2025. 12. 05. |
|
DEAC | 70 –48 | * | 11 | 40 | 4 | 8 | 50 | 1 | 4 | 25 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 | 7 | |||
| 9 | 2025. 12. 10. |
|
Kecskeméti KC | 97 –47 | * | 6 | 25 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| 12 | 2026. 01. 15. |
|
Tiszakécske VSE | 64 –44 | * | 2 | 26 | 1 | 1 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
KS Szeged | 44 –64 | * | 10 | 32 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 100 | 7 | 0 | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 18 | |||
| 14 | 2026. 02. 07. |
|
MTK Budapest | 73 –38 | * | 2 | 24 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 15 | 2026. 02. 14. |
|
Óbudai Kaszások | 46 –79 | * | 1 | 29 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | -4 | |||
| 11 | 2026. 02. 20. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 42 –72 | * | 1 | 24 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -4 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
ELTE Fortis | 109 –25 | * | 4 | 32 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 2 | 5 | 3 | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | -5 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
DEAC | 29 –87 | * | 3 | 25 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Kecskeméti KC | 24 –72 | * | 7 | 38 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 3.57 | 2346 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 00 | 24 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 39 | 1854 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 618 | 13 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | -3.7-11 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 5 | 4.453 | 22.5270 | 1.417 | 3.643 | 39.539.5 | 0.45 | 1.417 | 29.429.4 | 0.34 | 0.78 | 49.949.9 | 2.429 | 0.33 | 2.732 | 0.89 | 448 | 336 | 0.810 | 0.810 | 00 | 0.22 | 224 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 13 | 4.457 | 29.7386 | 1.114 | 3.951 | 27.527.5 | 0.56 | 2.533 | 18.218.2 | 0.811 | 1.925 | 4444 | 2.938 | 0.22 | 3.140 | 0.810 | 565 | 2.228 | 1.824 | 1.722 | 0.23 | 0.45 | 113 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 510 | 35.571 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 00 | 1.53 | 2.55 | 5.511 | 36 | 3.57 | 1.53 | 00 | 00 | 36 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 32 | 24 | 4.1136 | 25.7827 | 1.138 | 3.9122 | 28.431.2 | 0.313 | 1.660 | 21.121.7 | 0.821 | 1.543 | 55.148.8 | 278 | 0.15 | 2.183 | 1.128 | 4.5146 | 2.277 | 1.847 | 138 | 03 | 0.17 | 0.936 | ||||
| Összesítés | 32 | 24 | 4.1136 | 25.7827 | 1.138 | 3.9122 | 28.431.2 | 0.313 | 1.660 | 21.121.7 | 0.821 | 1.543 | 55.148.8 | 278 | 0.15 | 2.183 | 1.128 | 4.5146 | 2.277 | 1.847 | 138 | 03 | 0.17 | 0.936 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 9.538 | 30.3121 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 0.83 | 5.321 | 14.314.3 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 1.35 | 3.313 | 416 | 2.811 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 5.823 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2424 | 00 | 44 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 55 | 66 | 83.383.3 | 44 | 00 | 44 | 00 | 88 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 77 | 2626 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 66 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1111 | 3333 | 55 | 99 | 55.655.6 | 00 | 22 | 00 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 22 | 33 | 11 | 77 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 3 | 2 | 8.726 | 27.783 | 2.37 | 5.316 | 43.843.8 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 26 | 3.310 | 6060 | 2.37 | 0.72 | 39 | 13 | 721 | 26 | 2.78 | 0.31 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 8.726 | 27.783 | 2.37 | 5.316 | 43.843.8 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 26 | 3.310 | 6060 | 2.37 | 0.72 | 39 | 13 | 721 | 26 | 2.78 | 0.31 | 00 | 00 | 2.78 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 3 | 515 | 23.370 | 13 | 3.711 | 27.327.3 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 26 | 2.78 | 7575 | 2.78 | 00 | 2.78 | 0.31 | 412 | 1.34 | 39 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 2 | 39 | 1854 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 13 | 618 | 13 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | -3.7-11 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 13 | 5 | 4.660 | 22.8296 | 1.519 | 3.546 | 41.341.3 | 0.56 | 1.520 | 3030 | 0.34 | 0.68 | 49.949.9 | 2.431 | 0.23 | 2.634 | 0.811 | 4.254 | 339 | 0.811 | 0.811 | 00 | 0.22 | 2.228 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 18 | 5.9106 | 30540 | 1.731 | 5.191 | 34.134.1 | 0.59 | 3.156 | 16.116.1 | 0.917 | 2.240 | 42.542.5 | 2.850 | 0.36 | 3.156 | 0.916 | 4.785 | 2.647 | 2.137 | 1.833 | 0.24 | 0.36 | 2.137 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 510 | 35.571 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 0.51 | 12 | 5050 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 00 | 1.53 | 2.55 | 5.511 | 36 | 3.57 | 1.53 | 00 | 00 | 36 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 39 | 30 | 4.7200 | 25.91031 | 1.157 | 4.1169 | 27.633.7 | 0.418 | 1.888 | 23.720.5 | 1.232 | 1.964 | 60.550 | 2.196 | 0.19 | 2.2105 | 1.136 | 4.9180 | 2.299 | 266 | 150 | 04 | 0.18 | 1.267 | ||||
| Összesítés | 39 | 30 | 4.7200 | 25.91031 | 1.157 | 4.1169 | 27.633.7 | 0.418 | 1.888 | 23.720.5 | 1.232 | 1.964 | 60.550 | 2.196 | 0.19 | 2.2105 | 1.136 | 4.9180 | 2.299 | 266 | 150 | 04 | 0.18 | 1.267 | ||||||