| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 11 | 4.6 | 21.2 | 1.9 | 4.2 | 46 | 0.1 | 0.6 | 22.2 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 3.2 | 1.7 | 4.9 | 1 | 2.1 | 2.9 | 0.6 | 0.7 | 1.1 | 0.3 | 7.7 | |||||||||
| Total | 15 | 11 | 69 | 318 | 29 | 63 | 46 | 2 | 9 | 22.2 | 5 | 10 | 49.9 | 48 | 25 | 73 | 15 | 31 | 44 | 9 | 11 | 16 | 4 | 116 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 11 | 8.7 | 40 | 3.6 | 7.9 | 46 | 0.3 | 1.1 | 22.2 | 0.6 | 1.3 | 49.9 | 6 | 3.1 | 9.2 | 1.9 | 3.9 | 5.5 | 1.1 | 1.4 | 2 | 0.5 | 14.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 04. |
|
DEAC | 63 –41 | * | 0 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
ELTE Fortis | 50 –66 | * | 4 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Óbudai Kaszások | 71 –57 | * | 0 | 19 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Szolnoki MÁV SE | 104 –33 | * | 8 | 21 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 13 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Szent István Király-Ajka | 76 –50 | * | 10 | 26 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | |||
| 6 | 2025. 11. 12. |
|
Kecskeméti KC | 60 –42 | * | 4 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Tiszakécske VSE | 57 –63 | * | 0 | 23 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 67 –54 | * | 4 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
DEAC | 60 –69 | 6 | 21 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 11 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
ELTE Fortis | 86 –36 | 5 | 18 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Óbudai Kaszások | 43 –82 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Szolnoki MÁV SE | 44 –64 | * | 7 | 26 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 7 | 10 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 5 | 0 | 20 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Szent István Király-Ajka | 62 –75 | * | 9 | 27 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 10 | |||
| 15 | 2026. 02. 11. |
|
Kecskeméti KC | 59 –72 | 10 | 16 | 3 | 3 | 100 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Tiszakécske VSE | 63 –42 | * | 0 | 23 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 112 | 4.858 | 0.45 | 0.89 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.67 | 0.34 | 0.911 | 0.22 | 0.56 | 0.45 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | 1.518 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 0 | 1.926 | 9.6134 | 0.811 | 2.231 | 35.535.5 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 1.622 | 0.68 | 2.130 | 0.45 | 0.57 | 1.623 | 0.45 | 0.68 | 0.23 | 00 | 3.549 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 3 | 2.316 | 15105 | 0.96 | 3.726 | 23.123.1 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 1.18 | 5050 | 1.712 | 0.75 | 2.417 | 0.43 | 1.611 | 2.920 | 17 | 0.43 | 0.32 | 00 | 1.913 | |||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 3 | 3.216 | 17.487 | 15 | 5.628 | 17.917.9 | 00 | 0.21 | 00 | 1.26 | 1.26 | 100100 | 2.412 | 2.412 | 4.824 | 0.42 | 1.26 | 1.47 | 15 | 1.68 | 0.21 | 00 | 5.226 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 4 | 2.337 | 16.1257 | 1.118 | 3.251 | 35.335.3 | 00 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 2.134 | 1.625 | 3.759 | 1.117 | 2.134 | 2.641 | 0.58 | 0.35 | 0.813 | 0.12 | 4.369 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 11 | 4.669 | 21.2318 | 1.929 | 4.263 | 4646 | 0.12 | 0.69 | 22.222.2 | 0.35 | 0.710 | 49.949.9 | 3.248 | 1.725 | 4.973 | 115 | 2.131 | 2.944 | 0.69 | 0.711 | 1.116 | 0.34 | 7.7116 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 1 | 44 | 2525 | 11 | 1010 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 22 | 77 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 00 | 33 | |||
| 7 szezon |
|
KS Szeged | 70 | 22 | 2.8180 | 15.6984 | 175 | 4.2218 | 2434.4 | 03 | 0.415 | 6.819.9 | 0.621 | 0.832 | 80.965.6 | 2.4140 | 1.381 | 3.7221 | 0.544 | 1.497 | 2142 | 0.837 | 0.839 | 0.536 | 0.16 | 3.9294 | ||||
| Összesítés | 70 | 22 | 2.8180 | 15.6984 | 175 | 4.2218 | 2434.4 | 03 | 0.415 | 6.819.9 | 0.621 | 0.832 | 80.965.6 | 2.4140 | 1.381 | 3.7221 | 0.544 | 1.497 | 2142 | 0.837 | 0.839 | 0.536 | 0.16 | 3.9294 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 0 | 2.39 | 11.546 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 14 | 7575 | 28 | 0.52 | 2.510 | 0.31 | 1.87 | 28 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 2.811 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 2 | 1.87 | 15.863 | 0.83 | 2.39 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.56 | 1.87 | 3.313 | 0.52 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 3.313 | |||
| 3 szezon |
|
KS Szeged | 9 | 2 | 1.316 | 9.1109 | 0.56 | 1.619 | 31.631.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 1.214 | 0.89 | 1.923 | 0.33 | 0.911 | 1.417 | 0.45 | 0.33 | 0.11 | 00 | 224 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 1.316 | 9.1109 | 0.56 | 1.619 | 31.631.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 1.214 | 0.89 | 1.923 | 0.33 | 0.911 | 1.417 | 0.45 | 0.33 | 0.11 | 00 | 224 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2023/2024 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 24 | 1530 | 12 | 5.511 | 18.218.2 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 1.53 | 3.57 | 0.51 | 12 | 3.57 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 12 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 714 | 2244 | 3.57 | 714 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 48 | 12 | 510 | 12 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 714 | |||
| 5 szezon |
|
KS Szeged | 7 | 4 | 1.818 | 10.891 | 0.99 | 3.128 | 2932.1 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 1.212 | 0.55 | 1.717 | 0.33 | 0.97 | 1.211 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.611 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 1.818 | 10.891 | 0.99 | 3.128 | 2932.1 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 1.212 | 0.55 | 1.717 | 0.33 | 0.97 | 1.211 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.611 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 112 | 4.858 | 0.45 | 0.89 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.67 | 0.34 | 0.911 | 0.22 | 0.56 | 0.45 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | 1.518 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 15 | 0 | 1.726 | 9.3139 | 0.711 | 2.132 | 34.434.4 | 0.11 | 0.12 | 49.849.8 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 1.522 | 0.58 | 230 | 0.35 | 0.57 | 1.523 | 0.35 | 0.58 | 0.23 | 00 | 3.147 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 8 | 3 | 216 | 14.6117 | 0.76 | 3.528 | 21.421.4 | 00 | 00 | 00 | 0.54 | 18 | 5050 | 1.512 | 0.65 | 2.117 | 0.43 | 1.613 | 2.621 | 0.97 | 0.54 | 0.32 | 00 | 1.310 | |||
| 2023/2024 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 7 | 3 | 2.316 | 12.487 | 0.75 | 428 | 17.917.9 | 00 | 0.11 | 00 | 0.96 | 0.96 | 100100 | 1.712 | 1.712 | 3.424 | 0.32 | 0.96 | 17 | 0.75 | 1.18 | 0.11 | 00 | 3.726 | |||
| 2024/2025 |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 6 | 2.350 | 15.1333 | 123 | 3.372 | 31.931.9 | 00 | 0.13 | 00 | 0.24 | 0.36 | 66.866.8 | 2.146 | 1.430 | 3.576 | 0.919 | 243 | 2.556 | 0.512 | 0.48 | 0.614 | 0.12 | 3.782 | |||
| 2025/2026 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 15 | 4.390 | 20.2425 | 1.939 | 4.186 | 45.345.3 | 0.12 | 0.511 | 18.118.1 | 0.36 | 0.715 | 4040 | 362 | 1.634 | 4.696 | 0.919 | 1.838 | 2.756 | 0.511 | 0.613 | 0.817 | 0.24 | 6.8143 | |||
| 2026/2027 |
|
KS Szeged | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 1 | 44 | 2525 | 11 | 1010 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 22 | 77 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 00 | 33 | |||
| 7 szezon |
|
KS Szeged | 86 | 28 | 2.5214 | 14.51184 | 0.990 | 4265 | 23.534 | 03 | 0.419 | 5.515.7 | 0.625 | 0.741 | 78.961 | 2.2166 | 1.295 | 3.4261 | 0.450 | 1.3115 | 1.8170 | 0.743 | 0.845 | 0.438 | 06 | 3.3329 | ||||
| Összesítés | 86 | 28 | 2.5214 | 14.51184 | 0.990 | 4265 | 23.534 | 03 | 0.419 | 5.515.7 | 0.625 | 0.741 | 78.961 | 2.2166 | 1.295 | 3.4261 | 0.450 | 1.3115 | 1.8170 | 0.743 | 0.845 | 0.438 | 06 | 3.3329 | ||||||