| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 3 | 9.6 | 21.1 | 2.3 | 4.5 | 50.6 | 1.3 | 4.4 | 29.3 | 1.2 | 1.4 | 83.3 | 2.1 | 0.7 | 2.8 | 2.9 | 1.5 | 1.1 | 1.1 | 3.5 | 0 | 0.1 | 12.7 | |||||||||
| Total | 17 | 3 | 164 | 359 | 39 | 77 | 50.6 | 22 | 75 | 29.3 | 20 | 24 | 83.3 | 35 | 12 | 47 | 49 | 26 | 19 | 18 | 59 | 0 | 1 | 216 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 3 | 18.3 | 40 | 4.3 | 8.6 | 50.6 | 2.5 | 8.4 | 29.3 | 2.2 | 2.7 | 83.3 | 3.9 | 1.3 | 5.2 | 5.5 | 2.9 | 2.1 | 2 | 6.6 | 0 | 0.1 | 24.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
KS Szeged | 50 –66 | * | 4 | 23 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 100 | 5 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
MTK Budapest | 49 –72 | * | 12 | 19 | 1 | 1 | 100 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
DEAC | 95 –27 | 6 | 25 | 3 | 6 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Óbudai Kaszások | 50 –73 | 3 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 96 –50 | 22 | 19 | 2 | 4 | 50 | 5 | 7 | 71.4 | 3 | 3 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 7 | 2025. 11. 20. |
|
Szolnoki MÁV SE | 16 –118 | 13 | 23 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 10 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 24 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Kecskeméti KC | 103 –36 | 16 | 22 | 2 | 2 | 100 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 26 | ||||
| 9 | 2025. 12. 13. |
|
Szent István Király-Ajka | 63 –70 | 6 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Tiszakécske VSE | 34 –114 | * | 17 | 32 | 6 | 10 | 60 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 | 23 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
KS Szeged | 86 –36 | 5 | 14 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
MTK Budapest | 75 –40 | 4 | 18 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
DEAC | 47 –91 | 9 | 21 | 3 | 5 | 60 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Óbudai Kaszások | 72 –47 | 5 | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 47 –67 | 14 | 22 | 5 | 10 | 50 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki MÁV SE | 109 –25 | 18 | 31 | 6 | 6 | 100 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 9 | 9 | 4 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 32 | ||||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
Kecskeméti KC | 48 –87 | 10 | 20 | 2 | 7 | 28.6 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Szent István Király-Ajka | 86 –66 | 0 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Győr - SZESE | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 0 | 2.417 | 10.171 | 0.43 | 1.913 | 23.123.1 | 00 | 0.75 | 00 | 1.611 | 2.417 | 64.764.7 | 1.18 | 0.11 | 1.39 | 0.32 | 2.618 | 0.75 | 1.410 | 1.18 | 00 | 0.32 | 17 | |||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros | 25 | 3 | 1.846 | 12.6316 | 0.512 | 1.743 | 27.927.9 | 0.12 | 0.821 | 9.59.5 | 0.616 | 124 | 66.766.7 | 126 | 0.37 | 1.333 | 0.717 | 1.639 | 249 | 1.231 | 0.819 | 00 | 01 | 249 | |||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 17 | 12 | 8.1138 | 25.4432 | 1.424 | 3.560 | 4040 | 1.526 | 4.475 | 34.734.7 | 0.712 | 0.915 | 8080 | 351 | 0.610 | 3.661 | 1.729 | 234 | 1.628 | 1.525 | 2.135 | 0.11 | 0.35 | 9.8167 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 15 | 11.5195 | 30.1511 | 2.645 | 5.593 | 48.448.4 | 1.628 | 5.898 | 28.628.6 | 1.221 | 1.932 | 65.665.6 | 2.543 | 0.916 | 3.559 | 3.559 | 2.645 | 1.322 | 2.644 | 2.847 | 0.11 | 0.24 | 13.6231 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 15 | 11.5173 | 27405 | 2.943 | 4.872 | 59.759.7 | 1.624 | 690 | 26.726.7 | 115 | 1.218 | 83.383.3 | 2.943 | 0.57 | 3.350 | 3.248 | 1.320 | 1.522 | 1.929 | 345 | 0.12 | 0.12 | 15.3229 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 3 | 9.6164 | 21.1359 | 2.339 | 4.577 | 50.750.7 | 1.322 | 4.475 | 29.329.3 | 1.220 | 1.424 | 83.383.3 | 2.135 | 0.712 | 2.847 | 2.949 | 1.526 | 1.119 | 1.118 | 3.559 | 00 | 0.11 | 12.7216 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 11.523 | 30.561 | 36 | 510 | 6060 | 12 | 714 | 14.314.3 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 1.53 | 0.51 | 24 | 48 | 1.53 | 36 | 24 | 48 | 00 | 0.51 | 13.527 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr Szese | 32 | 3 | 2.163 | 11.4387 | 0.515 | 1.856 | 25.426.8 | 02 | 0.826 | 5.17.7 | 1.127 | 1.741 | 65.265.8 | 1.134 | 0.28 | 1.342 | 0.519 | 2.157 | 1.354 | 1.341 | 127 | 00 | 0.23 | 1.556 | ||||
| 5 szezon |
|
ELTE Fortis | 68 | 47 | 10.5693 | 26.81768 | 2.4157 | 4.7312 | 52.450.3 | 1.4102 | 5.5352 | 25.629 | 1.373 | 1.795 | 7976.8 | 2.4175 | 0.646 | 3221 | 3.1193 | 1.8128 | 1.797 | 1.8120 | 3.1194 | 0.14 | 0.213 | 13870 | ||||
| Összesítés | 100 | 50 | 8.1756 | 22.42155 | 1.9172 | 3.8368 | 48.846.7 | 1104 | 4.2378 | 24.527.5 | 1.3100 | 1.7136 | 7573.5 | 2209 | 0.554 | 2.5263 | 2.3212 | 1.9185 | 1.6151 | 1.7161 | 2.5221 | 04 | 0.216 | 9.7926 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 11.189 | 27.5220 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 1.613 | 540 | 32.532.5 | 2.318 | 324 | 7575 | 324 | 1.411 | 4.435 | 216 | 2.419 | 1.310 | 3.125 | 2.419 | 0.11 | 0.32 | 14.1113 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 10.382 | 21.8174 | 1.411 | 3.629 | 37.937.9 | 1.915 | 4.939 | 38.538.5 | 1.915 | 2.520 | 7575 | 2.419 | 0.54 | 2.923 | 2.318 | 1.411 | 1.19 | 1.411 | 3.427 | 0.11 | 0.32 | 13104 | |||
| 3 szezon |
|
ELTE Fortis | 17 | 18 | 7.1171 | 16.4394 | 1.127 | 2.765 | 41.541.5 | 1.228 | 3.379 | 35.435.4 | 1.433 | 1.844 | 7575 | 1.843 | 0.615 | 2.458 | 1.434 | 1.330 | 0.819 | 1.536 | 1.946 | 0.12 | 0.24 | 9217 | ||||
| Összesítés | 17 | 18 | 7.1171 | 16.4394 | 1.127 | 2.765 | 41.541.5 | 1.228 | 3.379 | 35.435.4 | 1.433 | 1.844 | 7575 | 1.843 | 0.615 | 2.458 | 1.434 | 1.330 | 0.819 | 1.536 | 1.946 | 0.12 | 0.24 | 9217 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Győr-SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | -2-2 | |||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2929 | 44 | 88 | 5050 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 00 | 00 | 88 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1515 | 3434 | 44 | 77 | 57.157.1 | 22 | 77 | 28.628.6 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 77 | 33 | 11 | 33 | 33 | 00 | 00 | 1818 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 9.519 | 29.559 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 2.55 | 8080 | 510 | 1.53 | 6.513 | 36 | 1.53 | 36 | 3.57 | 36 | 00 | 12 | 1734 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 7.515 | 16.533 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 36 | 12 | 1.53 | 2.55 | 12 | 12 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr Szese | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 12 | 2.55 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | -1-2 | ||||
| 4 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 4 | 10.559 | 27.3155 | 2.814 | 5.630 | 48.946.7 | 1.38 | 5.432 | 23.325 | 1.37 | 1.69 | 76.977.8 | 2.415 | 1.510 | 3.925 | 2.815 | 1.810 | 2.114 | 2.615 | 1.811 | 00 | 0.32 | 12.473 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 759 | 21.3174 | 1.814 | 4.132 | 44.943.8 | 0.88 | 3.934 | 21.323.5 | 0.87 | 1.19 | 76.977.8 | 1.816 | 1.211 | 2.927 | 1.815 | 1.512 | 2.319 | 2.117 | 1.211 | 00 | 0.33 | 7.971 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Győr - SZESE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 8 | 0 | 2.117 | 9.878 | 0.43 | 1.915 | 2020 | 00 | 0.76 | 00 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 18 | 0.32 | 1.310 | 0.32 | 2.419 | 0.97 | 1.411 | 18 | 00 | 0.43 | 0.65 | |||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 26 | 3 | 1.846 | 12.6328 | 0.512 | 1.743 | 27.927.9 | 0.12 | 0.822 | 9.19.1 | 0.616 | 0.924 | 66.766.7 | 127 | 0.37 | 1.334 | 0.717 | 1.540 | 252 | 1.232 | 0.719 | 00 | 01 | 1.949 | |||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 18 | 13 | 8.2148 | 25.6461 | 1.628 | 3.868 | 41.241.2 | 1.426 | 4.479 | 32.932.9 | 0.814 | 0.917 | 82.482.4 | 2.953 | 0.712 | 3.665 | 1.629 | 1.935 | 1.730 | 1.628 | 1.935 | 0.11 | 0.35 | 9.7175 | |||
| 2023/2024 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 22 | 11.1210 | 28.7545 | 2.649 | 5.3100 | 4949 | 1.630 | 5.5105 | 28.628.6 | 1.222 | 1.834 | 64.764.7 | 2.445 | 0.816 | 3.261 | 3.566 | 2.548 | 1.223 | 2.547 | 2.650 | 0.11 | 0.24 | 13.1249 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 11.2281 | 27.4684 | 2.562 | 4.6115 | 53.953.9 | 1.640 | 5.7142 | 28.228.2 | 1.537 | 1.947 | 78.778.7 | 3.177 | 0.821 | 3.998 | 2.870 | 1.742 | 1.538 | 2.461 | 2.870 | 0.13 | 0.26 | 15376 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 7 | 9.7261 | 21566 | 253 | 4.2114 | 46.546.5 | 1.540 | 4.6123 | 32.532.5 | 1.335 | 1.644 | 79.579.5 | 255 | 0.821 | 2.876 | 2.669 | 1.540 | 1.233 | 1.131 | 3.388 | 01 | 0.13 | 12.3333 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 11.523 | 30.561 | 36 | 510 | 6060 | 12 | 714 | 14.314.3 | 2.55 | 36 | 83.383.3 | 1.53 | 0.51 | 24 | 48 | 1.53 | 36 | 24 | 48 | 00 | 0.51 | 13.527 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr Szese | 34 | 3 | 1.963 | 11.2406 | 0.415 | 1.858 | 23.725.9 | 02 | 0.828 | 4.87.1 | 127 | 1.541 | 65.365.8 | 135 | 0.39 | 1.344 | 0.519 | 259 | 1.459 | 1.343 | 0.927 | 00 | 0.24 | 1.354 | ||||
| 5 szezon |
|
ELTE Fortis | 91 | 69 | 10.3923 | 26.62317 | 2.3198 | 4.6407 | 50.648.7 | 1.4138 | 5.4463 | 26.229.8 | 1.4113 | 1.8148 | 7876.3 | 2.4233 | 0.771 | 3.1304 | 2.9242 | 1.8168 | 1.7130 | 1.9171 | 2.9251 | 0.16 | 0.319 | 12.71160 | ||||
| Összesítés | 125 | 72 | 7.9986 | 22.22723 | 1.8213 | 3.8465 | 4745.8 | 1140 | 4.1491 | 2528.5 | 1.3140 | 1.8189 | 74.974.1 | 2268 | 0.680 | 2.6348 | 2.2261 | 1.9227 | 1.6189 | 1.7214 | 2.3278 | 06 | 0.323 | 9.51214 | ||||||