| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 1 | 1 | 8 | 0.2 | 1 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.7 | 100 | 1.5 | 1.7 | 3.2 | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 0.2 | 0 | 0 | 4.2 | |||||||||
| Total | 6 | 1 | 6 | 48 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 9 | 10 | 19 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 1 | 5 | 40 | 0.8 | 5 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 3.3 | 100 | 7.5 | 8.3 | 15.8 | 3.3 | 3.3 | 3.3 | 3.3 | 0.8 | 0 | 0 | 20.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Óbudai Kaszások | 39 –113 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 16. |
|
Szolnoki MÁV SE | 34 –61 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
DEAC | 69 –26 | * | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
ELTE Fortis | 34 –114 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Óbudai Kaszások | 115 –42 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 70 –61 | 4 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 4 | 10 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 1 | 16 | 848 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 1.59 | 1.710 | 3.219 | 0.74 | 0.74 | 0.74 | 0.74 | 0.21 | 00 | 00 | 4.225 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 66 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 44 | 44 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 7 | 1 | 3.512 | 856 | 0.62 | 17 | 58.428.6 | 00 | 00 | 00 | 2.38 | 2.38 | 100100 | 1.310 | 1.311 | 2.621 | 0.34 | 0.34 | 1.36 | 1.36 | 0.11 | 00 | 00 | 7.135 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 3.512 | 856 | 0.62 | 17 | 58.428.6 | 00 | 00 | 00 | 2.38 | 2.38 | 100100 | 1.310 | 1.311 | 2.621 | 0.34 | 0.34 | 1.36 | 1.36 | 0.11 | 00 | 00 | 7.135 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 0.52 | 416 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 28 | |||
| 1 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 4 | 0 | 0.52 | 416 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 28 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 0.52 | 416 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | 0.31 | 1.56 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 28 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 10 | 1 | 0.88 | 6.464 | 0.22 | 110 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 1.414 | 1.111 | 2.525 | 0.66 | 0.44 | 0.66 | 0.55 | 0.11 | 00 | 0.11 | 3.333 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszakécske VSE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 66 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 44 | 44 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2 szezon |
|
Tiszakécske VSE | 11 | 1 | 3.414 | 7.272 | 0.63 | 111 | 6027.3 | 00 | 00 | 00 | 2.28 | 2.28 | 100100 | 1.215 | 1.112 | 2.327 | 0.36 | 0.24 | 1.38 | 1.37 | 0.11 | 00 | 0.11 | 6.743 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 3.414 | 7.272 | 0.63 | 111 | 6027.3 | 00 | 00 | 00 | 2.28 | 2.28 | 100100 | 1.215 | 1.112 | 2.327 | 0.36 | 0.24 | 1.38 | 1.37 | 0.11 | 00 | 0.11 | 6.743 | ||||||