| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 2 | 1.8 | 24.5 | 0.6 | 3.3 | 19.2 | 0 | 0.3 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 4.3 | 0.6 | 4.9 | 0.8 | 1.5 | 1 | 0.9 | 0.6 | 0.5 | 0.4 | 4.5 | |||||||||
| Total | 8 | 2 | 14 | 196 | 5 | 26 | 19.2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 8 | 50 | 34 | 5 | 39 | 6 | 12 | 8 | 7 | 5 | 4 | 3 | 36 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 2 | 2.9 | 40 | 1 | 5.3 | 19.2 | 0 | 0.4 | 0 | 0.8 | 1.6 | 50 | 6.9 | 1 | 8 | 1.2 | 2.4 | 1.6 | 1.4 | 1 | 0.8 | 0.6 | 7.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 04. |
|
Szent István Király-Ajka | 29 –100 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2025. 10. 10. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 101 –29 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5 | 2025. 11. 08. |
|
MTK Budapest | 28 –96 | 0 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 | ||||
| 8 | 2025. 12. 05. |
|
DEAC | 70 –48 | * | 4 | 34 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 10 | 1 | 11 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | |||
| 10 | 2025. 12. 20. |
|
Szent István Király-Ajka | 99 –41 | * | 5 | 33 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 8 | 2 | 10 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
KS Szeged | 44 –64 | 3 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | ||||
| 14 | 2026. 02. 07. |
|
MTK Budapest | 73 –38 | 2 | 17 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
DEAC | 29 –87 | 0 | 23 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 2 | 1.814 | 24.5196 | 0.65 | 3.326 | 19.219.2 | 00 | 0.32 | 00 | 0.54 | 18 | 5050 | 4.334 | 0.65 | 4.939 | 0.86 | 1.512 | 18 | 0.97 | 0.65 | 0.54 | 0.43 | 4.536 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 1632 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 4.59 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 10 | 2 | 2.420 | 20.3228 | 1.18 | 3.132 | 3425 | 00 | 0.12 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 3.640 | 0.66 | 4.246 | 0.67 | 1.515 | 0.89 | 0.47 | 0.35 | 0.55 | 0.44 | 4.545 | ||||
| Összesítés | 10 | 2 | 2.420 | 20.3228 | 1.18 | 3.132 | 3425 | 00 | 0.12 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 3.640 | 0.66 | 4.246 | 0.67 | 1.515 | 0.89 | 0.47 | 0.35 | 0.55 | 0.44 | 4.545 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.811 | 2184 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 4.518 | 1.56 | 624 | 0.83 | 1.35 | 0.52 | 14 | 00 | 00 | 00 | 6.325 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 12 | 2 | 2.125 | 23.3280 | 0.810 | 3.137 | 2727 | 00 | 0.33 | 00 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 4.352 | 0.911 | 5.363 | 0.89 | 1.417 | 0.810 | 0.911 | 0.45 | 0.34 | 0.33 | 5.161 | |||
| 2026/2027 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 1632 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 4.59 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 14 | 2 | 2.531 | 19.7312 | 1.213 | 343 | 38.430.2 | 00 | 0.13 | 00 | 0.25 | 0.614 | 35.735.7 | 3.758 | 0.712 | 4.470 | 0.610 | 1.520 | 0.711 | 0.511 | 0.25 | 0.45 | 0.44 | 4.870 | ||||
| Összesítés | 14 | 2 | 2.531 | 19.7312 | 1.213 | 343 | 38.430.2 | 00 | 0.13 | 00 | 0.25 | 0.614 | 35.735.7 | 3.758 | 0.712 | 4.470 | 0.610 | 1.520 | 0.711 | 0.511 | 0.25 | 0.45 | 0.44 | 4.870 | ||||||