| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 0 | 0.6 | 5.7 | 0.3 | 1 | 25 | 0 | 0.1 | 0 | 0.1 | 0.2 | 49.7 | 0.3 | 0.3 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.4 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0 | 0.7 | |||||||||
| Total | 12 | 0 | 7 | 68 | 3 | 12 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 49.7 | 3 | 4 | 7 | 3 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 9 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 0 | 4.1 | 40 | 1.8 | 7.1 | 25 | 0 | 0.6 | 0 | 0.6 | 1.2 | 49.7 | 1.8 | 2.4 | 4.1 | 1.8 | 0.6 | 2.9 | 0.6 | 1.2 | 0.6 | 0 | 5.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Óbudai Kaszások | 0 –20 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2025. 10. 10. |
|
Szolnoki MÁV SE | 101 –29 | 5 | 21 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Szent István Király-Ajka | 53 –74 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Kecskeméti KC | 72 –68 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
ELTE Fortis | 96 –50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
MTK Budapest | 51 –65 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
KS Szeged | 67 –54 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Óbudai Kaszások | 41 –100 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Kecskeméti KC | 77 –54 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
DEAC | 72 –53 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
ELTE Fortis | 47 –67 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 11 | 2026. 02. 20. |
|
Szolnoki MÁV SE | 42 –72 | 2 | 3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 0 | 0.67 | 5.768 | 0.33 | 112 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.33 | 0.34 | 0.67 | 0.33 | 0.11 | 0.45 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 0.79 | |||
| 2026/2027 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 14 | 0 | 0.37 | 5.679 | 0.13 | 0.813 | 16.723.1 | 00 | 01 | 00 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.13 | 0.45 | 0.58 | 0.13 | 0.32 | 0.77 | 01 | 0.12 | 01 | 00 | 0.18 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 0.37 | 5.679 | 0.13 | 0.813 | 16.723.1 | 00 | 01 | 00 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.13 | 0.45 | 0.58 | 0.13 | 0.32 | 0.77 | 01 | 0.12 | 01 | 00 | 0.18 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 1.38 | 6.237 | 0.74 | 212 | 33.433.4 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 16 | 0.53 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 1 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 6 | 0 | 1.38 | 6.237 | 0.74 | 212 | 33.433.4 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 16 | 0.53 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.38 | 6.237 | 0.74 | 212 | 33.433.4 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 16 | 0.53 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.2-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 0 | 0.815 | 6114 | 0.47 | 1.325 | 2828 | 00 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.24 | 0.36 | 0.510 | 0.24 | 0.510 | 0.59 | 0.12 | 0.35 | 0.11 | 00 | 0.36 | |||
| 2026/2027 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 21 | 0 | 0.415 | 5.8125 | 0.27 | 0.926 | 20.326.9 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.14 | 0.47 | 0.511 | 0.14 | 0.511 | 0.711 | 0.12 | 0.15 | 01 | 00 | -0.15 | ||||
| Összesítés | 21 | 0 | 0.415 | 5.8125 | 0.27 | 0.926 | 20.326.9 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | 49.749.7 | 0.14 | 0.47 | 0.511 | 0.14 | 0.511 | 0.711 | 0.12 | 0.15 | 01 | 00 | -0.15 | ||||||