| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 0 | 5 | 10 | 1.1 | 2.5 | 44.4 | 0.6 | 2.4 | 26.9 | 0.9 | 1.3 | 71.4 | 0.6 | 0.6 | 1.3 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 0 | 0.2 | 4.1 | |||||||||
| Total | 11 | 0 | 55 | 110 | 12 | 27 | 44.4 | 7 | 26 | 26.9 | 10 | 14 | 71.4 | 7 | 7 | 14 | 6 | 4 | 3 | 8 | 4 | 0 | 2 | 45 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 0 | 20 | 40 | 4.4 | 9.8 | 44.4 | 2.5 | 9.5 | 26.9 | 3.6 | 5.1 | 71.4 | 2.5 | 2.5 | 5.1 | 2.2 | 1.5 | 1.1 | 2.9 | 1.5 | 0 | 0.7 | 16.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 0 –20 | 7 | 12 | 1 | 4 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tiszakécske VSE | 39 –113 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
KS Szeged | 71 –57 | 7 | 9 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2025. 10. 30. |
|
MTK Budapest | 46 –58 | 5 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
ELTE Fortis | 50 –73 | 6 | 10 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 7 | 2025. 11. 19. |
|
Kecskeméti KC | 76 –60 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 6 | 2025. 11. 30. |
|
Szolnoki MÁV SE | 93 –18 | 11 | 20 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
MTK Budapest | 83 –66 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
ELTE Fortis | 72 –47 | 5 | 5 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Kecskeméti KC | 85 –49 | 6 | 15 | 3 | 4 | 75 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
DEAC | 78 –64 | 0 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 0 | 555 | 10110 | 1.112 | 2.527 | 44.444.4 | 0.67 | 2.426 | 26.926.9 | 0.910 | 1.314 | 71.471.4 | 0.67 | 0.67 | 1.314 | 0.56 | 0.44 | 0.33 | 0.78 | 0.44 | 00 | 0.22 | 4.145 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 11 | 0 | 555 | 10110 | 1.112 | 2.527 | 44.444.4 | 0.67 | 2.426 | 26.926.9 | 0.910 | 1.314 | 71.471.4 | 0.67 | 0.67 | 1.314 | 0.56 | 0.44 | 0.33 | 0.78 | 0.44 | 00 | 0.22 | 4.145 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 555 | 10110 | 1.112 | 2.527 | 44.444.4 | 0.67 | 2.426 | 26.926.9 | 0.910 | 1.314 | 71.471.4 | 0.67 | 0.67 | 1.314 | 0.56 | 0.44 | 0.33 | 0.78 | 0.44 | 00 | 0.22 | 4.145 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 26 | 12.738 | 00 | 2.78 | 00 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | -0.7-2 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 3 | 0 | 26 | 12.738 | 00 | 2.78 | 00 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | -0.7-2 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 26 | 12.738 | 00 | 2.78 | 00 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | -0.7-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 33 | 1818 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 1 | 0 | 33 | 1818 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 33 | 1818 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 15 | 0 | 4.364 | 11.1166 | 0.913 | 2.538 | 34.234.2 | 0.69 | 2.335 | 25.725.7 | 0.711 | 1.116 | 68.768.7 | 0.812 | 0.57 | 1.319 | 0.58 | 0.69 | 0.35 | 0.710 | 0.46 | 00 | 0.23 | 2.842 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 15 | 0 | 4.364 | 11.1166 | 0.913 | 2.538 | 34.234.2 | 0.69 | 2.335 | 25.725.7 | 0.711 | 1.116 | 68.768.7 | 0.812 | 0.57 | 1.319 | 0.58 | 0.69 | 0.35 | 0.710 | 0.46 | 00 | 0.23 | 2.842 | ||||
| Összesítés | 15 | 0 | 4.364 | 11.1166 | 0.913 | 2.538 | 34.234.2 | 0.69 | 2.335 | 25.725.7 | 0.711 | 1.116 | 68.768.7 | 0.812 | 0.57 | 1.319 | 0.58 | 0.69 | 0.35 | 0.710 | 0.46 | 00 | 0.23 | 2.842 | ||||||