MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Árvay Zsófia

Árvay Zsófia
20

181 cm Magasság
64 kg Súly
Kiscsatár és Erőcsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 18 16 5.9 18.5 2.2 5.3 41 0.3 1.4 19.3 0.8 1.6 48.3 2.3 2.9 5.2 1.9 1 1.6 1.3 1.7 0.2 0.2 10.2
Total 18 16 107 333 39 95 41.1 5 26 19.3 14 29 48.3 41 52 93 35 18 29 24 31 3 4 183
40 perc 18 16 12.9 40 4.7 11.4 41 0.6 3.1 19.3 1.7 3.5 48.3 4.9 6.2 11.2 4.2 2.2 3.5 2.9 3.7 0.4 0.5 22
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

36.4%
Összesített pontosság
44
sikeres dobás
121
kísérlet

Bontás

2 pontos:39/95 (41,1%)
3 pontos:5/26 (19,2%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 05. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 0 –20 * 2 21 1 5 20 0 2 0 0 2 0 4 4 8 3 2 1 2 1 0 0 6
2 2025. 10. 12. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 39 –113 * 14 23 6 8 75 0 1 0 2 5 40 1 3 4 2 0 1 3 5 0 0 22
3 2025. 10. 19. KS Szeged KS Szeged 71 –57 * 7 25 2 5 40 1 2 50 0 0 0 8 0 8 0 1 4 1 4 0 0 15
4 2025. 10. 30. MTK Budapest MTK Budapest 46 –58 * 4 24 2 7 28.6 0 1 0 0 2 0 2 2 4 0 3 1 2 1 0 2 0
5 2025. 11. 09. ELTE Fortis ELTE Fortis 50 –73 * 0 20 0 3 0 0 3 0 0 0 0 1 3 4 2 0 2 0 0 0 0 0
7 2025. 11. 19. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 76 –60 4 6 0 0 0 1 1 100 1 2 50 1 1 2 0 0 0 2 1 0 0 8
6 2025. 11. 30. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 93 –18 * 16 24 6 10 60 1 4 25 1 2 50 2 8 10 4 1 2 2 4 1 0 28
8 2025. 12. 07. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 68 –62 * 2 19 1 3 33.3 0 2 0 0 0 0 3 3 6 0 1 4 0 0 1 0 4
9 2025. 12. 14. DEAC DEAC 47 –55 * 2 25 1 6 16.7 0 3 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 1 1 1 0 -1
10 2025. 12. 21. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 41 –100 * 15 22 4 7 57.1 1 1 100 4 4 100 1 3 4 7 2 2 2 2 0 0 25
11 2026. 01. 11. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 115 –42 * 7 17 3 9 33.3 0 0 0 1 2 50 5 4 9 7 1 3 1 4 0 1 20
12 2026. 01. 18. KS Szeged KS Szeged 43 –82 * 9 14 2 6 33.3 1 1 100 2 2 100 4 4 8 0 0 0 2 0 0 0 15
13 2026. 01. 25. MTK Budapest MTK Budapest 83 –66 * 8 25 3 6 50 0 2 0 2 4 50 2 5 7 3 4 2 2 2 0 0 11
14 2026. 02. 08. ELTE Fortis ELTE Fortis 72 –47 * 2 19 1 1 100 0 1 0 0 2 0 3 2 5 2 1 3 2 0 0 0 7
15 2026. 02. 14. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 46 –79 6 18 3 5 60 0 1 0 0 0 0 0 4 4 2 0 1 0 3 0 0 12
16 2026. 02. 22. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 85 –49 * 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
17 2026. 03. 01. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 53 –65 * 5 17 2 7 28.6 0 1 0 1 2 50 1 2 3 2 2 2 2 1 0 0 4
18 2026. 03. 08. DEAC DEAC 78 –64 * 4 12 2 6 33.3 0 0 0 0 0 0 2 3 5 1 0 1 0 2 0 1 8
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 18 16 5.9107 18.5333 2.239 5.395 41.141.1 0.35 1.426 19.319.3 0.814 1.629 48.348.3 2.341 2.952 5.293 1.935 118 1.629 1.324 1.731 0.23 0.24 10.2183
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 1 816 15.531 3.57 6.513 53.853.8 00 12 00 12 36 33.333.3 24 510 714 12 0.51 2.55 36 24 00 0.51 14.529
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 20 17 7123 17364 2.846 5.9108 48.142.6 0.15 1.228 11.417.9 0.916 2.335 38.645.7 2.145 3.962 6.1107 1.537 0.819 2.134 2.230 1.935 0.13 0.45 12.3212
Összesítés 20 17 7123 17364 2.846 5.9108 48.142.6 0.15 1.228 11.417.9 0.916 2.335 38.645.7 2.145 3.962 6.1107 1.537 0.819 2.134 2.230 1.935 0.13 0.45 12.3212
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 5 4 3.417 18.894 1.26 525 2424 0.21 210 1010 0.42 0.84 5050 3.216 2.613 5.829 1.47 15 1.47 2.211 0.63 0.21 0.42 6.633
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 5 4 3.417 18.894 1.26 525 2424 0.21 210 1010 0.42 0.84 5050 3.216 2.613 5.829 1.47 15 1.47 2.211 0.63 0.21 0.42 6.633
Összesítés 5 4 3.417 18.894 1.26 525 2424 0.21 210 1010 0.42 0.84 5050 3.216 2.613 5.829 1.47 15 1.47 2.211 0.63 0.21 0.42 6.633
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 2 2 5.511 2142 24 48 5050 00 2.55 00 1.53 1.53 100100 48 12 510 12 36 3.57 1.53 00 00 00 5.511
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 2 2 5.511 2142 24 48 5050 00 2.55 00 1.53 1.53 100100 48 12 510 12 36 3.57 1.53 00 00 00 5.511
Összesítés 2 2 5.511 2142 24 48 5050 00 2.55 00 1.53 1.53 100100 48 12 510 12 36 3.57 1.53 00 00 00 5.511
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 25 22 5.4135 18.8469 249 5.1128 38.338.3 0.26 1.641 14.614.6 0.819 1.436 52.852.8 2.665 2.767 5.3132 1.844 1.229 1.743 1.538 1.434 0.24 0.26 9.1227
2026/2027 TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 2 1 816 15.531 3.57 6.513 53.853.8 00 12 00 12 36 33.333.3 24 510 714 12 0.51 2.55 36 24 00 0.51 14.529
2 szezon TFSE-Óbudai Kaszások TFSE-Óbudai Kaszások 27 23 6.7151 17.1500 2.756 5.8141 4739.7 0.16 1.343 9.114 0.921 2.242 39.650 2.369 3.877 6.1146 1.446 0.830 2.148 2.344 1.738 0.14 0.47 11.8256
Összesítés 27 23 6.7151 17.1500 2.756 5.8141 4739.7 0.16 1.343 9.114 0.921 2.242 39.650 2.369 3.877 6.1146 1.446 0.830 2.148 2.344 1.738 0.14 0.47 11.8256