| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 1 | 4.4 | 16.7 | 1.9 | 4.3 | 43.1 | 0 | 0.7 | 0 | 0.7 | 1.1 | 58.9 | 1.5 | 1.5 | 3.1 | 1.4 | 2.5 | 3 | 1.1 | 0.9 | 0.1 | 0.4 | 4.9 | |||||||||
| Total | 15 | 1 | 66 | 250 | 28 | 65 | 43.1 | 0 | 11 | 0 | 10 | 17 | 58.9 | 23 | 23 | 46 | 21 | 37 | 45 | 17 | 13 | 2 | 6 | 73 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 1 | 10.6 | 40 | 4.5 | 10.4 | 43.1 | 0 | 1.8 | 0 | 1.6 | 2.7 | 58.9 | 3.7 | 3.7 | 7.4 | 3.4 | 5.9 | 7.2 | 2.7 | 2.1 | 0.3 | 1 | 11.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 0 –20 | 2 | 16 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | -2 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tiszakécske VSE | 39 –113 | 6 | 17 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
KS Szeged | 71 –57 | 1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 4 | 2025. 10. 30. |
|
MTK Budapest | 46 –58 | 4 | 15 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
ELTE Fortis | 50 –73 | 0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2025. 11. 19. |
|
Kecskeméti KC | 76 –60 | * | 12 | 31 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 5 | 7 | 4 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16 | |||
| 6 | 2025. 11. 30. |
|
Szolnoki MÁV SE | 93 –18 | 10 | 29 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 3 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 | 14 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Szent István Király-Ajka | 68 –62 | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
DEAC | 47 –55 | 2 | 12 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Tiszakécske VSE | 115 –42 | 2 | 15 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | -1 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
KS Szeged | 43 –82 | 14 | 17 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
MTK Budapest | 83 –66 | 0 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
ELTE Fortis | 72 –47 | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 15 | 2026. 02. 14. |
|
Szolnoki MÁV SE | 46 –79 | 8 | 21 | 4 | 8 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Kecskeméti KC | 85 –49 | 3 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 1 | 4.466 | 16.7250 | 1.928 | 4.365 | 43.143.1 | 00 | 0.711 | 00 | 0.710 | 1.117 | 58.958.9 | 1.523 | 1.523 | 3.146 | 1.421 | 2.537 | 345 | 1.117 | 0.913 | 0.12 | 0.46 | 4.973 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 8.517 | 15.531 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 0.51 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 0.51 | 24 | 36 | 1.53 | 36 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 1224 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 17 | 2 | 6.583 | 16.1281 | 2.434 | 4.273 | 58.446.6 | 00 | 0.612 | 00 | 1.615 | 2.625 | 61.760 | 1.526 | 124 | 2.550 | 2.227 | 240 | 351 | 1.621 | 0.915 | 0.12 | 0.57 | 8.497 | ||||
| Összesítés | 17 | 2 | 6.583 | 16.1281 | 2.434 | 4.273 | 58.446.6 | 00 | 0.612 | 00 | 1.615 | 2.625 | 61.760 | 1.526 | 124 | 2.550 | 2.227 | 240 | 351 | 1.621 | 0.915 | 0.12 | 0.57 | 8.497 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 428 | 18.7131 | 1.611 | 3.726 | 42.342.3 | 00 | 0.32 | 00 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 1.18 | 0.75 | 1.913 | 0.32 | 1.712 | 321 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 3.424 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 7 | 2 | 428 | 18.7131 | 1.611 | 3.726 | 42.342.3 | 00 | 0.32 | 00 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 1.18 | 0.75 | 1.913 | 0.32 | 1.712 | 321 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 3.424 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 428 | 18.7131 | 1.611 | 3.726 | 42.342.3 | 00 | 0.32 | 00 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 1.18 | 0.75 | 1.913 | 0.32 | 1.712 | 321 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 3.424 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 6.513 | 2448 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 2.55 | 24 | 4.59 | 1.53 | 3.57 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 816 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 0 | 6.513 | 2448 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 2.55 | 24 | 4.59 | 1.53 | 3.57 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 816 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 6.513 | 2448 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 2.55 | 24 | 4.59 | 1.53 | 3.57 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 0.51 | 816 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 4.5107 | 17.9429 | 1.844 | 4.2102 | 43.143.1 | 00 | 0.615 | 00 | 0.819 | 1.229 | 65.565.5 | 1.536 | 1.332 | 2.868 | 1.126 | 2.356 | 372 | 1.127 | 0.922 | 0.12 | 0.38 | 4.7113 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 1 | 8.517 | 15.531 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 0.51 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 0.51 | 24 | 36 | 1.53 | 36 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 1224 | |||
| 2 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 26 | 4 | 6.5124 | 16.7460 | 2.450 | 4.1110 | 58.645.5 | 00 | 0.616 | 00 | 1.624 | 2.637 | 63.264.9 | 1.539 | 0.933 | 2.472 | 232 | 1.959 | 378 | 1.631 | 124 | 02 | 0.49 | 8.4137 | ||||
| Összesítés | 26 | 4 | 6.5124 | 16.7460 | 2.450 | 4.1110 | 58.645.5 | 00 | 0.616 | 00 | 1.624 | 2.637 | 63.264.9 | 1.539 | 0.933 | 2.472 | 232 | 1.959 | 378 | 1.631 | 124 | 02 | 0.49 | 8.4137 | ||||||