| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 2.5 | 10.5 | 0 | 2.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 4 | 62.5 | 3 | 2.5 | 5.5 | 0 | 1.5 | 1 | 2 | 0.5 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 5 | 21 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 6 | 5 | 11 | 0 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 9.5 | 40 | 0 | 9.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.5 | 15.2 | 62.5 | 11.4 | 9.5 | 21 | 0 | 5.7 | 3.8 | 7.6 | 1.9 | 0 | 0 | 19 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 11. |
|
MTK Budapest | 61 –47 | 1 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Tiszakécske VSE | 71 –75 | 4 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 4 | 5 | 9 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 2.55 | 10.521 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 36 | 2.55 | 5.511 | 00 | 1.53 | 12 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | |||
| 2026/2027 |
|
Soproni Darazsak Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 816 | 1632 | 24 | 48 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 12 | 3.57 | 4.59 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 1326 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 2 | 0 | 2.55 | 10.521 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 36 | 2.55 | 5.511 | 00 | 1.53 | 12 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||
| 1 szezon |
|
Soproni Darazsak Akadémia | 2 | 0 | 816 | 1632 | 24 | 48 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 12 | 3.57 | 4.59 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 1326 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 5.321 | 13.353 | 14 | 3.313 | 30.830.8 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.510 | 3.815 | 66.766.7 | 28 | 312 | 520 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 2.510 | 0.31 | 0.31 | 00 | 936 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 13 | 1.75 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 13 | 1.75 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 13 | 1.75 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 6 | 0 | 1.27 | 6.338 | 00 | 1.59 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.27 | 1.710 | 7070 | 1.59 | 1.38 | 2.817 | 00 | 16 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 00 | 00 | 212 | |||
| 2026/2027 |
|
Soproni Darazsak Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 816 | 1632 | 24 | 48 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 12 | 3.57 | 4.59 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 1326 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 6 | 0 | 1.27 | 6.338 | 00 | 1.59 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.27 | 1.710 | 7070 | 1.59 | 1.38 | 2.817 | 00 | 16 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 00 | 00 | 212 | ||||
| 1 szezon |
|
Soproni Darazsak Akadémia | 2 | 0 | 816 | 1632 | 24 | 48 | 5050 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 12 | 3.57 | 4.59 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 1326 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 4.623 | 11.270 | 14 | 2.817 | 36.423.5 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 1.812 | 2.617 | 7170.6 | 1.311 | 2.415 | 3.726 | 0.83 | 1.39 | 0.54 | 1.911 | 0.11 | 0.31 | 00 | 7.538 | ||||||