MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Pomázi Lola

Pomázi Lola
10

166 cm Magasság
52 kg Súly
Irányító Poszt
2008 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 18 13 6.8 28.9 2 6.6 30.3 0.4 2.3 17.1 1.7 2.9 56.6 2.1 0.6 2.7 1.1 4 1.6 2.8 1.3 0.1 0.3 2.9
Total 18 13 123 520 36 119 30.3 7 41 17.1 30 53 56.6 38 10 48 19 72 28 51 23 1 6 53
40 perc 18 13 9.5 40 2.8 9.2 30.3 0.5 3.2 17.1 2.3 4.1 56.6 2.9 0.8 3.7 1.5 5.5 2.2 3.9 1.8 0.1 0.5 4.1
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

27.4%
Összesített pontosság
43
sikeres dobás
157
kísérlet

Bontás

2 pontos:36/117 (30,8%)
3 pontos:7/40 (17,5%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 05. ELTE Fortis ELTE Fortis 97 –24 * 5 29 0 4 0 1 3 33.3 2 4 50 1 0 1 0 4 2 3 0 0 0 -3
2 2025. 10. 12. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 39 –113 * 4 24 1 3 33.3 0 1 0 2 2 100 2 1 3 1 6 2 3 0 0 0 2
3 2025. 10. 16. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 34 –61 0 8 0 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 -1
4 2025. 11. 02. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 47 –74 2 18 1 2 50 0 1 0 0 0 0 2 0 2 1 2 1 1 0 0 0 2
5 2025. 11. 05. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 72 –43 3 19 1 2 50 0 0 0 1 2 50 1 1 2 1 5 2 1 0 0 0 0
6 2025. 11. 16. DEAC DEAC 69 –26 7 31 3 14 21.4 0 4 0 1 2 50 3 3 6 4 2 0 3 0 0 0 2
7 2025. 11. 23. KS Szeged KS Szeged 57 –63 3 17 1 1 100 0 1 0 1 2 50 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 3
8 2025. 12. 06. MTK Budapest MTK Budapest 59 –41 * 10 37 3 11 27.3 0 1 0 4 6 66.7 1 0 1 0 4 1 4 1 0 1 1
10 2025. 12. 21. ELTE Fortis ELTE Fortis 34 –114 * 5 31 1 6 16.7 1 2 50 0 0 0 4 0 4 0 11 1 2 1 0 1 -5
11 2026. 01. 11. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 115 –42 * 4 35 2 2 100 0 0 0 0 0 0 2 0 2 1 6 4 2 1 0 0 4
12 2026. 01. 15. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 64 –44 * 10 39 2 9 22.2 1 6 16.7 3 4 75 4 0 4 2 4 3 4 3 1 0 7
13 2026. 01. 25. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 89 –48 * 4 24 2 4 50 0 1 0 0 2 0 1 0 1 0 4 1 1 0 0 0 -3
9 2026. 02. 01. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 57 –63 * 10 35 4 8 50 0 3 0 2 5 40 0 1 1 1 7 3 4 2 0 0 1
14 2026. 02. 03. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 42 –55 * 13 38 2 12 16.7 2 6 33.3 3 6 50 4 2 6 3 2 1 7 5 0 1 15
15 2026. 02. 15. DEAC DEAC 71 –75 * 7 39 3 12 25 0 2 0 1 2 50 3 0 3 2 3 0 3 4 0 1 4
16 2026. 02. 22. KS Szeged KS Szeged 63 –42 * 10 30 2 7 28.6 0 1 0 6 8 75 2 1 3 1 4 4 5 2 0 0 9
17 2026. 02. 28. MTK Budapest MTK Budapest 30 –77 * 7 30 2 7 28.6 0 3 0 3 5 60 4 0 4 0 3 0 4 0 0 0 2
18 2026. 03. 08. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 70 –61 * 19 36 6 13 46.2 2 5 40 1 3 33.3 2 1 3 1 4 1 3 3 0 2 13
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér 7 0 0.32 3.323 0.11 0.75 2020 00 0.64 00 00 0.32 00 0.11 0.43 0.64 00 17 0.11 0.11 0.64 00 00 -0.9-6
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 18 13 6.8123 28.9520 236 6.6119 30.330.3 0.47 2.341 17.117.1 1.730 2.953 56.656.6 2.138 0.610 2.748 1.119 472 1.628 2.851 1.323 0.11 0.36 2.953
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 816 3264 12 4.59 22.222.2 12 510 2020 36 48 7575 24 00 24 1.53 4.59 1.53 48 12 00 00 3.57
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 27 15 5141 21.4607 139 3.9133 26.629.3 0.59 2.655 17.716.4 1.636 2.463 64.657.2 1.443 0.313 1.756 0.922 3.288 1.132 2.360 0.929 01 0.16 1.954
Összesítés 27 15 5141 21.4607 139 3.9133 26.629.3 0.59 2.655 17.716.4 1.636 2.463 64.657.2 1.443 0.313 1.756 0.922 3.288 1.132 2.360 0.929 01 0.16 1.954
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 5 0 0.42 7.437 0.21 0.84 2525 00 0.63 00 00 00 00 0.42 00 0.42 0.42 1.26 0.63 0.21 0.42 00 0.21 -0.6-3
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 4 4 12.851 38.3153 416 1040 4040 0.83 3.514 21.421.4 2.510 4.518 55.655.6 2.510 1.56 416 312 4.518 1.35 416 2.39 00 14 10.843
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 9 4 6.653 22.8190 2.117 5.444 38.938.6 0.43 2.117 18.317.6 1.310 2.318 55.655.6 1.512 0.86 2.218 1.714 2.924 0.98 2.117 1.311 00 0.65 5.140
Összesítés 9 4 6.653 22.8190 2.117 5.444 38.938.6 0.43 2.117 18.317.6 1.310 2.318 55.655.6 1.512 0.86 2.218 1.714 2.924 0.98 2.117 1.311 00 0.65 5.140
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 0 00 22 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 -1-1
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Hepp Kupa, Női 1 1 55 2121 11 44 2525 00 11 00 33 33 100100 22 11 33 00 00 33 22 00 00 00 66
2 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 2 1 2.55 11.523 0.51 2.55 2020 00 0.51 00 1.53 1.53 100100 12 0.51 1.53 00 00 1.53 12 00 00 00 2.55
Összesítés 2 1 2.55 11.523 0.51 2.55 2020 00 0.51 00 1.53 1.53 100100 12 0.51 1.53 00 00 1.53 12 00 00 00 2.55
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 13 0 0.34 4.862 0.22 0.810 2020 00 0.57 00 00 0.22 00 0.23 0.23 0.56 0.22 113 0.34 0.22 0.56 00 0.11 -0.8-10
2025/2026 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 23 18 7.8179 30.2694 2.353 7.1163 32.532.5 0.410 2.456 17.917.9 1.943 3.274 58.158.1 2.250 0.717 2.967 1.331 3.990 1.636 369 1.432 01 0.410 4.4102
2026/2027 Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE Női Amatőr NB I. Zöld 2 2 816 3264 12 4.59 22.222.2 12 510 2020 36 48 7575 24 00 24 1.53 4.59 1.53 48 12 00 00 3.57
3 szezon Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 38 20 5.4199 22.3820 1.257 4.1182 2831.3 0.512 2.773 1816.4 1.649 2.584 66.158.3 1.557 0.320 1.877 136 3.1112 1.143 2.479 140 01 0.211 2.499
Összesítés 38 20 5.4199 22.3820 1.257 4.1182 2831.3 0.512 2.773 1816.4 1.649 2.584 66.158.3 1.557 0.320 1.877 136 3.1112 1.143 2.479 140 01 0.211 2.499