MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Ferletyák Zita

Ferletyák Zita
8

175 cm Magasság
63 kg Súly
Dobóhátvéd és Kiscsatár Poszt
2008 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 12 11 13.8 23.8 4.8 9.1 52.3 0.6 3.8 15.5 2.6 4 64.6 2.3 2.3 4.5 3.2 2 0.8 2.9 2.1 0.4 0.3 16
Total 12 11 166 285 57 109 52.3 7 45 15.5 31 48 64.6 27 27 54 38 24 10 35 25 5 4 192
40 perc 12 11 23.3 40 8 15.3 52.3 1 6.3 15.5 4.4 6.7 64.6 3.8 3.8 7.6 5.3 3.4 1.4 4.9 3.5 0.7 0.6 26.9
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

41.6%
Összesített pontosság
64
sikeres dobás
154
kísérlet

Bontás

2 pontos:57/109 (52,3%)
3 pontos:7/45 (15,6%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 05. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 0 –20 * 16 22 5 7 71.4 1 4 25 3 4 75 1 1 2 3 2 2 3 3 1 0 20
2 2025. 10. 12. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 39 –113 * 20 25 7 13 53.8 0 5 0 6 11 54.5 2 2 4 7 1 2 6 3 1 0 24
4 2025. 10. 30. MTK Budapest MTK Budapest 46 –58 * 13 33 4 11 36.4 1 3 33.3 2 6 33.3 5 5 10 2 3 1 3 1 0 2 13
8 2025. 12. 07. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 68 –62 * 15 23 2 3 66.7 1 6 16.7 8 10 80 4 0 4 2 3 0 5 2 0 0 17
9 2025. 12. 14. DEAC DEAC 47 –55 * 22 30 7 15 46.7 1 4 25 5 8 62.5 3 1 4 5 3 2 7 1 1 0 23
10 2025. 12. 21. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 41 –100 * 29 26 14 17 82.4 0 3 0 1 1 100 4 2 6 5 1 1 2 4 1 0 40
11 2026. 01. 11. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 115 –42 * 18 23 7 13 53.8 1 7 14.3 1 2 50 2 5 7 2 0 0 1 2 0 0 17
12 2026. 01. 18. KS Szeged KS Szeged 43 –82 * 4 18 2 5 40 0 0 0 0 0 0 2 1 3 4 2 1 0 4 1 0 11
14 2026. 02. 08. ELTE Fortis ELTE Fortis 72 –47 * 4 23 2 8 25 0 0 0 0 0 0 1 3 4 1 2 0 3 3 0 1 7
15 2026. 02. 14. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 46 –79 8 13 2 3 66.7 1 3 33.3 1 2 50 1 1 2 2 0 0 2 1 0 0 11
17 2026. 03. 01. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 53 –65 * 2 19 1 4 25 0 3 0 0 0 0 1 2 3 2 3 1 0 0 0 0 -2
18 2026. 03. 08. DEAC DEAC 78 –64 * 15 30 4 10 40 1 7 14.3 4 4 100 1 4 5 3 4 0 3 1 0 1 11
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Női Amatőr NB I. Fehér 13 1 10.3134 19247 4.153 791 58.258.2 0.45 1.823 21.821.8 113 1.621 61.961.9 1.520 226 3.546 3.242 1.824 0.68 1.621 1.925 0.45 0.23 14.2185
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 12 11 13.8166 23.8285 4.857 9.1109 52.352.3 0.67 3.845 15.515.5 2.631 448 64.664.6 2.327 2.327 4.554 3.238 224 0.810 2.935 2.125 0.45 0.34 16192
2026/2027 TFSE TFSE Női NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2026/2027 TFSE U23 TFSE U23 Női Amatőr NB I. Piros 2 2 11.523 30.561 2.55 510 5050 1.53 4.59 33.333.3 24 2.55 8080 48 1.53 5.511 1.53 1.53 00 24 4.59 1.53 1.53 1938
2 szezon TFSE U23 TFSE U23 15 3 10.9157 24.8308 3.358 6101 54.857.4 0.98 3.132 30.125 1.517 2.126 72.965.4 2.828 1.829 4.557 2.445 1.727 0.38 1.825 3.234 0.98 0.96 16.6223
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 12 11 13.8166 23.8285 4.857 9.1109 52.352.3 0.67 3.845 15.515.5 2.631 448 64.664.6 2.327 2.327 4.554 3.238 224 0.810 2.935 2.125 0.45 0.34 16192
1 szezon TFSE TFSE 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 28 14 8.9323 18.3593 2.8115 5.3210 53.754.8 0.615 2.577 24.619.5 1.448 274 68.864.9 1.955 1.456 3.4111 283 1.351 0.418 1.660 2.159 0.613 0.510 12.3415
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Amatőr Női NB, 1-16. helyért 5 3 1155 27.6138 420 735 57.157.1 0.84 3.417 23.523.5 0.63 1.26 5050 2.211 210 4.221 2.412 1.47 0.84 1.89 2.613 00 0.42 14.472
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 6 6 10.764 25.2151 3.219 6.841 46.346.3 16 3.823 26.126.1 1.38 212 66.766.7 1.38 2.213 3.521 212 1.38 1.27 2.716 2.213 0.74 0.74 13.279
1 szezon TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 5 3 1155 27.6138 420 735 57.157.1 0.84 3.417 23.523.5 0.63 1.26 5050 2.211 210 4.221 2.412 1.47 0.84 1.89 2.613 00 0.42 14.472
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 6 6 10.764 25.2151 3.219 6.841 46.346.3 16 3.823 26.126.1 1.38 212 66.766.7 1.38 2.213 3.521 212 1.38 1.27 2.716 2.213 0.74 0.74 13.279
Összesítés 11 9 10.8119 26.4289 3.639 6.976 51.851.3 0.910 3.640 24.925 111 1.618 60.461.1 1.819 2.123 3.942 2.224 1.415 111 2.225 2.426 0.34 0.56 13.8151
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Hepp Kupa, Női 2 0 510 16.533 2.55 3.57 71.471.4 00 12 00 00 00 00 2.55 0.51 36 0.51 24 00 12 12 12 0.51 7.515
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 1 1 77 2121 11 22 5050 11 44 2525 22 22 100100 55 00 55 22 44 11 11 33 11 00 1111
1 szezon TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 0 510 16.533 2.55 3.57 71.471.4 00 12 00 00 00 00 2.55 0.51 36 0.51 24 00 12 12 12 0.51 7.515
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 1 77 2121 11 22 5050 11 44 2525 22 22 100100 55 00 55 22 44 11 11 33 11 00 1111
Összesítés 3 1 617 18.854 1.86 2.89 63.666.7 0.51 2.56 2016.7 12 12 100100 3.810 0.31 411 1.33 38 0.51 13 25 13 0.31 9.326
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 20 4 10199 20.9418 3.978 6.7133 58.658.6 0.59 2.142 21.421.4 0.816 1.327 59.359.3 1.836 1.937 3.673 2.855 1.735 0.612 1.632 240 0.47 0.36 13.6272
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 19 18 12.5237 24.1457 4.177 8152 50.750.7 0.714 3.872 19.419.4 2.241 3.362 66.166.1 2.140 2.140 4.280 2.752 1.936 0.918 2.752 2.241 0.510 0.48 14.8282
2026/2027 TFSE TFSE Női NB I. A csoport 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2026/2027 TFSE U23 TFSE U23 Női Amatőr NB I. Piros 2 2 11.523 30.561 2.55 510 5050 1.53 4.59 33.333.3 24 2.55 8080 48 1.53 5.511 1.53 1.53 00 24 4.59 1.53 1.53 1938
2 szezon TFSE U23 TFSE U23 22 6 10.7222 25.7479 3.283 5.8143 54.958 112 3.351 29.523.5 1.420 1.932 72.762.5 2.944 1.740 4.684 2.158 1.638 0.312 1.836 3.249 0.910 0.99 16.3310
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 19 18 12.5237 24.1457 4.177 8152 50.750.7 0.714 3.872 19.419.4 2.241 3.362 66.166.1 2.140 2.140 4.280 2.752 1.936 0.918 2.752 2.241 0.510 0.48 14.8282
1 szezon TFSE TFSE 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 42 24 8.5459 18.9936 2.6160 4.9295 53.254.2 0.726 2.6123 25.921.1 1.261 1.894 69.764.9 284 1.480 3.3164 1.7110 1.374 0.430 1.688 2.290 0.620 0.617 11.9592