| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2.8 | 15 | 1 | 5.3 | 19 | 0.3 | 2.3 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.8 | 1.5 | 1.3 | 1.5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.5 | -1.3 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 11 | 60 | 4 | 21 | 19 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 5 | 6 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | -5 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 7.3 | 40 | 2.7 | 14 | 19 | 0.7 | 6 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3.3 | 4 | 2.7 | 0 | 2.7 | 0 | 1.3 | -3.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 0 –20 | 4 | 19 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tiszakécske VSE | 39 –113 | 7 | 16 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
KS Szeged | 71 –57 | 0 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | -4 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
ELTE Fortis | 50 –73 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 2.811 | 1560 | 14 | 5.321 | 1919 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 1.56 | 14 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | -1.3-5 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 4 | 0 | 2.811 | 1560 | 14 | 5.321 | 1919 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 1.56 | 14 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | -1.3-5 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.811 | 1560 | 14 | 5.321 | 1919 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 1.56 | 14 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | -1.3-5 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 624 | 0.83 | 14 | 7575 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 4 | 0 | 1.56 | 624 | 0.83 | 14 | 7575 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 1.56 | 624 | 0.83 | 14 | 7575 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1414 | 22 | 1010 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 1 | 0 | 44 | 1414 | 22 | 1010 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1414 | 22 | 1010 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 624 | 0.83 | 14 | 7575 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 315 | 14.874 | 1.26 | 6.231 | 19.419.4 | 0.21 | 210 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 0.63 | 1.26 | 15 | 1.26 | 1.26 | 00 | 0.84 | 00 | 0.42 | -2-10 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 4 | 0 | 1.56 | 624 | 0.83 | 14 | 7575 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 5 | 0 | 315 | 14.874 | 1.26 | 6.231 | 19.419.4 | 0.21 | 210 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 0.63 | 1.26 | 15 | 1.26 | 1.26 | 00 | 0.84 | 00 | 0.42 | -2-10 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 2.321 | 10.498 | 19 | 3.635 | 27.125.7 | 0.11 | 1.312 | 88.3 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.65 | 0.98 | 0.55 | 0.77 | 0.77 | 00 | 0.55 | 00 | 0.22 | -0.4-5 | ||||||