| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 12 | 8.2 | 26.9 | 2.9 | 5.6 | 51.3 | 0.1 | 0.4 | 40.1 | 2.1 | 3.2 | 64.4 | 3.1 | 0.9 | 4 | 1.6 | 4.4 | 2.6 | 2.3 | 4.3 | 1 | 0.4 | 13 | |||||||||
| Total | 14 | 12 | 115 | 376 | 40 | 78 | 51.3 | 2 | 5 | 40.1 | 29 | 45 | 64.4 | 43 | 13 | 56 | 23 | 61 | 36 | 32 | 60 | 14 | 6 | 182 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 12 | 12.2 | 40 | 4.3 | 8.3 | 51.3 | 0.2 | 0.5 | 40.1 | 3.1 | 4.8 | 64.4 | 4.6 | 1.4 | 6 | 2.4 | 6.5 | 3.8 | 3.4 | 6.4 | 1.5 | 0.6 | 19.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Óbudai Kaszások | 0 –20 | 11 | 30 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 1 | 6 | 3 | 10 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 2 | 2025. 10. 10. |
|
Szolnoki MÁV SE | 101 –29 | * | 10 | 15 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 13 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Szent István Király-Ajka | 53 –74 | * | 8 | 25 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 4 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Kecskeméti KC | 72 –68 | 12 | 29 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 21 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
DEAC | 68 –70 | * | 12 | 30 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 0 | 3 | 6 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 18 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
ELTE Fortis | 96 –50 | * | 0 | 30 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 3 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
MTK Budapest | 51 –65 | * | 8 | 38 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 3 | 4 | 75 | 9 | 2 | 11 | 1 | 3 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 | 21 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Óbudai Kaszások | 41 –100 | * | 2 | 14 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Szent István Király-Ajka | 104 –60 | * | 10 | 29 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 100 | 3 | 6 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 11 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Kecskeméti KC | 77 –54 | * | 11 | 31 | 4 | 5 | 80 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 2 | 5 | 2 | 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 21 | |||
| 9 | 2026. 02. 01. |
|
Tiszakécske VSE | 57 –63 | * | 6 | 23 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | 11 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
DEAC | 72 –53 | * | 7 | 26 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 11 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
KS Szeged | 58 –59 | * | 8 | 25 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 11 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Tiszakécske VSE | 70 –61 | * | 10 | 31 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | 8 | 1 | 3 | 3 | 2 | 9 | 0 | 0 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 1 | 2.525 | 19190 | 0.99 | 3.838 | 23.723.7 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | 0.99 | 77.877.8 | 2.929 | 0.44 | 3.333 | 110 | 4.343 | 1.313 | 1.313 | 1.919 | 0.22 | 0.66 | 2.828 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 12 | 8.2115 | 26.9376 | 2.940 | 5.678 | 51.351.3 | 0.12 | 0.45 | 40.140.1 | 2.129 | 3.245 | 64.464.4 | 3.143 | 0.913 | 456 | 1.623 | 4.461 | 2.636 | 2.332 | 4.360 | 114 | 0.46 | 13182 | |||
| 2026/2027 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 510 | 18.537 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 12 | 4.59 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 4.59 | 1.53 | 00 | 14.529 | |||
| 3 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 26 | 13 | 5.2150 | 21.5603 | 2.154 | 4.5124 | 46.843.5 | 02 | 0.15 | 40.140.1 | 0.936 | 1.454 | 67.466.7 | 3.279 | 0.819 | 3.998 | 1.738 | 3.6108 | 1.651 | 1.245 | 3.688 | 0.919 | 0.312 | 10.1239 | ||||
| Összesítés | 26 | 13 | 5.2150 | 21.5603 | 2.154 | 4.5124 | 46.843.5 | 02 | 0.15 | 40.140.1 | 0.936 | 1.454 | 67.466.7 | 3.279 | 0.819 | 3.998 | 1.738 | 3.6108 | 1.651 | 1.245 | 3.688 | 0.919 | 0.312 | 10.1239 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 535 | 25.4178 | 214 | 5.337 | 37.837.8 | 00 | 0.32 | 00 | 17 | 1.410 | 7070 | 2.417 | 0.64 | 321 | 1.712 | 5.337 | 2.417 | 17 | 4.129 | 1.18 | 0.75 | 6.747 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 9.576 | 30.8246 | 3.326 | 8.971 | 36.636.6 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 2.621 | 3.931 | 67.767.7 | 4.334 | 1.613 | 5.947 | 1.814 | 5.544 | 2.822 | 324 | 648 | 18 | 1.411 | 14.4115 | |||
| 2 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 15 | 10 | 7.3111 | 28.1424 | 2.640 | 7.1108 | 37.137 | 0.11 | 0.46 | 15.916.7 | 1.828 | 2.741 | 68.368.3 | 3.351 | 1.117 | 4.468 | 1.726 | 5.481 | 2.639 | 231 | 5.177 | 1.116 | 116 | 10.5162 | ||||
| Összesítés | 15 | 10 | 7.3111 | 28.1424 | 2.640 | 7.1108 | 37.137 | 0.11 | 0.46 | 15.916.7 | 1.828 | 2.741 | 68.368.3 | 3.351 | 1.117 | 4.468 | 1.726 | 5.481 | 2.639 | 231 | 5.177 | 1.116 | 116 | 10.5162 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2525 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 33 | 55 | 6060 | 55 | 11 | 66 | 00 | 44 | 00 | 44 | 33 | 00 | 00 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 1 | 1 | 55 | 2525 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 33 | 55 | 6060 | 55 | 11 | 66 | 00 | 44 | 00 | 44 | 33 | 00 | 00 | 88 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 55 | 2525 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 33 | 55 | 6060 | 55 | 11 | 66 | 00 | 44 | 00 | 44 | 33 | 00 | 00 | 88 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 18 | 4 | 3.665 | 21.8393 | 1.324 | 4.480 | 3030 | 00 | 0.12 | 00 | 0.917 | 1.324 | 70.870.8 | 2.851 | 0.59 | 3.360 | 1.222 | 4.784 | 1.730 | 1.324 | 2.851 | 0.610 | 0.611 | 4.683 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 22 | 20 | 8.7191 | 28.3622 | 366 | 6.8149 | 44.344.3 | 0.13 | 0.49 | 33.433.4 | 2.350 | 3.576 | 65.865.8 | 3.577 | 1.226 | 4.7103 | 1.737 | 4.8105 | 2.658 | 2.556 | 4.9108 | 122 | 0.817 | 13.5297 | |||
| 2026/2027 |
|
Zsiráfok Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 510 | 18.537 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 12 | 4.59 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 4.59 | 1.53 | 00 | 14.529 | |||
| 3 szezon |
|
Zsiráfok Kosársuli | 42 | 24 | 5.8266 | 22.91052 | 2.395 | 5.1237 | 44.940.1 | 03 | 0.211 | 26.227.3 | 1.167 | 1.6100 | 67.267 | 3.3135 | 0.937 | 4.2172 | 1.864 | 3.8193 | 1.890 | 1.380 | 4.1168 | 135 | 0.528 | 10.9409 | ||||
| Összesítés | 42 | 24 | 5.8266 | 22.91052 | 2.395 | 5.1237 | 44.940.1 | 03 | 0.211 | 26.227.3 | 1.167 | 1.6100 | 67.267 | 3.3135 | 0.937 | 4.2172 | 1.864 | 3.8193 | 1.890 | 1.380 | 4.1168 | 135 | 0.528 | 10.9409 | ||||||