| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 7 | 3.4 | 17 | 0.8 | 2.6 | 29.3 | 0.6 | 3.1 | 20 | 0 | 0.1 | 0 | 1.3 | 0.7 | 2 | 1.2 | 1 | 1.4 | 0.4 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 3.1 | |||||||||
| Total | 16 | 7 | 54 | 272 | 12 | 41 | 29.3 | 10 | 50 | 20 | 0 | 2 | 0 | 21 | 11 | 32 | 19 | 16 | 22 | 6 | 24 | 2 | 1 | 50 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 7 | 7.9 | 40 | 1.8 | 6 | 29.3 | 1.5 | 7.4 | 20 | 0 | 0.3 | 0 | 3.1 | 1.6 | 4.7 | 2.8 | 2.4 | 3.2 | 0.9 | 3.5 | 0.3 | 0.1 | 7.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Tiszakécske VSE | 97 –24 | * | 6 | 19 | 3 | 6 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 9 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
KS Szeged | 50 –66 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
MTK Budapest | 49 –72 | 6 | 21 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
DEAC | 95 –27 | * | 0 | 24 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Óbudai Kaszások | 50 –73 | 3 | 14 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 96 –50 | 2 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 7 | 2025. 11. 20. |
|
Szolnoki MÁV SE | 16 –118 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Kecskeméti KC | 103 –36 | * | 0 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Tiszakécske VSE | 34 –114 | * | 10 | 22 | 2 | 5 | 40 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
KS Szeged | 86 –36 | 5 | 16 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
MTK Budapest | 75 –40 | * | 0 | 21 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -2 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
DEAC | 47 –91 | 5 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Óbudai Kaszások | 72 –47 | 8 | 12 | 1 | 1 | 100 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 47 –67 | * | 2 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki MÁV SE | 109 –25 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Szent István Király-Ajka | 86 –66 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 8 | 0 | 2.520 | 13.5108 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 0.43 | 1.814 | 21.421.4 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 1.19 | 0.54 | 1.613 | 0.97 | 1.19 | 1.613 | 0.65 | 0.97 | 0.32 | 00 | 3.427 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 7 | 3.454 | 17272 | 0.812 | 2.641 | 29.329.3 | 0.610 | 3.150 | 2020 | 00 | 0.12 | 00 | 1.321 | 0.711 | 232 | 1.219 | 116 | 1.422 | 0.46 | 1.524 | 0.12 | 0.11 | 3.150 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 5.511 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | -7-14 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 3 szezon |
|
ELTE Fortis | 26 | 7 | 274 | 13.3399 | 0.416 | 1.452 | 2930.8 | 0.313 | 3.575 | 9.617.3 | 0.13 | 0.26 | 6050 | 0.830 | 0.415 | 1.245 | 0.726 | 127 | 1.739 | 0.311 | 0.831 | 0.14 | 01 | -0.263 | ||||
| Összesítés | 27 | 7 | 1.574 | 10399 | 0.316 | 1.152 | 2930.8 | 0.313 | 2.675 | 9.617.3 | 0.13 | 0.26 | 6050 | 0.630 | 0.315 | 0.945 | 0.526 | 0.827 | 1.339 | 0.311 | 0.631 | 0.14 | 01 | -0.163 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 4.637 | 17.3138 | 0.54 | 1.814 | 28.628.6 | 1.19 | 324 | 37.537.5 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 1.19 | 0.43 | 1.512 | 0.65 | 1.512 | 1.310 | 0.86 | 1.814 | 00 | 0.11 | 4.133 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 5.846 | 15.3122 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 1.310 | 3.830 | 33.333.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.97 | 0.43 | 1.310 | 0.86 | 1.310 | 1.814 | 0.54 | 0.86 | 0.11 | 0.11 | 4.435 | |||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 16 | 2 | 5.283 | 16.3260 | 0.711 | 1.829 | 37.937.9 | 1.219 | 3.454 | 35.235.2 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 116 | 0.46 | 1.422 | 0.711 | 1.422 | 1.524 | 0.610 | 1.320 | 0.11 | 0.12 | 4.368 | ||||
| Összesítés | 16 | 2 | 5.283 | 16.3260 | 0.711 | 1.829 | 37.937.9 | 1.219 | 3.454 | 35.235.2 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 116 | 0.46 | 1.422 | 0.711 | 1.422 | 1.524 | 0.610 | 1.320 | 0.11 | 0.12 | 4.368 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 4.59 | 14.529 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 2 | 1 | 4.59 | 14.529 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 4.59 | 14.529 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 16 | 0 | 3.657 | 15.4246 | 0.58 | 1.524 | 33.333.3 | 0.812 | 2.438 | 31.631.6 | 0.35 | 0.610 | 5050 | 1.118 | 0.47 | 1.625 | 0.812 | 1.321 | 1.423 | 0.711 | 1.321 | 0.12 | 0.11 | 3.860 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 10 | 4.2109 | 16.3423 | 0.821 | 2.359 | 35.635.6 | 0.821 | 3.387 | 24.124.1 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 1.230 | 0.514 | 1.744 | 126 | 1.128 | 1.437 | 0.411 | 1.230 | 0.13 | 0.12 | 3.489 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 9.519 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 5.511 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | -7-14 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 3 szezon |
|
ELTE Fortis | 44 | 10 | 2.6166 | 13.7688 | 0.429 | 1.484 | 30.634.5 | 0.533 | 3.7136 | 13.924.3 | 0.29 | 0.316 | 54.556.3 | 0.848 | 0.321 | 1.169 | 0.638 | 1.151 | 1.664 | 0.422 | 0.851 | 0.15 | 03 | 0.1135 | ||||
| Összesítés | 45 | 10 | 1.9166 | 10.3688 | 0.329 | 1.184 | 30.634.5 | 0.433 | 2.8136 | 13.924.3 | 0.19 | 0.216 | 54.556.3 | 0.648 | 0.221 | 0.869 | 0.438 | 0.851 | 1.264 | 0.322 | 0.651 | 0.15 | 03 | 0135 | ||||||