MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Várbíró Lili

Várbíró Lili
10

166 cm Magasság
66 kg Súly
Kiscsatár Poszt
2008 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 12 10 2.3 22.5 0.8 3 25 0 0.1 0 0.8 1.2 64.3 4.3 2.3 6.5 0.6 2.3 0.5 1.3 0.4 0.4 0.3 6.5
Total 12 10 27 270 9 36 25 0 1 0 9 14 64.3 51 27 78 7 27 6 16 5 5 3 78
40 perc 12 10 4 40 1.3 5.3 25 0 0.1 0 1.3 2.1 64.3 7.6 4 11.6 1 4 0.9 2.4 0.7 0.7 0.4 11.6
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

25%
Összesített pontosság
9
sikeres dobás
36
kísérlet

Bontás

2 pontos:9/35 (25,7%)
3 pontos:0/1 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2025. 10. 10. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 101 –29 * 4 26 1 3 33.3 0 0 0 2 2 100 3 2 5 2 5 0 1 1 0 0 6
3 2025. 10. 16. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 34 –61 * 0 21 0 1 0 0 0 0 0 0 0 9 2 11 0 4 0 2 0 1 0 9
4 2025. 11. 02. KS Szeged KS Szeged 104 –33 * 4 33 1 3 33.3 0 0 0 2 2 100 4 2 6 1 4 0 2 0 0 0 7
7 2025. 11. 20. ELTE Fortis ELTE Fortis 16 –118 * 2 26 1 4 25 0 0 0 0 0 0 5 1 6 0 2 1 0 0 0 1 3
9 2025. 12. 10. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 97 –47 4 19 1 4 25 0 0 0 2 4 50 3 3 6 0 2 1 2 1 2 0 8
12 2026. 01. 15. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 64 –44 * 2 18 0 1 0 0 0 0 2 2 100 3 2 5 0 2 0 1 0 0 1 5
14 2026. 02. 07. MTK Budapest MTK Budapest 73 –38 * 3 16 1 3 33.3 0 0 0 1 4 25 5 1 6 0 1 0 3 0 0 0 6
15 2026. 02. 14. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 46 –79 4 17 2 7 28.6 0 0 0 0 0 0 3 3 6 0 0 0 1 2 1 1 9
11 2026. 02. 20. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 42 –72 * 4 20 2 5 40 0 0 0 0 0 0 2 2 4 2 1 0 0 1 0 0 7
16 2026. 02. 22. ELTE Fortis ELTE Fortis 109 –25 * 0 31 0 2 0 0 1 0 0 0 0 7 3 10 0 3 1 0 0 1 0 5
17 2026. 03. 01. DEAC DEAC 29 –87 * 0 18 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 3 7 1 3 1 1 0 0 0 5
18 2026. 03. 08. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 24 –72 * 0 25 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3 3 6 1 0 2 3 0 0 0 8
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 3 0 0.72 721 0.31 13 33.333.3 00 00 00 00 00 00 0.72 0.31 13 0.31 1.34 0.31 00 00 00 00 00
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér 4 0 4.317 15.562 14 3.313 30.830.8 0.83 14 7575 00 00 00 2.811 1.35 416 0.31 2.811 00 00 14 00 14 4.317
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 12 10 2.327 22.5270 0.89 336 2525 00 0.11 00 0.89 1.214 64.364.3 4.351 2.327 6.578 0.67 2.327 0.56 1.316 0.45 0.45 0.33 6.578
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 00 33 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 11 00 00 00 00 00 00 00 11
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 20 10 1.846 12356 0.514 1.852 28.726.9 0.23 0.35 69.360 0.29 0.314 64.364.3 1.964 1.234 3.198 0.39 1.642 0.27 0.316 0.49 0.15 0.37 2.996
Összesítés 20 10 1.846 12356 0.514 1.852 28.726.9 0.23 0.35 69.360 0.29 0.314 64.364.3 1.964 1.234 3.198 0.39 1.642 0.27 0.316 0.49 0.15 0.37 2.996
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-30. helyért 1 0 66 1010 33 55 6060 00 00 00 00 22 00 11 33 44 22 00 00 11 00 00 00 99
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-26. helyért 3 1 39 14.744 1.34 2.37 57.157.1 00 00 00 0.31 1.34 2525 1.75 1.75 3.310 0.72 00 0.31 13 13 00 00 721
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 1 2.78 22.367 1.34 4.714 28.628.6 00 00 00 00 00 00 618 26 824 0.72 1.75 0.31 0.31 1.34 00 0.31 824
3 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 7 2 3.923 15.7121 1.911 426 47.242.3 00 00 00 0.11 1.16 1016.7 2.924 2.214 5.138 1.16 0.65 0.22 0.85 0.87 00 0.11 854
Összesítés 7 2 3.923 15.7121 1.911 426 47.242.3 00 00 00 0.11 1.16 1016.7 2.924 2.214 5.138 1.16 0.65 0.22 0.85 0.87 00 0.11 854
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 00 2020 00 00 00 00 00 00 00 00 00 22 11 33 00 33 11 11 00 00 00 11
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Hepp Kupa, Női 1 1 66 2323 22 44 5050 00 00 00 22 33 66.766.7 00 11 11 22 22 22 33 00 00 00 77
2 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 2 2 36 21.543 12 24 5050 00 00 00 12 1.53 66.766.7 12 12 24 12 2.55 1.53 24 00 00 00 48
Összesítés 2 2 36 21.543 12 24 5050 00 00 00 12 1.53 66.766.7 12 12 24 12 2.55 1.53 24 00 00 00 48
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért 4 0 28 7.831 14 28 5050 00 00 00 00 0.52 00 0.83 14 1.87 0.73 14 0.21 0.31 00 00 00 2.39
2024/2025 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női 8 2 3.326 15.8126 18 2.520 4040 0.43 0.54 7575 0.11 0.54 2525 2.318 1.411 3.629 0.43 1.814 0.22 0.54 0.97 00 0.54 4.939
2025/2026 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 16 12 2.641 22.5360 0.915 3.454 27.827.8 00 0.11 00 0.711 1.117 64.764.7 4.369 2.134 6.4103 0.711 2.134 0.69 1.220 0.69 0.35 0.24 6.8109
2026/2027 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 00 33 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 11 00 00 00 00 00 00 00 11
4 szezon Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 29 14 275 12.3520 0.727 282 37.332.9 0.13 0.15 66.760 0.212 0.523 39.452.2 1.890 1.450 3.2140 0.517 1.252 0.312 0.525 0.416 0.15 0.28 3.7158
Összesítés 29 14 275 12.3520 0.727 282 37.332.9 0.13 0.15 66.760 0.212 0.523 39.452.2 1.890 1.450 3.2140 0.517 1.252 0.312 0.525 0.416 0.15 0.28 3.7158