| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 10 | 5.7 | 20.1 | 1.9 | 3.6 | 53.7 | 0.5 | 2.5 | 21.6 | 0.2 | 0.3 | 74.9 | 2.1 | 1.3 | 3.4 | 1.3 | 1.7 | 1 | 0.6 | 1.5 | 0.2 | 0.1 | 7.3 | |||||||||
| Total | 15 | 10 | 85 | 302 | 29 | 54 | 53.7 | 8 | 37 | 21.6 | 3 | 4 | 74.9 | 32 | 19 | 51 | 20 | 26 | 15 | 9 | 22 | 3 | 2 | 109 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 10 | 11.3 | 40 | 3.8 | 7.2 | 53.7 | 1.1 | 4.9 | 21.6 | 0.4 | 0.5 | 74.9 | 4.2 | 2.5 | 6.8 | 2.6 | 3.4 | 2 | 1.2 | 2.9 | 0.4 | 0.3 | 14.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 04. |
|
KS Szeged | 63 –41 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 2 | 2025. 10. 11. |
|
MTK Budapest | 61 –47 | * | 20 | 35 | 8 | 10 | 80 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 23 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Kecskeméti KC | 59 –32 | * | 0 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
ELTE Fortis | 95 –27 | * | 2 | 23 | 1 | 1 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -3 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 68 –70 | * | 6 | 23 | 3 | 4 | 75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 14 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Tiszakécske VSE | 69 –26 | * | 0 | 16 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Szent István Király-Ajka | 71 –52 | 2 | 9 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 8 | 2025. 12. 05. |
|
Szolnoki MÁV SE | 70 –48 | * | 7 | 20 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 10 | |||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Óbudai Kaszások | 47 –55 | 2 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
KS Szeged | 60 –69 | * | 10 | 29 | 4 | 4 | 100 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 17 | |||
| 11 | 2026. 01. 21. |
|
MTK Budapest | 48 –50 | 5 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
ELTE Fortis | 47 –91 | * | 9 | 30 | 3 | 5 | 60 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 72 –53 | * | 14 | 29 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 21 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Tiszakécske VSE | 71 –75 | * | 5 | 18 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –64 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 00 | 18.537 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 12 | 12 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 2 | 412 | 24.774 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 00 | 13 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 1.75 | 1.34 | 39 | 26 | 3.310 | 0.72 | 0.31 | 2.78 | 13 | 00 | 6.720 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 10 | 5.785 | 20.1302 | 1.929 | 3.654 | 53.753.7 | 0.58 | 2.537 | 21.621.6 | 0.23 | 0.34 | 74.974.9 | 2.132 | 1.319 | 3.451 | 1.320 | 1.726 | 115 | 0.69 | 1.522 | 0.23 | 0.12 | 7.3109 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 20 | 12 | 3.297 | 21.1413 | 1.234 | 2.867 | 43.550.7 | 0.28 | 1.341 | 13.419.5 | 0.35 | 0.36 | 92.883.3 | 1.438 | 1.225 | 2.663 | 1.428 | 238 | 0.919 | 0.310 | 1.732 | 0.67 | 0.23 | 5.1132 | ||||
| Összesítés | 20 | 12 | 3.297 | 21.1413 | 1.234 | 2.867 | 43.550.7 | 0.28 | 1.341 | 13.419.5 | 0.35 | 0.36 | 92.883.3 | 1.438 | 1.225 | 2.663 | 1.428 | 238 | 0.919 | 0.310 | 1.732 | 0.67 | 0.23 | 5.1132 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 1 | 636 | 26.2157 | 1.811 | 4.728 | 39.339.3 | 0.74 | 3.219 | 21.121.1 | 0.32 | 0.53 | 66.666.6 | 212 | 0.53 | 2.515 | 16 | 1.811 | 16 | 0.53 | 16 | 0.32 | 0.21 | 424 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 2 | 0 | 24 | 816 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 0 | 510 | 16.533 | 12 | 36 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 510 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 10 | 1 | 4.350 | 16.9206 | 0.913 | 2.735 | 34.737.1 | 0.77 | 2.226 | 32.526.9 | 0.33 | 0.55 | 55.560 | 1.316 | 0.23 | 1.519 | 0.78 | 1.114 | 0.78 | 0.34 | 0.89 | 0.12 | 0.11 | 3.235 | ||||
| Összesítés | 10 | 1 | 4.350 | 16.9206 | 0.913 | 2.735 | 34.737.1 | 0.77 | 2.226 | 32.526.9 | 0.33 | 0.55 | 55.560 | 1.316 | 0.23 | 1.519 | 0.78 | 1.114 | 0.78 | 0.34 | 0.89 | 0.12 | 0.11 | 3.235 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1818 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 3838 | 44 | 66 | 66.766.7 | 11 | 11 | 100100 | 33 | 33 | 100100 | 44 | 33 | 77 | 33 | 00 | 11 | 33 | 00 | 00 | 00 | 2525 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 1122 | 2652 | 2.55 | 612 | 41.741.7 | 24 | 4.59 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 1.53 | 24 | 12 | 00 | 2.55 | 00 | 1.53 | 9.519 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 4 | 2 | 8.336 | 27.3108 | 2.29 | 4.319 | 5047.4 | 15 | 2.211 | 46.245.5 | 13 | 13 | 100100 | 2.28 | 1.35 | 3.513 | 1.56 | 0.74 | 14 | 13 | 1.26 | 00 | 0.53 | 11.544 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 8.336 | 27.3108 | 2.29 | 4.319 | 5047.4 | 15 | 2.211 | 46.245.5 | 13 | 13 | 100100 | 2.28 | 1.35 | 3.513 | 1.56 | 0.74 | 14 | 13 | 1.26 | 00 | 0.53 | 11.544 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 9 | 1 | 436 | 23.6212 | 1.211 | 3.431 | 35.535.5 | 0.44 | 2.321 | 19.119.1 | 0.22 | 0.33 | 66.666.6 | 1.614 | 0.65 | 2.119 | 0.98 | 1.413 | 19 | 0.33 | 19 | 0.33 | 0.22 | 327 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 6 | 3 | 530 | 21.3128 | 1.59 | 318 | 5050 | 0.32 | 1.27 | 28.628.6 | 16 | 1.27 | 85.785.7 | 1.710 | 1.27 | 2.817 | 1.710 | 2.213 | 0.53 | 0.85 | 1.59 | 0.53 | 00 | 7.746 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 11 | 6.2117 | 20.4387 | 1.936 | 3.872 | 5050 | 0.714 | 2.650 | 2828 | 0.23 | 0.24 | 74.974.9 | 238 | 1.121 | 3.159 | 1.324 | 1.630 | 119 | 0.59 | 1.529 | 0.23 | 0.35 | 7.3138 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC | 34 | 15 | 5.1183 | 21.8727 | 1.556 | 3.4121 | 45.146.3 | 0.520 | 278 | 24.725.6 | 0.511 | 0.614 | 80.778.5 | 1.762 | 0.933 | 2.795 | 1.342 | 1.756 | 0.831 | 0.517 | 1.347 | 0.39 | 0.27 | 6211 | ||||
| Összesítés | 34 | 15 | 5.1183 | 21.8727 | 1.556 | 3.4121 | 45.146.3 | 0.520 | 278 | 24.725.6 | 0.511 | 0.614 | 80.778.5 | 1.762 | 0.933 | 2.795 | 1.342 | 1.756 | 0.831 | 0.517 | 1.347 | 0.39 | 0.27 | 6211 | ||||||