| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 11 | 5.1 | 21.6 | 1.6 | 3.2 | 51.1 | 0.2 | 1 | 21.4 | 1.1 | 1.4 | 80 | 1.1 | 0.7 | 1.9 | 1.6 | 1.7 | 2.5 | 1.2 | 1.2 | 0 | 0.2 | 6.6 | |||||||||
| Total | 14 | 11 | 71 | 303 | 23 | 45 | 51.1 | 3 | 14 | 21.4 | 16 | 20 | 80 | 16 | 10 | 26 | 23 | 24 | 35 | 17 | 17 | 0 | 3 | 93 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 11 | 9.4 | 40 | 3 | 5.9 | 51.1 | 0.4 | 1.8 | 21.4 | 2.1 | 2.6 | 80 | 2.1 | 1.3 | 3.4 | 3 | 3.2 | 4.6 | 2.2 | 2.2 | 0 | 0.4 | 12.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
ZTE NKK | 49 –45 | * | 4 | 20 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tatabányai Sport Club | 49 –50 | * | 7 | 29 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
BEAC Újbuda | 68 –46 | * | 10 | 23 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
MAFC | 59 –87 | * | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 59 –64 | * | 5 | 20 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 75 –38 | * | 6 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 7 | 2025. 11. 21. |
|
Radobasket | 124 –71 | 6 | 24 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 62 –80 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
MAFC | 54 –48 | 2 | 19 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 11 | 2026. 02. 01. |
|
Tatabányai Sport Club | 68 –55 | * | 8 | 30 | 3 | 4 | 75 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 74 –50 | * | 4 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 64 –74 | * | 12 | 30 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 16 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Radobasket | 56 –100 | * | 3 | 22 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –46 | * | 2 | 27 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 2.510 | 520 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 0.52 | 14 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 2.510 | |||
| 2022/2023 |
|
PINKK-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 312 | 3.815 | 0.83 | 14 | 7575 | 0.52 | 14 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 3.313 | |||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 17 | 4.576 | 27.4465 | 0.813 | 4.474 | 17.617.6 | 0.47 | 2.950 | 1414 | 1.729 | 2.441 | 70.770.7 | 1.118 | 0.47 | 1.525 | 1.118 | 3.457 | 2.440 | 1.627 | 0.915 | 00 | 0.611 | -0.7-12 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 3.651 | 22.1309 | 0.68 | 2.637 | 21.621.6 | 0.23 | 1.926 | 11.511.5 | 1.926 | 2.231 | 83.983.9 | 1.116 | 0.811 | 1.927 | 1.115 | 2.941 | 2.940 | 1.623 | 1.318 | 00 | 0.46 | 2.636 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 11 | 5.171 | 21.6303 | 1.623 | 3.245 | 51.151.1 | 0.23 | 114 | 21.421.4 | 1.116 | 1.420 | 8080 | 1.116 | 0.710 | 1.926 | 1.623 | 1.724 | 2.535 | 1.217 | 1.217 | 00 | 0.23 | 6.693 | |||
| 2026/2027 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 4.59 | 2244 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 24 | 3.57 | 1.53 | 2.55 | 24 | 24 | 12 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 3 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 25 | 17 | 3.398 | 12500 | 0.718 | 281 | 3322.2 | 0.511 | 1.658 | 28.619 | 0.629 | 0.841 | 70.770.7 | 0.418 | 0.511 | 0.829 | 0.520 | 1.258 | 1.447 | 0.527 | 0.517 | 00 | 0.312 | 1.711 | ||||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 30 | 27 | 4.4131 | 21.9656 | 1.133 | 388 | 36.337.5 | 0.16 | 1.342 | 11.114.3 | 1.847 | 2.559 | 7279.7 | 1.335 | 1.225 | 2.460 | 1.441 | 2.470 | 2.579 | 1.644 | 1.237 | 00 | 0.29 | 4.9140 | ||||
| Összesítés | 55 | 44 | 3.9229 | 171156 | 0.951 | 2.5169 | 3530.2 | 0.317 | 1.5100 | 20.917 | 1.276 | 1.7100 | 71.776 | 0.853 | 0.836 | 1.689 | 161 | 1.8128 | 1.9126 | 1.171 | 0.854 | 00 | 0.321 | 3.3151 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
PINKK-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 3 | 1 | 0.31 | 10.732 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 13 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | |||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 4 | 4.326 | 21126 | 1.59 | 4.326 | 34.634.6 | 00 | 212 | 00 | 1.38 | 1.59 | 88.988.9 | 212 | 0.32 | 2.314 | 0.32 | 2.213 | 2.213 | 1.38 | 0.53 | 00 | 1.27 | 1.710 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 4 | 28 | 24.397 | 0.52 | 416 | 12.512.5 | 00 | 14 | 00 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 2.39 | 2.39 | 4.518 | 1.56 | 2.39 | 416 | 1.87 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 416 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 7.150 | 24168 | 2.417 | 3.927 | 6363 | 0.43 | 2.115 | 2020 | 17 | 214 | 5050 | 17 | 17 | 214 | 0.96 | 214 | 2.719 | 1.410 | 0.75 | 00 | 0.32 | 642 | |||
| 2 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 9 | 5 | 2.327 | 15.8158 | 0.89 | 2.528 | 3032.1 | 00 | 112 | 00 | 0.89 | 1.111 | 76.981.8 | 1.213 | 0.33 | 1.516 | 0.54 | 1.616 | 2.320 | 0.89 | 0.44 | 00 | 0.88 | 111 | ||||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 11 | 11 | 4.658 | 24.1265 | 1.519 | 3.943 | 37.344.2 | 0.23 | 1.619 | 13.615.8 | 111 | 1.820 | 57.155 | 1.616 | 1.616 | 3.332 | 1.212 | 2.123 | 3.435 | 1.617 | 0.78 | 0.43 | 0.44 | 558 | ||||
| Összesítés | 20 | 16 | 3.585 | 20423 | 1.128 | 3.271 | 34.439.4 | 0.13 | 1.331 | 8.39.7 | 0.920 | 1.431 | 64.764.5 | 1.429 | 119 | 2.448 | 0.816 | 1.939 | 2.855 | 1.226 | 0.612 | 0.23 | 0.612 | 369 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK-PVSK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2022/2023 |
|
PINKK-PVSK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1326 | 25.551 | 4.59 | 918 | 5050 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 24 | 0.51 | 2.55 | 12 | 36 | 48 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 816 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 3131 | 44 | 77 | 57.157.1 | 11 | 44 | 2525 | 33 | 66 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 00 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 3 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 4 | 2 | 4.326 | 10.557 | 1.59 | 318 | 5050 | 0.32 | 1.810 | 18.220 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 0.32 | 16 | 1.38 | 0.74 | 0.32 | 00 | 0.21 | 2.315 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK NKA | 1 | 1 | 1414 | 3131 | 44 | 77 | 57.157.1 | 11 | 44 | 2525 | 33 | 66 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 00 | 00 | 00 | 1010 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 6.840 | 15.688 | 2.113 | 425 | 53.152 | 0.53 | 2.414 | 21.121.4 | 15 | 1.99 | 53.355.6 | 0.85 | 0.11 | 0.96 | 0.53 | 1.38 | 1.510 | 1.89 | 0.32 | 00 | 0.11 | 4.325 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 210 | 4.824 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 0.63 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 210 | |||
| 2022/2023 |
|
PINKK-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 8 | 1 | 1.613 | 6.149 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 0.32 | 0.65 | 4040 | 0.11 | 0.32 | 49.949.9 | 0.11 | 0.43 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 1.411 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.613 | |||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 23 | 5.1128 | 25.7642 | 1.231 | 4.7118 | 26.326.3 | 0.49 | 2.871 | 12.712.7 | 1.639 | 2.153 | 73.673.6 | 1.434 | 0.410 | 1.844 | 0.922 | 376 | 2.461 | 1.639 | 0.820 | 00 | 0.819 | 0.614 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 19 | 3.873 | 23437 | 0.714 | 3.260 | 23.323.3 | 0.24 | 1.834 | 11.811.8 | 1.733 | 2.343 | 76.776.7 | 1.426 | 1.120 | 2.446 | 1.222 | 2.752 | 3.158 | 1.835 | 1.121 | 0.23 | 0.48 | 3.362 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 21 | 18 | 5.8121 | 22.4471 | 1.940 | 3.472 | 55.655.6 | 0.36 | 1.429 | 20.720.7 | 1.123 | 1.634 | 67.667.6 | 1.123 | 0.817 | 1.940 | 1.429 | 1.838 | 2.654 | 1.327 | 122 | 00 | 0.25 | 6.4135 | |||
| 2026/2027 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 4.59 | 2244 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 1.53 | 24 | 3.57 | 1.53 | 2.55 | 24 | 24 | 12 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 3 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 38 | 24 | 2.9151 | 12.2715 | 0.736 | 2127 | 33.228.4 | 0.313 | 1.480 | 23.716.3 | 0.640 | 0.855 | 71.172.7 | 0.535 | 0.415 | 0.950 | 0.526 | 1.280 | 1.575 | 0.640 | 0.423 | 00 | 0.421 | 1.437 | ||||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 42 | 39 | 4.7203 | 22.5952 | 1.256 | 3.2138 | 3840.6 | 0.210 | 1.465 | 11.915.4 | 1.861 | 2.685 | 67.671.8 | 1.352 | 1.341 | 2.693 | 1.354 | 2.395 | 2.5116 | 1.766 | 1.145 | 0.13 | 0.213 | 5.1208 | ||||
| Összesítés | 80 | 63 | 3.8354 | 17.31667 | 0.992 | 2.6265 | 36.134.7 | 0.323 | 1.4145 | 17.915.9 | 1.2101 | 1.7140 | 68.472.1 | 0.987 | 0.856 | 1.7143 | 0.980 | 1.8175 | 2191 | 1.1106 | 0.768 | 03 | 0.334 | 3.2245 | ||||||