| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 1 | 1.7 | 12.7 | 0.6 | 1.9 | 33.3 | 0.1 | 2.5 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 0.3 | 0.9 | 0.2 | 1.6 | 0.9 | 0.1 | 0.2 | 0 | 0.4 | -2.2 | |||||||||
| Total | 14 | 1 | 24 | 178 | 9 | 27 | 33.3 | 2 | 35 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 12 | 3 | 23 | 13 | 1 | 3 | 0 | 5 | -31 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 1 | 5.4 | 40 | 2 | 6.1 | 33.3 | 0.4 | 7.9 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 1.8 | 0.9 | 2.7 | 0.7 | 5.2 | 2.9 | 0.2 | 0.7 | 0 | 1.1 | -7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Pécsi VSK 1919 | 49 –50 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 41 –73 | 2 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Radobasket | 60 –93 | 2 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -6 | ||||
| 5 | 2025. 11. 06. |
|
Darazsak Sportakadémia | 116 –35 | 0 | 19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -10 | ||||
| 6 | 2025. 11. 15. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 70 –62 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
ZTE NKK | 77 –53 | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 114 –39 | 7 | 19 | 2 | 4 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
BEAC Újbuda | 87 –63 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 79 –74 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 13 | 2026. 01. 23. |
|
Radobasket | 104 –45 | 3 | 17 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 11 | 2026. 02. 01. |
|
Pécsi VSK 1919 | 68 –55 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Darazsak Sportakadémia | 32 –132 | * | 0 | 14 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||
| 16 | 2026. 02. 21. |
|
ZTE NKK | 57 –84 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 17 | 2026. 02. 28. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 43 –71 | 4 | 10 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 9 | 4.673 | 18.2291 | 1.727 | 4.979 | 34.234.2 | 0.34 | 1.727 | 14.814.8 | 0.47 | 1.118 | 38.938.9 | 1.423 | 0.58 | 1.931 | 0.47 | 2.540 | 0.610 | 0.69 | 0.23 | 00 | 0.12 | -0.2-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 1 | 1.724 | 12.7178 | 0.69 | 1.927 | 33.333.3 | 0.12 | 2.535 | 5.75.7 | 00 | 00 | 00 | 0.68 | 0.34 | 0.912 | 0.23 | 1.623 | 0.913 | 0.11 | 0.23 | 00 | 0.45 | -2.2-31 | |||
| 1 szezon |
|
Tatai SE | 16 | 9 | 4.673 | 18.2291 | 1.727 | 4.979 | 34.234.2 | 0.34 | 1.727 | 14.814.8 | 0.47 | 1.118 | 38.938.9 | 1.423 | 0.58 | 1.931 | 0.47 | 2.540 | 0.610 | 0.69 | 0.23 | 00 | 0.12 | -0.2-3 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 14 | 1 | 1.724 | 12.7178 | 0.69 | 1.927 | 33.333.3 | 0.12 | 2.535 | 5.75.7 | 00 | 00 | 00 | 0.68 | 0.34 | 0.912 | 0.23 | 1.623 | 0.913 | 0.11 | 0.23 | 00 | 0.45 | -2.2-31 | ||||
| Összesítés | 30 | 10 | 3.197 | 15.5469 | 1.236 | 3.4106 | 33.934 | 0.26 | 2.162 | 9.49.7 | 0.27 | 0.618 | 38.938.9 | 131 | 0.412 | 1.443 | 0.310 | 2.163 | 0.823 | 0.310 | 0.26 | 00 | 0.27 | -1.2-34 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 2.78 | 12.337 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.37 | 13 | 3.310 | 00 | 1.34 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 3 | 0 | 2.78 | 12.337 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.37 | 13 | 3.310 | 00 | 1.34 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.78 | 12.337 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.37 | 13 | 3.310 | 00 | 1.34 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Tatai SE | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1111 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 17 | 9 | 4.577 | 17.8302 | 1.627 | 4.881 | 33.333.3 | 0.35 | 1.729 | 17.217.2 | 0.58 | 1.220 | 4040 | 1.424 | 0.58 | 1.932 | 0.47 | 2.542 | 0.712 | 0.610 | 0.23 | 00 | 0.12 | -0.2-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 17 | 1 | 1.932 | 12.6215 | 0.611 | 1.830 | 36.736.7 | 0.23 | 2.542 | 7.17.1 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.915 | 0.47 | 1.322 | 0.23 | 1.627 | 0.915 | 0.11 | 0.23 | 00 | 0.35 | -1.4-24 | |||
| 1 szezon |
|
Tatai SE | 17 | 9 | 4.577 | 17.8302 | 1.627 | 4.881 | 33.333.3 | 0.35 | 1.729 | 17.217.2 | 0.58 | 1.220 | 4040 | 1.424 | 0.58 | 1.932 | 0.47 | 2.542 | 0.712 | 0.610 | 0.23 | 00 | 0.12 | -0.2-3 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 17 | 1 | 1.932 | 12.6215 | 0.611 | 1.830 | 36.736.7 | 0.23 | 2.542 | 7.17.1 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.915 | 0.47 | 1.322 | 0.23 | 1.627 | 0.915 | 0.11 | 0.23 | 00 | 0.35 | -1.4-24 | ||||
| Összesítés | 34 | 10 | 3.2109 | 15.2517 | 1.138 | 3.3111 | 34.234.2 | 0.28 | 2.171 | 11.311.3 | 0.39 | 0.621 | 42.942.9 | 1.139 | 0.415 | 1.654 | 0.310 | 269 | 0.827 | 0.311 | 0.26 | 00 | 0.27 | -0.8-27 | ||||||