| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 17 | 14.4 | 29.5 | 3.8 | 8.2 | 46.8 | 0.8 | 3.3 | 23.2 | 4.5 | 6.2 | 72.4 | 5.2 | 1.2 | 6.4 | 3.5 | 5.4 | 2.8 | 7.1 | 3.1 | 0.5 | 0.4 | 21.1 | |||||||||
| Total | 17 | 17 | 245 | 502 | 65 | 139 | 46.8 | 13 | 56 | 23.2 | 76 | 105 | 72.4 | 89 | 20 | 109 | 59 | 91 | 47 | 121 | 52 | 9 | 6 | 358 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 17 | 19.5 | 40 | 5.2 | 11.1 | 46.8 | 1 | 4.5 | 23.2 | 6.1 | 8.4 | 72.4 | 7.1 | 1.6 | 8.7 | 4.7 | 7.3 | 3.7 | 9.6 | 4.1 | 0.7 | 0.5 | 28.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
ZTE NKK | 49 –45 | * | 12 | 28 | 4 | 11 | 36.4 | 0 | 6 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 1 | 3 | 6 | 6 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 10 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tatabányai Sport Club | 49 –50 | * | 12 | 33 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 5 | 20 | 3 | 4 | 75 | 4 | 2 | 6 | 4 | 3 | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 23 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
BEAC Újbuda | 68 –46 | * | 10 | 26 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 80 | 5 | 1 | 6 | 7 | 7 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 | 22 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
MAFC | 59 –87 | * | 9 | 24 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 0 | 5 | 3 | 11 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 59 –64 | * | 23 | 34 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 2 | 0 | 9 | 12 | 75 | 6 | 6 | 12 | 3 | 7 | 2 | 11 | 3 | 0 | 0 | 34 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 75 –38 | * | 21 | 22 | 8 | 10 | 80 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 7 | 6 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 28 | |||
| 7 | 2025. 11. 21. |
|
Radobasket | 124 –71 | * | 12 | 30 | 3 | 8 | 37.5 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 13 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 62 –80 | * | 13 | 30 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 7 | 3 | 10 | 1 | 5 | 2 | 9 | 1 | 2 | 0 | 25 | |||
| 9 | 2025. 12. 17. |
|
Darazsak Sportakadémia | 81 –25 | * | 6 | 34 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 5 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
ZTE NKK | 73 –67 | * | 23 | 35 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 4 | 50 | 7 | 11 | 63.6 | 8 | 2 | 10 | 4 | 5 | 0 | 10 | 6 | 1 | 0 | 41 | |||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
BEAC Újbuda | 60 –58 | * | 12 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 5 | 6 | 4 | 6 | 5 | 0 | 0 | 18 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
MAFC | 54 –48 | * | 19 | 37 | 4 | 10 | 40 | 2 | 5 | 40 | 5 | 7 | 71.4 | 7 | 0 | 7 | 3 | 7 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 18 | |||
| 11 | 2026. 02. 01. |
|
Tatabányai Sport Club | 68 –55 | * | 13 | 27 | 3 | 6 | 50 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 3 | 6 | 5 | 5 | 4 | 0 | 0 | 18 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 74 –50 | * | 22 | 32 | 4 | 8 | 50 | 1 | 2 | 50 | 11 | 14 | 78.6 | 5 | 1 | 6 | 6 | 4 | 3 | 13 | 7 | 0 | 1 | 42 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 64 –74 | * | 12 | 32 | 3 | 10 | 30 | 0 | 6 | 0 | 6 | 10 | 60 | 10 | 0 | 10 | 2 | 6 | 5 | 12 | 2 | 0 | 1 | 15 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Radobasket | 56 –100 | * | 17 | 30 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 3 | 0 | 7 | 9 | 77.8 | 5 | 1 | 6 | 3 | 4 | 1 | 8 | 3 | 0 | 0 | 24 | |||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –46 | * | 9 | 17 | 2 | 5 | 40 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 7 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 | 15 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 26 | 3 | 3.693 | 13.3345 | 0.822 | 251 | 43.143.1 | 0.37 | 1.232 | 21.921.9 | 1.128 | 1.846 | 60.960.9 | 2.462 | 0.821 | 3.283 | 0.821 | 127 | 1.743 | 1.334 | 0.923 | 0.13 | 0.37 | 6.1158 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 25 | 6 | 6151 | 21524 | 1.127 | 2.869 | 39.139.1 | 0.922 | 2.972 | 30.630.6 | 1.231 | 2.254 | 57.457.4 | 3.383 | 0.616 | 499 | 2.869 | 1.436 | 2.152 | 2.255 | 1.332 | 0.38 | 0.37 | 10.5263 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 11 | 11.4159 | 23.8333 | 3.245 | 5.982 | 54.954.9 | 114 | 3.954 | 25.925.9 | 1.927 | 2.940 | 67.567.5 | 2.839 | 1.116 | 3.955 | 2.637 | 1.420 | 2.332 | 2.535 | 1.116 | 0.12 | 0.12 | 13.9194 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 15 | 8 | 8120 | 18.1272 | 1.218 | 2.944 | 40.940.9 | 1.116 | 3.654 | 29.629.6 | 2.436 | 3.350 | 7272 | 3.146 | 1.117 | 4.263 | 1.522 | 2.334 | 1.319 | 2.842 | 1.218 | 0.34 | 0.34 | 10.5157 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 9 | 672 | 20.9251 | 1.518 | 3.441 | 43.943.9 | 0.45 | 2.833 | 15.215.2 | 1.821 | 2.834 | 61.861.8 | 2.328 | 0.56 | 2.834 | 2.429 | 2.834 | 1.619 | 3.339 | 1.821 | 0.22 | 0.22 | 8.399 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 17 | 14.4245 | 29.5502 | 3.865 | 8.2139 | 46.846.8 | 0.813 | 3.356 | 23.223.2 | 4.576 | 6.2105 | 72.472.4 | 5.289 | 1.220 | 6.4109 | 3.559 | 5.491 | 2.847 | 7.1121 | 3.152 | 0.59 | 0.46 | 21.1358 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 1428 | 2754 | 36 | 7.515 | 4040 | 00 | 4.59 | 00 | 816 | 816 | 100100 | 4.59 | 510 | 9.519 | 6.513 | 24 | 4.59 | 6.513 | 48 | 0.51 | 00 | 3060 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 92 | 37 | 7595 | 19.41725 | 1.6130 | 3.4287 | 46.345.3 | 0.764 | 2.9245 | 25.426.1 | 1.7143 | 2.6224 | 64.863.8 | 2.8258 | 0.876 | 3.6334 | 2178 | 1.8151 | 1.8165 | 2.4205 | 1.3110 | 0.219 | 0.222 | 9.8871 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 17 | 17 | 14.4245 | 29.5502 | 3.865 | 8.2139 | 46.846.8 | 0.813 | 3.356 | 23.223.2 | 4.576 | 6.2105 | 72.472.4 | 5.289 | 1.220 | 6.4109 | 3.559 | 5.491 | 2.847 | 7.1121 | 3.152 | 0.59 | 0.46 | 21.1358 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 2 | 2 | 1428 | 2754 | 36 | 7.515 | 4040 | 00 | 4.59 | 00 | 816 | 816 | 100100 | 4.59 | 510 | 9.519 | 6.513 | 24 | 4.59 | 6.513 | 48 | 0.51 | 00 | 3060 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 112 | 56 | 7.9868 | 19.22281 | 1.8201 | 4.1441 | 4545.6 | 0.577 | 2.8310 | 19.924.8 | 2.6235 | 3.4345 | 76.968.1 | 3356 | 1.3106 | 4.3462 | 2.5250 | 2246 | 2221 | 3.2339 | 1.7170 | 0.329 | 0.228 | 12.51289 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 1 | 7.236 | 19.296 | 1.68 | 420 | 4040 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 315 | 15 | 420 | 15 | 315 | 1.89 | 2.613 | 1.68 | 15 | 0.21 | 945 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 5 | 8.962 | 19.1134 | 1.611 | 5.136 | 30.530.5 | 0.43 | 2.115 | 2020 | 4.431 | 4.934 | 91.291.2 | 3.323 | 0.75 | 428 | 1.611 | 2.115 | 1.611 | 3.726 | 3.323 | 0.64 | 0.32 | 14.199 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 5 | 1 | 7.236 | 19.296 | 1.68 | 420 | 4040 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 315 | 15 | 420 | 15 | 315 | 1.89 | 2.613 | 1.68 | 15 | 0.21 | 945 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 7 | 5 | 8.962 | 19.1134 | 1.611 | 5.136 | 30.530.5 | 0.43 | 2.115 | 2020 | 4.431 | 4.934 | 91.291.2 | 3.323 | 0.75 | 428 | 1.611 | 2.115 | 1.611 | 3.726 | 3.323 | 0.64 | 0.32 | 14.199 | ||||
| Összesítés | 12 | 6 | 898 | 19.2230 | 1.619 | 4.656 | 34.733.9 | 0.67 | 224 | 31.229.2 | 339 | 4.252 | 71.375 | 3.138 | 0.910 | 448 | 1.316 | 2.630 | 1.720 | 3.239 | 2.431 | 0.89 | 0.23 | 11.6144 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 39 | 17.753 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 13 | 26 | 39 | 26 | 1.34 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 00 | 0.72 | 4.313 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 3 | 2 | 12.738 | 23.771 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 412 | 1.75 | 5.717 | 26 | 3.711 | 1.75 | 39 | 2.37 | 0.31 | 00 | 1957 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 4 | 1 | 7.329 | 19.879 | 14 | 2.39 | 44.444.4 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 1.56 | 1.56 | 100100 | 312 | 1.87 | 4.819 | 1.56 | 1.87 | 1.56 | 312 | 1.87 | 0.52 | 0.31 | 12.851 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 7.530 | 18.373 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 0.83 | 2.39 | 33.333.3 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 3.514 | 0.83 | 4.317 | 2.39 | 1.56 | 2.510 | 1.56 | 1.87 | 0.52 | 0.31 | 12.851 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2525 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 99 | 00 | 99 | 00 | 99 | 11 | 66 | 11 | 00 | 11 | 66 | |||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 14 | 5 | 7.6106 | 19.8276 | 1.825 | 3.345 | 55.855.6 | 114 | 343 | 32.932.6 | 114 | 1.521 | 64.466.7 | 2.941 | 1.521 | 4.462 | 1.927 | 2.128 | 2.129 | 2.231 | 1.825 | 0.35 | 0.34 | 12.2172 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 1 | 1 | 44 | 2525 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 99 | 00 | 99 | 00 | 99 | 11 | 66 | 11 | 00 | 11 | 66 | ||||
| Összesítés | 15 | 6 | 6.9110 | 20.9301 | 1.726 | 3.650 | 45.852 | 0.814 | 2.644 | 30.431.8 | 1.216 | 1.623 | 73.269.6 | 4.150 | 1.221 | 5.371 | 1.627 | 3.537 | 1.930 | 337 | 1.626 | 0.35 | 0.45 | 11178 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 26 | 3 | 3.693 | 13.3345 | 0.822 | 251 | 43.143.1 | 0.37 | 1.232 | 21.921.9 | 1.128 | 1.846 | 60.960.9 | 2.462 | 0.821 | 3.283 | 0.821 | 127 | 1.743 | 1.334 | 0.923 | 0.13 | 0.37 | 6.1158 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 28 | 6 | 5.7160 | 20.6577 | 128 | 2.877 | 36.436.4 | 0.924 | 2.879 | 30.430.4 | 1.132 | 2.158 | 55.255.2 | 3.186 | 0.822 | 3.9108 | 2.775 | 1.440 | 2.160 | 2.159 | 1.336 | 0.38 | 0.39 | 9.9276 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 17 | 13 | 11.6197 | 23.8404 | 3.356 | 5.695 | 58.958.9 | 1.118 | 3.864 | 28.128.1 | 1.831 | 2.746 | 67.467.4 | 351 | 1.221 | 4.272 | 2.543 | 1.831 | 2.237 | 2.644 | 1.423 | 0.23 | 0.12 | 14.8251 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 19 | 9 | 7.8149 | 18.5351 | 1.222 | 2.853 | 41.541.5 | 1.121 | 3.771 | 29.629.6 | 2.242 | 2.956 | 7575 | 3.158 | 1.324 | 4.382 | 1.528 | 2.241 | 1.325 | 2.854 | 1.325 | 0.36 | 0.35 | 10.9208 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 12 | 6.6138 | 20420 | 1.735 | 3.676 | 46.146.1 | 0.612 | 2.451 | 23.523.5 | 1.532 | 2.757 | 56.156.1 | 2.757 | 0.714 | 3.471 | 243 | 2.655 | 1.838 | 2.858 | 1.736 | 0.49 | 0.24 | 9.3195 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 23 | 12.4311 | 26.4661 | 3.177 | 7.2180 | 42.842.8 | 0.616 | 2.972 | 22.222.2 | 4.4109 | 5.6141 | 77.377.3 | 4.8121 | 125 | 5.8146 | 2.870 | 4.6115 | 2.459 | 6.1153 | 376 | 0.513 | 0.49 | 18.5463 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 1428 | 2754 | 36 | 7.515 | 4040 | 00 | 4.59 | 00 | 816 | 816 | 100100 | 4.59 | 510 | 9.519 | 6.513 | 24 | 4.59 | 6.513 | 48 | 0.51 | 00 | 3060 | |||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 111 | 43 | 7.1737 | 19.22097 | 1.6163 | 3.3352 | 47.746.3 | 0.882 | 2.8297 | 27.627.6 | 1.6165 | 2.4263 | 63.762.7 | 2.8314 | 1102 | 3.8416 | 1.9210 | 1.8194 | 1.8203 | 2.3249 | 1.3143 | 0.329 | 0.227 | 10.21088 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 25 | 23 | 12.4311 | 26.4661 | 3.177 | 7.2180 | 42.842.8 | 0.616 | 2.972 | 22.222.2 | 4.4109 | 5.6141 | 77.377.3 | 4.8121 | 125 | 5.8146 | 2.870 | 4.6115 | 2.459 | 6.1153 | 376 | 0.513 | 0.49 | 18.5463 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd II. | 2 | 2 | 1428 | 2754 | 36 | 7.515 | 4040 | 00 | 4.59 | 00 | 816 | 816 | 100100 | 4.59 | 510 | 9.519 | 6.513 | 24 | 4.59 | 6.513 | 48 | 0.51 | 00 | 3060 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 139 | 68 | 7.71076 | 18.72812 | 1.8246 | 3.9547 | 44.745 | 0.698 | 2.7378 | 21.125.9 | 2.5290 | 3.2420 | 77.969.1 | 2.9444 | 1.3137 | 4.3581 | 2.4293 | 2313 | 2271 | 3415 | 1.7227 | 0.343 | 0.236 | 12.41611 | ||||||