| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 6 | 1.4 | 13.9 | 0.7 | 1.8 | 37.1 | 0 | 0.7 | 0 | 0.1 | 0.4 | 16.8 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 0.6 | 1.6 | 0.7 | 0.3 | 0.5 | 0 | 0 | 0.7 | |||||||||
| Total | 15 | 6 | 21 | 208 | 10 | 27 | 37 | 0 | 10 | 0 | 1 | 6 | 16.8 | 19 | 6 | 25 | 9 | 24 | 11 | 5 | 7 | 0 | 0 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 6 | 4 | 40 | 1.9 | 5.2 | 37.1 | 0 | 1.9 | 0 | 0.2 | 1.2 | 16.8 | 3.7 | 1.2 | 4.8 | 1.7 | 4.6 | 2.1 | 1 | 1.3 | 0 | 0 | 2.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 65 –44 | * | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
MAFC | 55 –63 | * | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Pécsi VSK 1919 | 68 –46 | * | 3 | 26 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 40 –60 | * | 4 | 27 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Radobasket | 111 –42 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
ZTE NKK | 57 –54 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 6 | 2025. 12. 08. |
|
Darazsak Sportakadémia | 24 –121 | 2 | 29 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Tatabányai Sport Club | 87 –63 | 2 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 46 –65 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
MAFC | 78 –65 | * | 4 | 14 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Pécsi VSK 1919 | 60 –58 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 13 | 2026. 01. 22. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 41 –50 | 2 | 13 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Darazsak Sportakadémia | 107 –24 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 71 –52 | 2 | 11 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Tatabányai Sport Club | 56 –61 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2020/2021 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 19 | 7 | 0.815 | 11.4216 | 0.36 | 1.426 | 23.123.1 | 00 | 0.816 | 00 | 0.23 | 0.24 | 74.974.9 | 0.611 | 0.36 | 0.917 | 0.59 | 1.222 | 1.223 | 0.23 | 0.612 | 00 | 0.11 | -0.2-3 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 0 | 1.26 | 6.231 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.21 | 0.84 | 1.26 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 1 | 0.89 | 9.7107 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 00 | 0.56 | 00 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.55 | 0.22 | 0.67 | 0.11 | 1.516 | 111 | 0.44 | 0.55 | 00 | 00 | -0.5-5 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 15 | 6 | 1.421 | 13.9208 | 0.710 | 1.827 | 37.137.1 | 00 | 0.710 | 00 | 0.11 | 0.46 | 16.816.8 | 1.319 | 0.46 | 1.725 | 0.69 | 1.624 | 0.711 | 0.35 | 0.57 | 00 | 00 | 0.711 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 9.519 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 24 | 00 | 00 | 48 | |||
| 4 szezon |
|
Szegedi KE | 36 | 8 | 0.730 | 11.8374 | 0.313 | 1.245 | 27.528.9 | 00 | 0.525 | 00 | 0.14 | 0.16 | 63.466.6 | 0.520 | 0.29 | 0.629 | 0.412 | 0.942 | 0.940 | 0.28 | 0.318 | 00 | 01 | 0-4 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 15 | 6 | 1.421 | 13.9208 | 0.710 | 1.827 | 37.137.1 | 00 | 0.710 | 00 | 0.11 | 0.46 | 16.816.8 | 1.319 | 0.46 | 1.725 | 0.69 | 1.624 | 0.711 | 0.35 | 0.57 | 00 | 00 | 0.711 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 12 | 9.519 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 24 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 53 | 14 | 0.953 | 11.8601 | 0.424 | 1.273 | 35.232.9 | 00 | 0.435 | 00 | 0.15 | 0.112 | 39.841.7 | 0.640 | 0.316 | 0.956 | 0.623 | 168 | 0.852 | 0.213 | 0.629 | 00 | 01 | 0.815 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 1.18 | 18.4129 | 0.64 | 321 | 1919 | 00 | 0.96 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 1.611 | 2.417 | 1.410 | 1.712 | 2.417 | 0.75 | 1.18 | 0.11 | 0.11 | 214 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 7 | 2 | 1.18 | 18.4129 | 0.64 | 321 | 1919 | 00 | 0.96 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 1.611 | 2.417 | 1.410 | 1.712 | 2.417 | 0.75 | 1.18 | 0.11 | 0.11 | 214 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 1.18 | 18.4129 | 0.64 | 321 | 1919 | 00 | 0.96 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 1.611 | 2.417 | 1.410 | 1.712 | 2.417 | 0.75 | 1.18 | 0.11 | 0.11 | 214 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | -2-4 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 33 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2 szezon |
|
Szegedi KE | 3 | 0 | 00 | 9.327 | 00 | 2.36 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | -2.5-7 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 00 | 9.327 | 00 | 2.36 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | -2.5-7 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 00 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2020/2021 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 21 | 7 | 0.715 | 11.1233 | 0.36 | 1.429 | 20.720.7 | 00 | 0.918 | 00 | 0.13 | 0.24 | 74.974.9 | 0.511 | 0.36 | 0.817 | 0.510 | 1.124 | 1.123 | 0.13 | 0.714 | 00 | 01 | -0.3-7 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 0 | 1.26 | 6.231 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.21 | 0.84 | 1.26 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | |||
| 2022/2023 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 12 | 1 | 0.79 | 9.7117 | 0.34 | 1.315 | 26.726.7 | 00 | 0.67 | 00 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.56 | 0.22 | 0.78 | 0.11 | 1.417 | 0.911 | 0.34 | 0.56 | 00 | 00 | -0.7-8 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 22 | 8 | 1.329 | 15.3337 | 0.614 | 2.248 | 29.229.2 | 00 | 0.716 | 00 | 01 | 0.36 | 16.816.8 | 1.125 | 0.817 | 1.942 | 0.919 | 1.636 | 1.328 | 0.510 | 0.715 | 01 | 01 | 1.125 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 9.519 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 24 | 00 | 00 | 48 | |||
| 4 szezon |
|
Szegedi KE | 39 | 8 | 0.730 | 11.8401 | 0.313 | 1.251 | 25.225.5 | 00 | 0.528 | 00 | 0.14 | 0.16 | 63.366.6 | 0.521 | 0.29 | 0.630 | 0.413 | 0.845 | 0.840 | 0.28 | 0.321 | 00 | 01 | -0-11 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 22 | 8 | 1.329 | 15.3337 | 0.614 | 2.248 | 29.229.2 | 00 | 0.716 | 00 | 01 | 0.36 | 16.816.8 | 1.125 | 0.817 | 1.942 | 0.919 | 1.636 | 1.328 | 0.510 | 0.715 | 01 | 01 | 1.125 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 12 | 9.519 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 24 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 63 | 16 | 0.861 | 12757 | 0.428 | 1.3100 | 31.428 | 00 | 0.544 | 00 | 05 | 0.112 | 43.241.7 | 0.647 | 0.327 | 0.974 | 0.634 | 183 | 0.869 | 0.218 | 0.740 | 01 | 02 | 0.822 | ||||||