| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 12 | 6.2 | 19.3 | 1.6 | 4.2 | 37.3 | 0.7 | 2.2 | 30 | 1.1 | 1.6 | 67.9 | 3.1 | 1.4 | 4.4 | 1.5 | 0.9 | 1 | 1.2 | 1.1 | 0.3 | 0.3 | 9.1 | |||||||||
| Total | 18 | 12 | 111 | 347 | 28 | 75 | 37.3 | 12 | 40 | 30 | 19 | 28 | 67.9 | 55 | 25 | 80 | 27 | 16 | 18 | 21 | 19 | 5 | 5 | 163 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 12 | 12.8 | 40 | 3.2 | 8.6 | 37.3 | 1.4 | 4.6 | 30 | 2.2 | 3.2 | 67.9 | 6.3 | 2.9 | 9.2 | 3.1 | 1.8 | 2.1 | 2.4 | 2.2 | 0.6 | 0.6 | 18.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Tatabányai Sport Club | 47 –57 | 11 | 22 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 2 | 8 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 13 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
BEAC Újbuda | 55 –63 | * | 4 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 69 –93 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Pécsi VSK 1919 | 59 –87 | 3 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 48 –84 | 2 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
ZTE NKK | 65 –49 | * | 3 | 16 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 7 | 2025. 11. 30. |
|
Darazsak Sportakadémia | 103 –42 | * | 1 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Radobasket | 49 –77 | 5 | 23 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 9 | 2025. 12. 12. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 60 –41 | 8 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Tatabányai Sport Club | 88 –63 | * | 14 | 30 | 4 | 5 | 80 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 4 | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0 | 29 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
BEAC Újbuda | 78 –65 | * | 2 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 12 | 2026. 01. 17. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 80 –48 | * | 10 | 19 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Pécsi VSK 1919 | 54 –48 | * | 4 | 27 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 4 | 15 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 79 –41 | * | 16 | 21 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
ZTE NKK | 78 –82 | * | 5 | 17 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
Radobasket | 90 –58 | * | 8 | 20 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 16 | 2026. 03. 06. |
|
Darazsak Sportakadémia | 44 –96 | * | 5 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 47 –72 | * | 8 | 21 | 2 | 8 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 19 | 3 | 4.586 | 13.9264 | 1.732 | 4.280 | 4040 | 0.11 | 0.918 | 5.65.6 | 119 | 1.631 | 61.361.3 | 1.324 | 0.48 | 1.732 | 0.611 | 1.223 | 0.714 | 119 | 0.36 | 0.23 | 0.24 | 357 | |||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 20 | 18 | 9.5190 | 25.1502 | 2.856 | 7.9158 | 35.435.4 | 0.714 | 3.162 | 22.622.6 | 1.836 | 2.345 | 8080 | 3.264 | 0.816 | 480 | 120 | 2.652 | 240 | 1.734 | 1.428 | 0.612 | 0.59 | 7.7153 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 7 | 7.3124 | 22.3379 | 1.831 | 4.373 | 42.542.5 | 117 | 2.949 | 34.734.7 | 0.611 | 0.813 | 84.684.6 | 2.645 | 0.915 | 3.560 | 1.423 | 1.628 | 0.813 | 0.813 | 0.915 | 0.12 | 0.24 | 7.8133 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 9 | 4.979 | 18.3293 | 1.626 | 3.352 | 5050 | 0.35 | 1.931 | 16.216.2 | 0.812 | 1.117 | 70.670.6 | 1.321 | 0.812 | 2.133 | 116 | 1.118 | 1.524 | 1.117 | 1.117 | 0.23 | 0.23 | 5.690 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 12 | 6.2111 | 19.3347 | 1.628 | 4.275 | 37.337.3 | 0.712 | 2.240 | 3030 | 1.119 | 1.628 | 67.967.9 | 3.155 | 1.425 | 4.480 | 1.527 | 0.916 | 118 | 1.221 | 1.119 | 0.35 | 0.35 | 9.1163 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 7.515 | 2244 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 1.53 | 12 | 2.55 | 12 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 918 | |||
| 2 szezon |
|
Tatai SE | 39 | 21 | 7276 | 19.5766 | 2.288 | 6.1238 | 3737 | 0.415 | 280 | 18.618.8 | 1.455 | 1.976 | 72.172.4 | 2.288 | 0.624 | 2.8112 | 0.831 | 1.975 | 1.454 | 1.453 | 0.934 | 0.415 | 0.313 | 5.3210 | ||||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 33 | 16 | 6.1203 | 20.3672 | 1.757 | 3.8125 | 45.745.6 | 0.722 | 2.480 | 27.227.5 | 0.723 | 0.930 | 76.476.6 | 266 | 0.827 | 2.893 | 1.239 | 1.446 | 1.137 | 0.930 | 132 | 0.25 | 0.27 | 6.7223 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 20 | 13 | 6.8126 | 20.6391 | 1.832 | 3.882 | 46.439 | 0.814 | 2.445 | 35.331.1 | 0.820 | 1.531 | 50.964.5 | 2.358 | 1.227 | 3.585 | 1.329 | 0.717 | 1.321 | 1.324 | 0.519 | 0.67 | 0.15 | 9181 | ||||
| Összesítés | 92 | 50 | 6.7605 | 20.11829 | 1.9177 | 4.6445 | 42.139.8 | 0.651 | 2.3205 | 27.524.9 | 198 | 1.5137 | 65.671.5 | 2.2212 | 0.978 | 3290 | 1.199 | 1.3138 | 1.3112 | 1.2107 | 0.885 | 0.427 | 0.225 | 7614 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 8 | 3 | 6.854 | 21.8174 | 1.915 | 4.334 | 44.144.1 | 0.97 | 3.427 | 25.925.9 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 2.520 | 0.86 | 3.326 | 18 | 1.310 | 18 | 0.97 | 0.97 | 0.11 | 0.43 | 6.653 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 1.410 | 9.365 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 17 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.96 | 0.43 | 1.39 | 0.96 | 0.64 | 0.11 | 0.43 | 0.64 | 00 | 0.32 | 1.611 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 12.6101 | 31248 | 3.427 | 7.157 | 47.447.4 | 1.411 | 4.334 | 32.432.4 | 1.814 | 2.318 | 77.877.8 | 7.661 | 1.915 | 9.576 | 2.419 | 1.814 | 1.411 | 1.814 | 1.310 | 0.54 | 0.32 | 19.1153 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 15 | 3 | 4.164 | 15.5239 | 1.219 | 3.148 | 39.139.6 | 0.47 | 2.234 | 2020.6 | 0.35 | 0.46 | 84.183.3 | 1.726 | 0.69 | 2.335 | 0.914 | 0.914 | 0.69 | 0.710 | 0.711 | 0.11 | 0.35 | 4.164 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 8 | 8 | 12.6101 | 31248 | 3.427 | 7.157 | 47.447.4 | 1.411 | 4.334 | 32.432.4 | 1.814 | 2.318 | 77.877.8 | 7.661 | 1.915 | 9.576 | 2.419 | 1.814 | 1.411 | 1.814 | 1.310 | 0.54 | 0.32 | 19.1153 | ||||
| Összesítés | 23 | 11 | 6.9165 | 20.7487 | 1.946 | 4.5105 | 43.543.8 | 0.818 | 2.968 | 26.126.5 | 0.819 | 124 | 79.479.2 | 3.787 | 124 | 4.7111 | 1.433 | 1.228 | 0.820 | 124 | 0.921 | 0.25 | 0.37 | 9.1217 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1616 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | -3-3 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 11.523 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 24 | 00 | 24 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 24 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2525 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 22 | 11 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 3.310 | 1957 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 0.31 | 13 | 1.34 | 00 | 2.37 | 0.72 | 0.31 | 7.322 | |||
| 1 szezon |
|
Tatai SE | 1 | 0 | 22 | 1616 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 33 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | -3-3 | ||||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 3 | 1 | 2.87 | 18.348 | 12 | 25 | 5040 | 0.31 | 0.82 | 33.350 | 00 | 0.51 | 00 | 1.55 | 00 | 1.55 | 00 | 1.54 | 0.82 | 0.51 | 00 | 1.33 | 0.51 | 2.57 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 3 | 1 | 3.310 | 1957 | 0.72 | 39 | 22.222.2 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 0.31 | 13 | 1.34 | 00 | 2.37 | 0.72 | 0.31 | 7.322 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 2.719 | 17.9121 | 0.95 | 2.517 | 36.729.4 | 0.33 | 1.712 | 17.125 | 00 | 0.31 | 00 | 2.320 | 0.34 | 2.724 | 0.32 | 1.810 | 1.710 | 0.31 | 0.67 | 0.85 | 0.63 | 2.326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 19 | 3 | 4.586 | 13.9264 | 1.732 | 4.280 | 4040 | 0.11 | 0.918 | 5.65.6 | 119 | 1.631 | 61.361.3 | 1.324 | 0.48 | 1.732 | 0.611 | 1.223 | 0.714 | 119 | 0.36 | 0.23 | 0.24 | 357 | |||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 21 | 18 | 9.1192 | 24.7518 | 2.757 | 7.7161 | 35.435.4 | 0.714 | 3.165 | 21.521.5 | 1.736 | 2.145 | 8080 | 3.166 | 0.816 | 3.982 | 121 | 2.655 | 2.144 | 1.634 | 1.328 | 0.612 | 0.510 | 7.1150 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 10 | 6.7181 | 21.3576 | 1.746 | 4109 | 42.242.2 | 0.925 | 2.977 | 32.532.5 | 0.514 | 0.617 | 82.382.3 | 2.669 | 0.821 | 3.390 | 1.131 | 1.540 | 0.822 | 0.720 | 0.822 | 0.14 | 0.37 | 7190 | |||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 10 | 3.993 | 16383 | 1.332 | 2.969 | 46.446.4 | 0.25 | 1.639 | 12.812.8 | 0.614 | 0.820 | 7070 | 1.228 | 0.615 | 1.843 | 0.922 | 124 | 1.126 | 0.921 | 0.921 | 0.25 | 0.36 | 4.3104 | |||
| 2025/2026 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 29 | 21 | 7.7222 | 22.5652 | 257 | 4.9141 | 40.440.4 | 0.925 | 2.881 | 30.930.9 | 1.133 | 1.646 | 71.771.7 | 4.4129 | 1.544 | 6173 | 1.647 | 1.133 | 1.133 | 1.235 | 1.236 | 0.411 | 0.38 | 11.7338 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 7.515 | 2244 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 1.53 | 12 | 2.55 | 12 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 00 | 12 | 00 | 918 | |||
| 2 szezon |
|
Tatai SE | 40 | 21 | 6.8278 | 19.3782 | 2.289 | 5.9241 | 3736.9 | 0.415 | 283 | 17.818.1 | 1.455 | 1.976 | 71.972.4 | 2.290 | 0.624 | 2.8114 | 0.832 | 1.978 | 1.458 | 1.353 | 0.834 | 0.415 | 0.314 | 5.1207 | ||||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 51 | 20 | 5.3274 | 18.6959 | 1.578 | 3.5178 | 43.943.8 | 0.630 | 2.2116 | 25.325.9 | 0.628 | 0.737 | 75.375.6 | 1.997 | 0.736 | 2.6133 | 153 | 1.264 | 0.948 | 0.841 | 0.843 | 0.29 | 0.313 | 5.7294 | ||||
| 2 szezon |
|
MAFC | 31 | 22 | 7.6237 | 22.2696 | 261 | 4.2148 | 47.441.2 | 0.927 | 2.686 | 35.231.4 | 0.834 | 1.549 | 53.169.4 | 3132 | 1.346 | 4.2178 | 1.349 | 0.834 | 1.336 | 1.438 | 0.636 | 0.713 | 0.18 | 10.3356 | ||||
| Összesítés | 122 | 63 | 6.6789 | 20.12437 | 1.9228 | 4.5567 | 4240.2 | 0.672 | 2.3285 | 26.925.3 | 0.9117 | 1.4162 | 65.572.2 | 2.3319 | 0.9106 | 3.2425 | 1134 | 1.3176 | 1.2142 | 1.2132 | 0.8113 | 0.437 | 0.235 | 7857 | ||||||