| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 18 | 20.7 | 32.2 | 7.3 | 14.3 | 51.4 | 0 | 0.1 | 0 | 6.1 | 10.1 | 59.9 | 6.3 | 4.8 | 11.2 | 2.8 | 2.9 | 3.7 | 7.9 | 2.1 | 0.4 | 0.3 | 31.1 | |||||||||
| Total | 18 | 18 | 373 | 579 | 132 | 257 | 51.4 | 0 | 2 | 0 | 109 | 182 | 59.9 | 114 | 87 | 201 | 50 | 52 | 66 | 142 | 38 | 7 | 6 | 559 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 18 | 25.8 | 40 | 9.1 | 17.8 | 51.4 | 0 | 0.1 | 0 | 7.5 | 12.6 | 59.9 | 7.9 | 6 | 13.9 | 3.5 | 3.6 | 4.6 | 9.8 | 2.6 | 0.5 | 0.4 | 38.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Pécsi VSK 1919 | 49 –45 | * | 12 | 34 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 15 | 26.7 | 5 | 2 | 7 | 4 | 4 | 4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –50 | * | 29 | 28 | 9 | 13 | 69.2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 13 | 84.6 | 6 | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 44 | |||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
Radobasket | 88 –60 | * | 13 | 25 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 5 | 6 | 5 | 0 | 0 | 24 | |||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Darazsak Sportakadémia | 46 –84 | * | 23 | 37 | 10 | 17 | 58.8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 19 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –89 | * | 10 | 22 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 5 | 5 | 10 | 2 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
MAFC | 65 –49 | * | 19 | 29 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 9 | 15 | 60 | 7 | 6 | 13 | 3 | 4 | 4 | 10 | 1 | 1 | 1 | 32 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Tatabányai Sport Club | 77 –53 | * | 28 | 40 | 9 | 15 | 60 | 0 | 0 | 0 | 10 | 12 | 83.3 | 8 | 4 | 12 | 3 | 4 | 4 | 11 | 1 | 0 | 0 | 43 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
BEAC Újbuda | 57 –54 | * | 22 | 31 | 9 | 15 | 60 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | 33.3 | 10 | 11 | 21 | 5 | 5 | 5 | 11 | 3 | 3 | 0 | 46 | |||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 63 –42 | * | 10 | 24 | 3 | 13 | 23.1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Pécsi VSK 1919 | 73 –67 | * | 41 | 39 | 13 | 26 | 50 | 0 | 0 | 0 | 15 | 19 | 78.9 | 10 | 8 | 18 | 1 | 0 | 2 | 11 | 1 | 0 | 0 | 55 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 80 –81 | * | 34 | 33 | 14 | 24 | 58.3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 60 | 6 | 12 | 18 | 1 | 2 | 4 | 9 | 2 | 0 | 1 | 48 | |||
| 12 | 2026. 01. 16. |
|
Radobasket | 65 –111 | * | 26 | 36 | 10 | 21 | 47.6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 15 | 40 | 5 | 4 | 9 | 2 | 1 | 3 | 13 | 3 | 0 | 1 | 32 | |||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Darazsak Sportakadémia | 73 –23 | * | 2 | 24 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 7 | 1 | 8 | 1 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 54 –80 | * | 12 | 40 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 13 | 46.2 | 6 | 4 | 10 | 8 | 9 | 3 | 10 | 4 | 0 | 0 | 25 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
MAFC | 78 –82 | * | 27 | 40 | 10 | 24 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 11 | 63.6 | 7 | 9 | 16 | 6 | 3 | 4 | 8 | 3 | 0 | 0 | 39 | |||
| 16 | 2026. 02. 21. |
|
Tatabányai Sport Club | 57 –84 | * | 24 | 33 | 10 | 15 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 3 | 6 | 6 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 | 38 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
BEAC Újbuda | 67 –59 | * | 12 | 29 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 6 | 5 | 11 | 2 | 3 | 5 | 6 | 5 | 0 | 0 | 27 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 80 –70 | * | 29 | 35 | 11 | 19 | 57.9 | 0 | 1 | 0 | 7 | 12 | 58.3 | 13 | 4 | 17 | 2 | 2 | 4 | 9 | 1 | 1 | 0 | 43 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ZTE NKK II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 24 | 15 | 8.8211 | 23.8570 | 3.583 | 7.1170 | 48.848.8 | 0.12 | 0.512 | 16.616.6 | 1.639 | 2.764 | 60.960.9 | 3.994 | 249 | 6143 | 1.741 | 2.151 | 3.687 | 2.969 | 125 | 0.511 | 0.38 | 13.6327 | |||
| 2019/2020 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Tippmix Női NB I. A | 22 | 17 | 2.862 | 22.2489 | 1.125 | 365 | 38.438.4 | 00 | 01 | 00 | 0.512 | 122 | 54.554.5 | 1.227 | 1.532 | 2.759 | 0.512 | 1.430 | 3.271 | 1.534 | 0.715 | 00 | 0.25 | 4.6101 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 28 | 25 | 6.9192 | 25.6718 | 2.878 | 5.1142 | 54.954.9 | 01 | 0.12 | 50.750.7 | 1.233 | 2.159 | 5656 | 3.9108 | 2.879 | 6.7187 | 1.954 | 1.646 | 3.598 | 1.851 | 1.541 | 0.13 | 0.513 | 14391 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 17 | 14 | 9.5161 | 26.5450 | 3.967 | 7.5128 | 52.352.3 | 00 | 0.12 | 00 | 1.627 | 3.356 | 48.248.2 | 4.272 | 2.339 | 6.5111 | 1.424 | 1.526 | 3.661 | 2.847 | 117 | 0.12 | 0.59 | 14.4244 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 4 | 11.1167 | 26.7401 | 4.771 | 7.9119 | 59.759.7 | 00 | 0.23 | 00 | 1.725 | 2.842 | 59.559.5 | 3.552 | 2.334 | 5.786 | 1.929 | 2.131 | 3.553 | 2.538 | 1.218 | 0.23 | 0.34 | 16.1242 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 13 | 13.6204 | 26.2393 | 575 | 10.1152 | 49.349.3 | 00 | 0.23 | 00 | 3.654 | 5.988 | 61.461.4 | 4.771 | 2.943 | 7.6114 | 2.538 | 1.725 | 3.147 | 4.568 | 2.132 | 0.35 | 0.69 | 21.5322 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 18 | 20.7373 | 32.2579 | 7.3132 | 14.3257 | 51.451.4 | 00 | 0.12 | 00 | 6.1109 | 10.1182 | 59.959.9 | 6.3114 | 4.887 | 11.2201 | 2.850 | 2.952 | 3.766 | 7.9142 | 2.138 | 0.47 | 0.36 | 31.1559 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 14.529 | 2550 | 510 | 1020 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 816 | 56.356.3 | 3.57 | 510 | 8.517 | 24 | 0.51 | 36 | 5.511 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 23.547 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK II. | 24 | 15 | 8.8211 | 23.8570 | 3.583 | 7.1170 | 48.848.8 | 0.12 | 0.512 | 16.616.6 | 1.639 | 2.764 | 60.960.9 | 3.994 | 249 | 6143 | 1.741 | 2.151 | 3.687 | 2.969 | 125 | 0.511 | 0.38 | 13.6327 | ||||
| 8 szezon |
|
ZTE NKK | 118 | 93 | 9.91188 | 23.63084 | 3.7458 | 7.2883 | 51.751.9 | 01 | 0.214 | 2.17.2 | 2.4269 | 4.1465 | 57.757.9 | 3.4451 | 2.7324 | 6.1775 | 1.6211 | 1.5211 | 3402 | 3.3391 | 1.3164 | 0.221 | 0.447 | 15.51905 | ||||
| Összesítés | 142 | 108 | 9.81399 | 23.63654 | 3.7541 | 7.21053 | 51.451.4 | 03 | 0.226 | 5.311.5 | 2.3308 | 4529 | 57.958.2 | 3.5545 | 2.6373 | 6.1918 | 1.6252 | 1.5262 | 3489 | 3.3460 | 1.2189 | 0.232 | 0.455 | 15.32232 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 4.225 | 21.7130 | 1.811 | 424 | 45.845.8 | 00 | 0.21 | 00 | 0.53 | 16 | 5050 | 1.710 | 1.811 | 3.521 | 16 | 1.38 | 3.320 | 1.27 | 16 | 00 | 0.53 | 6.740 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 10.685 | 28.1225 | 4.334 | 7.560 | 56.756.7 | 00 | 0.11 | 00 | 2.117 | 3.125 | 6868 | 2.923 | 2.520 | 5.443 | 1.814 | 2.318 | 2.822 | 2.419 | 1.613 | 0.11 | 0.11 | 15.3122 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 14.3114 | 28.3226 | 5.141 | 1080 | 51.351.3 | 00 | 0.11 | 00 | 432 | 6.149 | 65.365.3 | 4.536 | 1.915 | 6.451 | 18 | 1.411 | 3.125 | 4.939 | 1.915 | 0.86 | 0.43 | 20.6165 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 6 | 21126 | 32.5195 | 6.237 | 10.865 | 56.956.9 | 00 | 0.53 | 00 | 8.752 | 12.877 | 67.567.5 | 9.557 | 2.515 | 1272 | 2.314 | 3.320 | 4.225 | 10.362 | 2.817 | 0.32 | 0.21 | 36.2217 | |||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 28 | 16 | 12.5350 | 27.6776 | 4.3123 | 8.1229 | 53.753.7 | 00 | 0.26 | 00 | 3.8104 | 5.8157 | 66.266.2 | 4.6126 | 2.261 | 6.8187 | 1.542 | 2.157 | 3.392 | 4.7127 | 1.851 | 0.39 | 0.38 | 19.7544 | ||||
| Összesítés | 28 | 16 | 12.5350 | 27.6776 | 4.3123 | 8.1229 | 53.753.7 | 00 | 0.26 | 00 | 3.8104 | 5.8157 | 66.266.2 | 4.6126 | 2.261 | 6.8187 | 1.542 | 2.157 | 3.392 | 4.7127 | 1.851 | 0.39 | 0.38 | 19.7544 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
ZTE NKK | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 22 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 510 | 27.555 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 2.55 | 48 | 36 | 00 | 36 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 1326 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 2 | 13.340 | 20.762 | 5.717 | 6.720 | 8585 | 00 | 00 | 00 | 26 | 2.78 | 7575 | 39 | 2.37 | 5.316 | 1.34 | 1.34 | 3.711 | 2.37 | 2.37 | 00 | 00 | 21.765 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 5.511 | 19.539 | 24 | 2.55 | 8080 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 48 | 3.57 | 7.515 | 1.53 | 12 | 3.57 | 36 | 1.53 | 00 | 00 | 1734 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 18.537 | 24.549 | 7.515 | 1020 | 7575 | 00 | 0.51 | 00 | 3.57 | 6.513 | 53.853.8 | 48 | 12 | 510 | 12 | 12 | 36 | 5.511 | 0.51 | 00 | 00 | 23.547 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1717 | 2828 | 88 | 1414 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 66 | 77 | 1313 | 33 | 22 | 44 | 55 | 33 | 00 | 11 | 3232 | |||
| 6 szezon |
|
ZTE NKK | 11 | 7 | 10.2117 | 20.4235 | 4.450 | 6.569 | 68.172.5 | 00 | 0.11 | 00 | 1.317 | 2.227 | 60.863 | 3.134 | 2.728 | 5.862 | 1.618 | 0.910 | 335 | 3.133 | 1.416 | 00 | 0.21 | 18.2206 | ||||
| Összesítés | 11 | 7 | 10.2117 | 20.4235 | 4.450 | 6.569 | 68.172.5 | 00 | 0.11 | 00 | 1.317 | 2.227 | 60.863 | 3.134 | 2.728 | 5.862 | 1.618 | 0.910 | 335 | 3.133 | 1.416 | 00 | 0.21 | 18.2206 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ZTE NKK II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 24 | 15 | 8.8211 | 23.8570 | 3.583 | 7.1170 | 48.848.8 | 0.12 | 0.512 | 16.616.6 | 1.639 | 2.764 | 60.960.9 | 3.994 | 249 | 6143 | 1.741 | 2.151 | 3.687 | 2.969 | 125 | 0.511 | 0.38 | 13.6327 | |||
| 2019/2020 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A / Magyar Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 36 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 28 | 19 | 3.187 | 22.1619 | 1.336 | 3.289 | 40.440.4 | 00 | 0.12 | 00 | 0.515 | 128 | 53.553.5 | 1.337 | 1.543 | 2.980 | 0.618 | 1.438 | 3.291 | 1.541 | 0.821 | 00 | 0.38 | 5141 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 30 | 27 | 6.7202 | 25.8773 | 2.883 | 5150 | 55.355.3 | 01 | 0.12 | 50.750.7 | 1.133 | 259 | 5656 | 3.7111 | 2.884 | 6.5195 | 260 | 1.546 | 3.5104 | 1.854 | 1.443 | 0.13 | 0.413 | 13.9417 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 20 | 16 | 10.1201 | 25.6512 | 4.284 | 7.4148 | 56.856.8 | 00 | 0.12 | 00 | 1.633 | 3.264 | 51.651.6 | 481 | 2.346 | 6.3127 | 1.428 | 1.530 | 3.672 | 2.754 | 1.224 | 0.12 | 0.49 | 15.5309 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 4 | 10.5263 | 26.6665 | 4.4109 | 7.4184 | 59.259.2 | 00 | 0.24 | 00 | 1.845 | 2.871 | 63.463.4 | 3.383 | 2.461 | 5.8144 | 1.846 | 251 | 3.382 | 2.563 | 1.434 | 0.24 | 0.25 | 15.9398 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 23 | 14.2355 | 26.7668 | 5.2131 | 10.1252 | 5252 | 00 | 0.25 | 00 | 3.793 | 6150 | 6262 | 4.6115 | 2.460 | 7175 | 1.948 | 1.538 | 3.178 | 4.7118 | 1.948 | 0.411 | 0.512 | 21.4534 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 20.6516 | 32.1802 | 7.1177 | 13.4336 | 52.752.7 | 00 | 0.25 | 00 | 6.5162 | 10.4261 | 62.162.1 | 7.1177 | 4.4109 | 11.4286 | 2.767 | 374 | 3.895 | 8.4209 | 2.358 | 0.49 | 0.38 | 32.3808 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 14.529 | 2550 | 510 | 1020 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 816 | 56.356.3 | 3.57 | 510 | 8.517 | 24 | 0.51 | 36 | 5.511 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 23.547 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK II. | 24 | 15 | 8.8211 | 23.8570 | 3.583 | 7.1170 | 48.848.8 | 0.12 | 0.512 | 16.616.6 | 1.639 | 2.764 | 60.960.9 | 3.994 | 249 | 6143 | 1.741 | 2.151 | 3.687 | 2.969 | 125 | 0.511 | 0.38 | 13.6327 | ||||
| 8 szezon |
|
ZTE NKK | 157 | 116 | 10.11655 | 23.44095 | 3.8631 | 7.21181 | 5353.4 | 01 | 0.221 | 2.64.8 | 2.5390 | 4.2649 | 59.260.1 | 3.4611 | 2.6413 | 6.11024 | 1.6271 | 1.4278 | 3529 | 3.4551 | 1.3231 | 0.230 | 0.356 | 162655 | ||||
| Összesítés | 181 | 131 | 9.91866 | 23.44665 | 3.8714 | 7.21351 | 52.552.8 | 03 | 0.233 | 6.59.1 | 2.4429 | 4713 | 59.360.2 | 3.5705 | 2.5462 | 61167 | 1.6312 | 1.5329 | 3.1616 | 3.4620 | 1.3256 | 0.241 | 0.364 | 15.72982 | ||||||