MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Májusi Eszter

Májusi Eszter
7

180 cm Magasság
59 kg Súly
Kiscsatár és Erőcsatár Poszt
1990 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 17 17 13.8 32.8 5 12.6 39.5 0.2 0.9 18.7 3.3 5.4 61.5 10.6 3 13.6 2.4 4.6 3.7 4.6 2.5 0.3 0.6 22.1
Total 17 17 235 558 85 215 39.5 3 16 18.7 56 91 61.5 180 51 231 41 79 63 78 42 5 11 375
40 perc 17 17 16.8 40 6.1 15.4 39.5 0.2 1.1 18.7 4 6.5 61.5 12.9 3.7 16.6 2.9 5.7 4.5 5.6 3 0.4 0.8 26.9
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport

Összesítés

38.8%
Összesített pontosság
85
sikeres dobás
219
kísérlet

Bontás

2 pontos:82/204 (40,2%)
3 pontos:3/15 (20,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 10. 05. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 70 –34 * 9 31 3 11 27.3 0 1 0 3 4 75 12 4 16 4 3 2 4 2 0 1 22
2 2025. 10. 12. Radobasket Radobasket 48 –154 * 9 28 3 12 25 0 0 0 3 4 75 10 3 13 1 4 4 5 3 0 1 17
3 2025. 10. 19. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 14 –146 * 7 30 3 13 23.1 0 1 0 1 6 16.7 9 0 9 1 9 3 5 2 0 2 -1
4 2025. 10. 31. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 82 –47 * 20 37 5 14 35.7 0 0 0 10 13 76.9 13 4 17 2 9 5 7 3 0 0 28
5 2025. 11. 09. MAFC MAFC 48 –84 * 5 36 2 10 20 0 0 0 1 1 100 16 2 18 4 3 4 4 5 0 2 25
6 2025. 11. 16. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 75 –38 * 9 31 3 6 50 0 0 0 3 8 37.5 8 1 9 2 4 3 5 1 1 0 15
7 2025. 11. 23. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 54 –70 * 23 35 11 15 73.3 0 2 0 1 3 33.3 16 1 17 3 8 4 3 5 2 1 37
10 2025. 11. 30. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 59 –76 * 22 32 8 15 53.3 0 1 0 6 6 100 8 5 13 6 4 2 5 4 0 0 38
8 2025. 12. 07. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 114 –39 * 8 31 4 12 33.3 0 1 0 0 2 0 8 2 10 1 5 5 3 3 0 0 9
9 2025. 12. 14. ZTE NKK ZTE NKK 63 –42 * 18 40 5 17 29.4 1 3 33.3 5 8 62.5 16 3 19 1 6 4 6 3 0 0 24
12 2026. 01. 18. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 125 –22 * 11 30 4 8 50 0 1 0 3 6 50 5 2 7 1 4 4 5 0 0 0 12
13 2026. 01. 24. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 37 –96 * 11 33 4 13 30.8 0 0 0 3 4 75 12 2 14 4 4 3 6 0 1 1 22
14 2026. 02. 08. MAFC MAFC 79 –41 * 14 34 4 12 33.3 1 2 50 3 4 75 8 4 12 2 3 3 4 2 0 1 21
15 2026. 02. 15. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 64 –74 * 15 36 7 13 53.8 0 1 0 1 3 33.3 6 1 7 2 4 5 2 2 0 0 15
16 2026. 02. 22. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 71 –52 * 17 40 6 14 42.9 0 1 0 5 6 83.3 17 5 22 2 3 4 5 5 1 2 39
17 2026. 02. 28. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 43 –71 * 13 27 5 17 29.4 0 0 0 3 5 60 9 6 15 2 4 5 4 0 0 0 16
18 2026. 03. 08. ZTE NKK ZTE NKK 80 –70 * 24 27 8 13 61.5 1 2 50 5 8 62.5 7 6 13 3 2 3 5 2 0 0 36
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2012/2013 UNI Gyor II. UNI Gyor II. Amatőr Női NB Nyugat 20 20 7.1142 29.7594 1.529 4.793 31.231.2 0.714 2.345 31.131.1 2.142 2.958 72.472.4 3.977 0.917 4.794 2.141 3.875 3.365 2.856 1.224 0.23 0.36 8.7174
2014/2015 MAFC MAFC Amatőr Női NB Nyugat 1 0 00 1515 00 22 00 00 00 00 00 00 00 22 11 33 11 00 11 11 00 00 00 33
2025/2026 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Női Amatőr NB I. Piros 17 17 13.8235 32.8558 585 12.6215 39.539.5 0.23 0.916 18.718.7 3.356 5.491 61.561.5 10.6180 351 13.6231 2.441 4.679 3.763 4.678 2.542 0.35 0.611 22.1375
2026/2027 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Női Amatőr NB I. Fehér 1 0 77 2525 33 1111 27.327.3 00 00 00 11 22 5050 44 66 1010 22 33 22 11 55 00 00 1313
1 szezon UNI Gyor II. UNI Gyor II. 20 20 7.1142 29.7594 1.529 4.793 31.231.2 0.714 2.345 31.131.1 2.142 2.958 72.472.4 3.977 0.917 4.794 2.141 3.875 3.365 2.856 1.224 0.23 0.36 8.7174
1 szezon MAFC MAFC 1 0 00 1515 00 22 00 00 00 00 00 00 00 22 11 33 11 00 11 11 00 00 00 33
2 szezon Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 18 17 10.4242 28.9583 488 11.8226 33.838.9 0.13 0.516 18.718.7 2.157 3.793 58.461.3 7.3184 4.557 11.8241 2.243 3.882 2.965 2.879 3.747 0.15 0.311 17.5388
Összesítés 39 37 7384 25.61192 2.4117 7.6321 31.236.4 0.217 0.861 27.527.9 1.699 2.6151 62.465.6 5.1263 2.775 7.8338 1.985 2.8157 2.5131 2.3136 2.271 0.18 0.217 11.7565
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2012/2013 UNI Gyor II. UNI Gyor II. Amatőr Női NB, 17-20. helyért 6 6 1060 33.3200 1.59 3.823 39.139.1 1.38 4.829 27.627.6 318 3.722 81.881.8 3.219 1.27 4.326 1.59 2.213 318 318 16 00 0.21 11.267
2014/2015 MAFC MAFC Amatőr Női NB, 9-16. helyért 4 0 4.317 14.859 1.56 3.313 46.246.2 00 0.31 00 1.35 2.510 5050 1.56 1.35 2.811 0.52 1.56 2.811 1.87 0.31 00 00 4.819
2025/2026 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Amatőr Női NB, 17-20. helyért 3 3 1236 27.783 412 10.732 37.537.5 0.31 13 33.333.3 39 5.316 56.356.3 721 4.313 11.334 26 13 2.78 412 2.37 00 00 2163
1 szezon UNI Gyor II. UNI Gyor II. 6 6 1060 33.3200 1.59 3.823 39.139.1 1.38 4.829 27.627.6 318 3.722 81.881.8 3.219 1.27 4.326 1.59 2.213 318 318 16 00 0.21 11.267
1 szezon MAFC MAFC 4 0 4.317 14.859 1.56 3.313 46.246.2 00 0.31 00 1.35 2.510 5050 1.56 1.35 2.811 0.52 1.56 2.811 1.87 0.31 00 00 4.819
1 szezon Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 3 3 1236 27.783 412 10.732 37.537.5 0.31 13 33.333.3 39 5.316 56.356.3 721 4.313 11.334 26 13 2.78 412 2.37 00 00 2163
Összesítés 13 9 8.8113 25.3342 2.327 5.968 39.439.7 0.69 233 27.427.3 2.432 3.848 6366.7 3.946 2.325 6.171 1.317 1.622 2.837 2.937 1.214 00 0.11 12.3149
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Hepp Kupa, Női 1 1 1010 3535 44 1111 36.436.4 00 11 00 22 22 100100 1010 33 1313 44 44 33 22 11 00 00 1818
1 szezon Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 1 1 1010 3535 44 1111 36.436.4 00 11 00 22 22 100100 1010 33 1313 44 44 33 22 11 00 00 1818
Összesítés 1 1 1010 3535 44 1111 36.436.4 00 11 00 22 22 100100 1010 33 1313 44 44 33 22 11 00 00 1818
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2012/2013 UNI Gyor II. UNI Gyor II. Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 17-20. helyért 26 26 7.8202 30.5794 1.538 4.5116 32.832.8 0.822 2.874 29.729.7 2.360 3.180 7575 3.796 0.924 4.6120 1.950 3.488 3.283 2.874 1.230 0.13 0.37 9.3241
2014/2015 MAFC MAFC Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 9-16. helyért 5 0 3.417 14.874 1.26 315 4040 00 0.21 00 15 210 5050 1.68 1.26 2.814 0.63 1.26 2.412 1.68 0.21 00 00 4.422
2025/2026 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női 21 21 13.4281 32.2676 4.8101 12.3258 39.139.1 0.24 120 2020 3.267 5.2109 61.561.5 10211 3.267 13.2278 2.451 4.186 3.574 4.492 2.450 0.25 0.511 21.7456
2026/2027 Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC Női Amatőr NB I. Fehér 1 0 77 2525 33 1111 27.327.3 00 00 00 11 22 5050 44 66 1010 22 33 22 11 55 00 00 1313
1 szezon UNI Gyor II. UNI Gyor II. 26 26 7.8202 30.5794 1.538 4.5116 32.832.8 0.822 2.874 29.729.7 2.360 3.180 7575 3.796 0.924 4.6120 1.950 3.488 3.283 2.874 1.230 0.13 0.37 9.3241
1 szezon MAFC MAFC 5 0 3.417 14.874 1.26 315 4040 00 0.21 00 15 210 5050 1.68 1.26 2.814 0.63 1.26 2.412 1.68 0.21 00 00 4.422
2 szezon Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 22 21 10.2288 28.6701 3.9104 11.6269 33.538.7 0.14 0.520 2020 2.168 3.6111 58.361.3 7215 4.673 11.6288 2.253 3.589 2.876 2.793 3.755 0.15 0.311 17.4469
Összesítés 53 47 7.9507 25.61569 2.6148 7.7400 34.137 0.326 195 25.927.4 1.9133 3.1201 61.166.2 4.8319 2.8103 7.7422 1.7106 2.9183 2.8171 2.5175 2.286 0.18 0.218 12.1732