| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 4 | 5.7 | 25 | 1.7 | 5.3 | 32.4 | 0.4 | 2.9 | 15 | 1 | 1.6 | 63.7 | 2.4 | 0.9 | 3.3 | 0.7 | 5.4 | 1.7 | 1.6 | 1.7 | 0.1 | 0.6 | 1.1 | |||||||||
| Total | 7 | 4 | 40 | 175 | 12 | 37 | 32.4 | 3 | 20 | 15 | 7 | 11 | 63.7 | 17 | 6 | 23 | 5 | 38 | 12 | 11 | 12 | 1 | 4 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 4 | 9.1 | 40 | 2.7 | 8.5 | 32.4 | 0.7 | 4.6 | 15 | 1.6 | 2.5 | 63.7 | 3.9 | 1.4 | 5.3 | 1.1 | 8.7 | 2.7 | 2.5 | 2.7 | 0.2 | 0.9 | 1.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Radobasket | 48 –154 | 7 | 12 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Darazsak Sportakadémia | 14 –146 | 0 | 22 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | -9 | ||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 82 –47 | * | 8 | 33 | 1 | 4 | 25 | 1 | 7 | 14.3 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 13 | 2026. 01. 24. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 37 –96 | * | 8 | 33 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 1 | 10 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
BEAC Újbuda | 71 –52 | * | 9 | 28 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||
| 17 | 2026. 02. 28. |
|
Tatabányai Sport Club | 43 –71 | 0 | 26 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
ZTE NKK | 80 –70 | * | 8 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 4 | 5.740 | 25175 | 1.712 | 5.337 | 32.432.4 | 0.43 | 2.920 | 1515 | 17 | 1.611 | 63.763.7 | 2.417 | 0.96 | 3.323 | 0.75 | 5.438 | 1.712 | 1.611 | 1.712 | 0.11 | 0.64 | 1.18 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 3.57 | 15.531 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 0.51 | 24 | 00 | 24 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 9 | 4 | 4.647 | 20.3206 | 1.414 | 4.946 | 27.730.4 | 0.23 | 1.922 | 11.113.7 | 1.310 | 1.815 | 7066.7 | 220 | 0.77 | 2.627 | 0.45 | 3.742 | 1.615 | 1.313 | 1.414 | 0.11 | 0.55 | 0.89 | ||||
| Összesítés | 9 | 4 | 4.647 | 20.3206 | 1.414 | 4.946 | 27.730.4 | 0.23 | 1.922 | 11.113.7 | 1.310 | 1.815 | 7066.7 | 220 | 0.77 | 2.627 | 0.45 | 3.742 | 1.615 | 1.313 | 1.414 | 0.11 | 0.55 | 0.89 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 5.717 | 26.780 | 1.75 | 3.310 | 5050 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 2.37 | 0.72 | 39 | 1.34 | 412 | 1.75 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 7.723 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 55 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | -6-6 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 1 | 44 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 55 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | -6-6 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 44 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 00 | 55 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | -6-6 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 11 | 8 | 5.561 | 25.2277 | 1.517 | 4.549 | 34.734.7 | 0.55 | 2.831 | 16.116.1 | 1.112 | 1.719 | 63.263.2 | 2.325 | 0.78 | 333 | 0.89 | 555 | 1.517 | 1.516 | 2.224 | 0.22 | 0.55 | 2.325 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 3.57 | 15.531 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 0.51 | 24 | 00 | 24 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 13 | 8 | 4.568 | 20.3308 | 1.319 | 4.558 | 28.432.8 | 0.25 | 1.933 | 11.915.2 | 1.315 | 1.923 | 69.565.2 | 1.928 | 0.69 | 2.537 | 0.49 | 3.559 | 1.520 | 1.218 | 1.626 | 0.12 | 0.56 | 1.426 | ||||
| Összesítés | 13 | 8 | 4.568 | 20.3308 | 1.319 | 4.558 | 28.432.8 | 0.25 | 1.933 | 11.915.2 | 1.315 | 1.923 | 69.565.2 | 1.928 | 0.69 | 2.537 | 0.49 | 3.559 | 1.520 | 1.218 | 1.626 | 0.12 | 0.56 | 1.426 | ||||||