| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 1.7 | 8.1 | 0.8 | 2.3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.7 | 16.6 | 0.8 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0.1 | 0.3 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 15 | 73 | 7 | 21 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16.6 | 7 | 2 | 9 | 1 | 9 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 8.2 | 40 | 3.8 | 11.5 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 3.3 | 16.6 | 3.8 | 1.1 | 4.9 | 0.5 | 4.9 | 2.2 | 2.2 | 1.1 | 0 | 0.5 | 1.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 70 –34 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Radobasket | 48 –154 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Darazsak Sportakadémia | 14 –146 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Pécsi VSK 1919 | 75 –38 | 2 | 11 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 10 | 2025. 11. 30. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 59 –76 | 5 | 8 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Tatabányai Sport Club | 114 –39 | 2 | 8 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
ZTE NKK | 63 –42 | 2 | 9 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 11 | 2026. 01. 30. |
|
Radobasket | 146 –48 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
MAFC | 79 –41 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 9 | 0 | 1.715 | 8.173 | 0.87 | 2.321 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.76 | 16.616.6 | 0.87 | 0.22 | 19 | 0.11 | 19 | 0.44 | 0.44 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.33 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 10 | 0 | 0.815 | 4.173 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.36 | 16.616.6 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.11 | 0.59 | 0.24 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.23 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 0.815 | 4.173 | 0.47 | 1.221 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.36 | 16.616.6 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.11 | 0.59 | 0.24 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.23 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 1.515 | 8.383 | 0.77 | 2.323 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.66 | 16.616.6 | 0.88 | 0.33 | 1.111 | 0.11 | 110 | 0.55 | 0.44 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 11 | 0 | 0.815 | 4.183 | 0.47 | 1.123 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.36 | 16.616.6 | 0.48 | 0.13 | 0.611 | 01 | 0.510 | 0.25 | 0.24 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.815 | 4.183 | 0.47 | 1.123 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.36 | 16.616.6 | 0.48 | 0.13 | 0.611 | 01 | 0.510 | 0.25 | 0.24 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | ||||||