| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 1 | 0.9 | 13.8 | 0.3 | 1.2 | 25 | 0 | 0.1 | 0 | 0.3 | 0.5 | 55.6 | 1.6 | 0.4 | 2 | 0.2 | 1.4 | 1.6 | 0.4 | 0.3 | 0.4 | 0.3 | 1.5 | |||||||||
| Total | 17 | 1 | 15 | 235 | 5 | 20 | 25 | 0 | 2 | 0 | 5 | 9 | 55.6 | 28 | 6 | 34 | 3 | 24 | 28 | 6 | 5 | 7 | 5 | 25 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 1 | 2.6 | 40 | 0.9 | 3.4 | 25 | 0 | 0.3 | 0 | 0.9 | 1.5 | 55.6 | 4.8 | 1 | 5.8 | 0.5 | 4.1 | 4.8 | 1 | 0.9 | 1.2 | 0.9 | 4.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 70 –34 | 2 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Radobasket | 48 –154 | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Darazsak Sportakadémia | 14 –146 | 2 | 18 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 82 –47 | 0 | 17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
MAFC | 48 –84 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Pécsi VSK 1919 | 75 –38 | 4 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
BEAC Újbuda | 54 –70 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 10 | 2025. 11. 30. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 59 –76 | 5 | 15 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
ZTE NKK | 63 –42 | 0 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Darazsak Sportakadémia | 125 –22 | 0 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 13 | 2026. 01. 24. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 37 –96 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2026. 01. 30. |
|
Radobasket | 146 –48 | 1 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
MAFC | 79 –41 | 0 | 21 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Pécsi VSK 1919 | 64 –74 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
BEAC Újbuda | 71 –52 | * | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | |||
| 17 | 2026. 02. 28. |
|
Tatabányai Sport Club | 43 –71 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
ZTE NKK | 80 –70 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 1 | 0.915 | 13.8235 | 0.35 | 1.220 | 2525 | 00 | 0.12 | 00 | 0.35 | 0.59 | 55.655.6 | 1.628 | 0.46 | 234 | 0.23 | 1.424 | 1.628 | 0.46 | 0.35 | 0.47 | 0.35 | 1.525 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 00 | 612 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 19 | 1 | 0.415 | 9.9247 | 0.15 | 0.620 | 2525 | 00 | 0.12 | 00 | 0.15 | 0.39 | 55.655.6 | 1.330 | 0.47 | 1.837 | 0.13 | 0.724 | 1.330 | 0.26 | 0.15 | 0.79 | 0.15 | 230 | ||||
| Összesítés | 19 | 1 | 0.415 | 9.9247 | 0.15 | 0.620 | 2525 | 00 | 0.12 | 00 | 0.15 | 0.39 | 55.655.6 | 1.330 | 0.47 | 1.837 | 0.13 | 0.724 | 1.330 | 0.26 | 0.15 | 0.79 | 0.15 | 230 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 1.34 | 1545 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 00 | 13 | 26 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 20 | 2 | 0.919 | 14280 | 0.37 | 1.225 | 2828 | 00 | 0.23 | 00 | 0.25 | 0.511 | 45.545.5 | 1.733 | 0.48 | 2.141 | 0.13 | 1.427 | 1.734 | 0.47 | 0.36 | 0.48 | 0.36 | 1.530 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 00 | 612 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | |||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 22 | 2 | 0.519 | 10292 | 0.27 | 0.625 | 2828 | 00 | 0.13 | 00 | 0.15 | 0.311 | 45.545.5 | 1.335 | 0.59 | 1.844 | 0.13 | 0.727 | 1.336 | 0.27 | 0.16 | 0.710 | 0.16 | 235 | ||||
| Összesítés | 22 | 2 | 0.519 | 10292 | 0.27 | 0.625 | 2828 | 00 | 0.13 | 00 | 0.15 | 0.311 | 45.545.5 | 1.335 | 0.59 | 1.844 | 0.13 | 0.727 | 1.336 | 0.27 | 0.16 | 0.710 | 0.16 | 235 | ||||||