| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 7 | 5 | 25.4 | 2.1 | 5.4 | 38.2 | 0.1 | 1.6 | 3.6 | 0.7 | 1.4 | 52 | 2.1 | 0.8 | 2.9 | 1.6 | 2.9 | 1.3 | 1.9 | 1.5 | 0.2 | 0.2 | 4.6 | |||||||||
| Total | 18 | 7 | 90 | 458 | 37 | 97 | 38.1 | 1 | 28 | 3.6 | 13 | 25 | 52 | 38 | 14 | 52 | 28 | 53 | 24 | 34 | 27 | 4 | 4 | 83 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 7 | 7.9 | 40 | 3.2 | 8.5 | 38.2 | 0.1 | 2.4 | 3.6 | 1.1 | 2.2 | 52 | 3.3 | 1.2 | 4.5 | 2.4 | 4.6 | 2.1 | 3 | 2.4 | 0.3 | 0.3 | 7.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 65 –44 | * | 8 | 36 | 3 | 6 | 50 | 0 | 6 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
MAFC | 55 –63 | 7 | 28 | 2 | 8 | 25 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Pécsi VSK 1919 | 68 –46 | 2 | 20 | 1 | 5 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 40 –60 | * | 8 | 32 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Radobasket | 111 –42 | 4 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 54 –70 | * | 11 | 40 | 5 | 13 | 38.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
ZTE NKK | 57 –54 | * | 1 | 34 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | |||
| 6 | 2025. 12. 08. |
|
Darazsak Sportakadémia | 24 –121 | 4 | 20 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -4 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Tatabányai Sport Club | 87 –63 | 6 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 46 –65 | 4 | 24 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
MAFC | 78 –65 | 13 | 26 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Pécsi VSK 1919 | 60 –58 | 2 | 19 | 1 | 5 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 13 | 2026. 01. 22. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 41 –50 | 0 | 19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Radobasket | 48 –103 | * | 6 | 22 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Darazsak Sportakadémia | 107 –24 | 0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 71 –52 | * | 6 | 30 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
ZTE NKK | 67 –59 | 4 | 23 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Tatabányai Sport Club | 56 –61 | * | 4 | 28 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 7 | 590 | 25.4458 | 2.137 | 5.497 | 38.238.2 | 0.11 | 1.628 | 3.63.6 | 0.713 | 1.425 | 5252 | 2.138 | 0.814 | 2.952 | 1.628 | 2.953 | 1.324 | 1.934 | 1.527 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 18 | 7 | 590 | 25.4458 | 2.137 | 5.497 | 38.238.2 | 0.11 | 1.628 | 3.63.6 | 0.713 | 1.425 | 5252 | 2.138 | 0.814 | 2.952 | 1.628 | 2.953 | 1.324 | 1.934 | 1.527 | 0.24 | 0.24 | 4.683 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 20 | 7 | 496 | 23499 | 1.539 | 4.9106 | 30.936.8 | 01 | 129 | 2.73.5 | 0.915 | 1.227 | 72.155.5 | 1.841 | 1.117 | 2.958 | 1.330 | 359 | 1.929 | 1.938 | 0.827 | 0.14 | 0.14 | 3.387 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 4.133 | 23.4187 | 1.613 | 5.645 | 28.928.9 | 0.32 | 1.814 | 14.314.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.613 | 0.86 | 2.419 | 1.613 | 2.923 | 1.512 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.11 | 1.310 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1212 | 4040 | 44 | 1010 | 4040 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 22 | 66 | 55 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 12 | 5135 | 25.4685 | 254 | 5.6152 | 35.535.5 | 0.14 | 1.644 | 9.19.1 | 0.615 | 1.130 | 5050 | 1.952 | 0.821 | 2.773 | 1.747 | 381 | 1.437 | 1.540 | 1.439 | 0.25 | 0.25 | 3.9105 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 27 | 12 | 5135 | 25.4685 | 254 | 5.6152 | 35.535.5 | 0.14 | 1.644 | 9.19.1 | 0.615 | 1.130 | 5050 | 1.952 | 0.821 | 2.773 | 1.747 | 381 | 1.437 | 1.540 | 1.439 | 0.25 | 0.25 | 3.9105 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 0 | 36 | 20.541 | 12 | 4.59 | 22.222.2 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 36 | 2.55 | 24 | 00 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 29 | 12 | 4141 | 22.9726 | 1.556 | 5.1161 | 29.634.8 | 0.14 | 1.145 | 78.9 | 0.817 | 1.132 | 73.753.1 | 1.755 | 1.124 | 2.979 | 1.449 | 387 | 1.942 | 1.744 | 0.739 | 0.15 | 0.15 | 2.9109 | ||||||