| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2 | 14.8 | 0.3 | 1.5 | 16.7 | 0.3 | 1 | 25 | 0.8 | 1 | 75 | 2.3 | 0 | 2.3 | 0.5 | 0.8 | 1.5 | 1 | 0.3 | 0 | 0.3 | 3 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 8 | 59 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 | 9 | 0 | 9 | 2 | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 5.4 | 40 | 0.7 | 4.1 | 16.7 | 0.7 | 2.7 | 25 | 2 | 2.7 | 75 | 6.1 | 0 | 6.1 | 1.4 | 2 | 4.1 | 2.7 | 0.7 | 0 | 0.7 | 8.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
ZTE NKK | 75 –50 | 2 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Tatabányai Sport Club | 41 –73 | 3 | 17 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
BEAC Újbuda | 40 –60 | 2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Pécsi VSK 1919 | 59 –64 | 1 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 28 | 14.859 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 14 | 0.31 | 00 | 0.31 | 312 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 0 | 28 | 14.859 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 14 | 0.31 | 00 | 0.31 | 312 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 28 | 14.859 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 0.83 | 14 | 7575 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 14 | 0.31 | 00 | 0.31 | 312 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | -7-7 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | -7-7 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1818 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | -7-7 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 2.412 | 15.477 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 1.89 | 00 | 1.89 | 0.63 | 1.89 | 210 | 0.84 | 0.21 | 00 | 0.42 | 15 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 5 | 0 | 2.412 | 15.477 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 1.89 | 00 | 1.89 | 0.63 | 1.89 | 210 | 0.84 | 0.21 | 00 | 0.42 | 15 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 2.412 | 15.477 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 1.89 | 00 | 1.89 | 0.63 | 1.89 | 210 | 0.84 | 0.21 | 00 | 0.42 | 15 | ||||||