| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 0 | 2.9 | 14.1 | 1.3 | 3.9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.7 | 40.1 | 0.5 | 0.5 | 1 | 1.1 | 2 | 2.2 | 1 | 0.9 | 0 | 0.4 | 1.9 | |||||||||
| Total | 14 | 0 | 40 | 198 | 18 | 54 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40.1 | 7 | 7 | 14 | 16 | 28 | 31 | 14 | 13 | 0 | 6 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 0 | 8.1 | 40 | 3.6 | 10.9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 2 | 40.1 | 1.4 | 1.4 | 2.8 | 3.2 | 5.7 | 6.3 | 2.8 | 2.6 | 0 | 1.2 | 5.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
ZTE NKK | 75 –50 | 2 | 12 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -5 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Radobasket | 44 –117 | 4 | 10 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||||
| 7 | 2025. 11. 19. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 72 –68 | 6 | 12 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 10 | 2025. 11. 30. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 59 –76 | 8 | 12 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 9 | 2025. 12. 12. |
|
MAFC | 60 –41 | 4 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 8 | 2026. 01. 07. |
|
Darazsak Sportakadémia | 35 –98 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
ZTE NKK | 80 –81 | 2 | 5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Tatabányai Sport Club | 79 –74 | 3 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 13 | 2026. 01. 22. |
|
BEAC Újbuda | 41 –50 | 2 | 22 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Pécsi VSK 1919 | 74 –50 | 4 | 11 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 15 | 2026. 02. 13. |
|
Radobasket | 102 –42 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 59 –60 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
Darazsak Sportakadémia | 73 –24 | 0 | 14 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
MAFC | 47 –72 | 5 | 26 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 2.940 | 14.1198 | 1.318 | 3.954 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 0.710 | 40.140.1 | 0.57 | 0.57 | 114 | 1.116 | 228 | 2.231 | 114 | 0.913 | 00 | 0.46 | 1.927 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 1.87 | 17.369 | 0.31 | 2.510 | 1010 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 0.52 | 1.56 | 28 | 1.35 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 14 | 00 | 00 | 3.815 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | ||||
| Összesítés | 18 | 2 | 2.647 | 14.8267 | 1.119 | 3.664 | 29.729.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | 0.916 | 56.356.3 | 0.59 | 0.713 | 1.222 | 1.221 | 1.935 | 236 | 1.323 | 0.917 | 00 | 0.36 | 2.342 | ||||||