| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 4 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 6.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 8 | 24 | 2 | 4 | 50 | 0 | 4 | 0 | 4 | 8 | 50 | 4 | 0 | 4 | 6 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 13.3 | 40 | 3.3 | 6.7 | 50 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 13.3 | 50 | 6.7 | 0 | 6.7 | 10 | 3.3 | 3.3 | 8.3 | 1.7 | 1.7 | 1.7 | 21.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 82 –47 | 2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 13 | 2026. 01. 24. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 37 –96 | 6 | 11 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 10 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 48 | 1224 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 24 | 00 | 24 | 48 | 5050 | 24 | 00 | 24 | 36 | 12 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 6.513 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 612 | 1938 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 36 | 36 | 4.59 | 48 | 00 | 00 | 816 | |||
| 2 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 4 | 1 | 520 | 15.562 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 2.811 | 520 | 5555 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 1.56 | 28 | 28 | 3.514 | 2.39 | 0.31 | 0.31 | 7.329 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 520 | 15.562 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 2.811 | 520 | 5555 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 1.56 | 28 | 28 | 3.514 | 2.39 | 0.31 | 0.31 | 7.329 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 0.32 | 4.733 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.32 | 0.75 | 00 | 00 | 0.96 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 7 | 0 | 0.32 | 4.733 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.32 | 0.75 | 00 | 00 | 0.96 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 0.32 | 4.733 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.32 | 0.75 | 00 | 00 | 0.96 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 9 | 0 | 1.110 | 6.357 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 00 | 0.76 | 00 | 0.76 | 1.110 | 6060 | 0.87 | 0.22 | 19 | 0.76 | 0.76 | 0.33 | 0.87 | 0.76 | 0.11 | 0.11 | 2.119 | |||
| 2026/2027 |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 612 | 1938 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 36 | 36 | 4.59 | 48 | 00 | 00 | 816 | |||
| 2 szezon |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 11 | 1 | 3.622 | 12.795 | 0.43 | 0.88 | 43.337.5 | 0.31 | 1.611 | 15.89.1 | 2.113 | 3.622 | 58.659.1 | 0.68 | 0.64 | 1.312 | 0.36 | 1.812 | 1.79 | 2.616 | 2.314 | 0.11 | 0.11 | 5.135 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 3.622 | 12.795 | 0.43 | 0.88 | 43.337.5 | 0.31 | 1.611 | 15.89.1 | 2.113 | 3.622 | 58.659.1 | 0.68 | 0.64 | 1.312 | 0.36 | 1.812 | 1.79 | 2.616 | 2.314 | 0.11 | 0.11 | 5.135 | ||||||