| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
BEAC Újbuda | 67 –59 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 36 | 18.537 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 24 | 00 | 24 | 36 | 66.766.7 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 12 | 2.55 | 36 | 00 | 12 | 714 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 3 | 1 | 1.56 | 10.339 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 00 | 14 | 00 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 14 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 1.56 | 00 | 0.52 | 3.514 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 1.56 | 10.339 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 00 | 14 | 00 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 14 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 0.52 | 1.35 | 1.56 | 00 | 0.52 | 3.514 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 14 | 2184 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 1.87 | 2.39 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.31 | 00 | 6.827 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 4 | 0 | 14 | 2184 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 1.87 | 2.39 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.31 | 00 | 6.827 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 14 | 2184 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.811 | 0.83 | 3.514 | 1.87 | 2.39 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 0.31 | 00 | 6.827 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 0.84 | 17.286 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 2.211 | 0.63 | 2.814 | 1.47 | 1.89 | 1.89 | 0.42 | 2.211 | 0.21 | 00 | 5.427 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 36 | 18.537 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 24 | 00 | 24 | 36 | 66.766.7 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 12 | 2.55 | 36 | 00 | 12 | 714 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 7 | 1 | 1.910 | 17.9123 | 0.42 | 1.57 | 24.128.6 | 00 | 1.26 | 00 | 1.26 | 1.78 | 70.675 | 2.115 | 0.64 | 2.719 | 212 | 1.712 | 1.411 | 1.57 | 2.617 | 0.11 | 0.52 | 6.241 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 1.910 | 17.9123 | 0.42 | 1.57 | 24.128.6 | 00 | 1.26 | 00 | 1.26 | 1.78 | 70.675 | 2.115 | 0.64 | 2.719 | 212 | 1.712 | 1.411 | 1.57 | 2.617 | 0.11 | 0.52 | 6.241 | ||||||