| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 1 | 7.6 | 14.5 | 2.5 | 4.1 | 60.6 | 0.4 | 1.3 | 35 | 1.3 | 1.9 | 67.8 | 2.8 | 0.6 | 3.4 | 1.3 | 0.8 | 1.8 | 1.3 | 1.4 | 0.3 | 0 | 11.4 | |||||||||
| Total | 16 | 1 | 122 | 232 | 40 | 66 | 60.6 | 7 | 20 | 35 | 21 | 31 | 67.8 | 45 | 10 | 55 | 21 | 13 | 29 | 20 | 23 | 4 | 0 | 183 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 1 | 21 | 40 | 6.9 | 11.4 | 60.6 | 1.2 | 3.4 | 35 | 3.6 | 5.3 | 67.8 | 7.8 | 1.7 | 9.5 | 3.6 | 2.2 | 5 | 3.4 | 4 | 0.7 | 0 | 31.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 48 –154 | 14 | 14 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 18 | ||||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
ZTE NKK | 88 –60 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Tatabányai Sport Club | 60 –93 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
BEAC Újbuda | 111 –42 | 2 | 15 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 44 –117 | 9 | 20 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 7 | 2025. 11. 21. |
|
Pécsi VSK 1919 | 124 –71 | 6 | 10 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
MAFC | 49 –77 | 4 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 42 –79 | 6 | 9 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 12 | 2026. 01. 16. |
|
ZTE NKK | 65 –111 | 8 | 15 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 13 | 2026. 01. 23. |
|
Tatabányai Sport Club | 104 –45 | 8 | 15 | 4 | 4 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 11 | 2026. 01. 30. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 146 –48 | 16 | 24 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
BEAC Újbuda | 48 –103 | 10 | 18 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 3 | 7 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 15 | 2026. 02. 13. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 102 –42 | 6 | 18 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Pécsi VSK 1919 | 56 –100 | * | 13 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 4 | 75 | 8 | 2 | 10 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 26 | |||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
MAFC | 90 –58 | 7 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 103 –61 | 7 | 18 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 0 | 1.410 | 642 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 1.712 | 0.96 | 2.618 | 0.11 | 0.11 | 0.75 | 0.75 | 0.43 | 0.32 | 00 | 4.330 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 1 | 7.6122 | 14.5232 | 2.540 | 4.166 | 60.660.6 | 0.47 | 1.320 | 3535 | 1.321 | 1.931 | 67.867.8 | 2.845 | 0.610 | 3.455 | 1.321 | 0.813 | 1.829 | 1.320 | 1.423 | 0.34 | 00 | 11.4183 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 22 | 2828 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 44 | 22 | 22 | 00 | 00 | 11 | |||
| 3 szezon |
|
Radobasket | 24 | 2 | 3.7134 | 16.2302 | 1.343 | 3.377 | 37.955.8 | 0.17 | 1.524 | 1029.2 | 0.727 | 1.140 | 67.367.5 | 1.858 | 0.516 | 2.374 | 1.224 | 0.715 | 2.238 | 1.327 | 1.328 | 0.26 | 00 | 5.6214 | ||||
| Összesítés | 24 | 2 | 3.7134 | 16.2302 | 1.343 | 3.377 | 37.955.8 | 0.17 | 1.524 | 1029.2 | 0.727 | 1.140 | 67.367.5 | 1.858 | 0.516 | 2.374 | 1.224 | 0.715 | 2.238 | 1.327 | 1.328 | 0.26 | 00 | 5.6214 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 0.52 | 8.534 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 00 | 0.83 | 0.83 | 0.31 | 14 | 00 | 00 | 2.39 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 0 | 4.939 | 12.398 | 1.411 | 2.822 | 5050 | 0.32 | 18 | 2525 | 1.411 | 1.915 | 73.373.3 | 1.19 | 18 | 2.117 | 0.54 | 0.65 | 2.117 | 1.915 | 1.411 | 0.11 | 0.32 | 7.661 | |||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 12 | 0 | 2.741 | 10.4132 | 0.812 | 1.825 | 46.448 | 0.12 | 0.810 | 16.720 | 0.711 | 0.915 | 73.373.3 | 1.416 | 0.810 | 2.226 | 0.34 | 0.78 | 1.420 | 1.116 | 1.215 | 0.11 | 0.12 | 4.970 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 2.741 | 10.4132 | 0.812 | 1.825 | 46.448 | 0.12 | 0.810 | 16.720 | 0.711 | 0.915 | 73.373.3 | 1.416 | 0.810 | 2.226 | 0.34 | 0.78 | 1.420 | 1.116 | 1.215 | 0.11 | 0.12 | 4.970 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 1224 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 714 | |||
| 1 szezon |
|
Radobasket | 2 | 0 | 36 | 1224 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 714 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 36 | 1224 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 12 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 24 | 12 | 36 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 0.51 | 3.57 | 00 | 00 | 714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 11 | 0 | 1.112 | 6.976 | 0.33 | 0.89 | 33.433.4 | 00 | 0.33 | 00 | 0.56 | 0.89 | 66.666.6 | 1.719 | 0.78 | 2.527 | 0.11 | 0.44 | 0.78 | 0.56 | 0.67 | 0.22 | 00 | 3.539 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 1 | 6.4167 | 13.6354 | 253 | 3.592 | 57.657.6 | 0.39 | 1.230 | 3030 | 1.334 | 1.848 | 70.870.8 | 2.258 | 0.820 | 378 | 126 | 0.821 | 1.949 | 1.436 | 1.641 | 0.25 | 0.12 | 9.9258 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 22 | 2828 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 44 | 22 | 22 | 00 | 00 | 11 | |||
| 3 szezon |
|
Radobasket | 38 | 2 | 3.2181 | 16.2458 | 1.157 | 3.1106 | 35.453.8 | 0.19 | 1.536 | 7.825 | 0.640 | 0.957 | 69.570.2 | 1.778 | 0.528 | 2.2106 | 129 | 0.726 | 2.261 | 1.344 | 1.450 | 0.17 | 02 | 4.8298 | ||||
| Összesítés | 38 | 2 | 3.2181 | 16.2458 | 1.157 | 3.1106 | 35.453.8 | 0.19 | 1.536 | 7.825 | 0.640 | 0.957 | 69.570.2 | 1.778 | 0.528 | 2.2106 | 129 | 0.726 | 2.261 | 1.344 | 1.450 | 0.17 | 02 | 4.8298 | ||||||