| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 17 | 10.9 | 29.8 | 2.7 | 8.4 | 31.8 | 1.1 | 3.9 | 26.8 | 2.4 | 3.7 | 64.2 | 3.3 | 1.3 | 4.7 | 2.2 | 3.2 | 1.6 | 2.8 | 2.1 | 0.6 | 0.5 | 10 | |||||||||
| Total | 18 | 17 | 196 | 537 | 48 | 151 | 31.8 | 19 | 71 | 26.8 | 43 | 67 | 64.2 | 60 | 24 | 84 | 39 | 58 | 28 | 50 | 38 | 10 | 9 | 180 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 17 | 14.6 | 40 | 3.6 | 11.2 | 31.8 | 1.4 | 5.3 | 26.8 | 3.2 | 5 | 64.2 | 4.5 | 1.8 | 6.3 | 2.9 | 4.3 | 2.1 | 3.7 | 2.8 | 0.7 | 0.7 | 13.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 70 –34 | * | 8 | 29 | 1 | 12 | 8.3 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | |||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
ZTE NKK | 75 –50 | * | 17 | 30 | 5 | 13 | 38.5 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 14 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Tatabányai Sport Club | 41 –73 | * | 5 | 33 | 2 | 10 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
BEAC Újbuda | 40 –60 | 10 | 30 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Pécsi VSK 1919 | 59 –64 | * | 9 | 35 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 3 | 7 | 3 | 1 | 0 | 9 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Radobasket | 44 –117 | * | 2 | 24 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 1 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 4 | |||
| 7 | 2025. 11. 19. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 72 –68 | * | 14 | 37 | 2 | 8 | 25 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 6 | 66.7 | 5 | 1 | 6 | 1 | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 10 | 2025. 11. 30. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 59 –76 | * | 15 | 31 | 2 | 4 | 50 | 3 | 6 | 50 | 2 | 4 | 50 | 7 | 4 | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 29 | |||
| 9 | 2025. 12. 12. |
|
MAFC | 60 –41 | * | 7 | 27 | 3 | 10 | 30 | 0 | 4 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | |||
| 8 | 2026. 01. 07. |
|
Darazsak Sportakadémia | 35 –98 | * | 7 | 30 | 2 | 9 | 22.2 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 9 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | -5 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
ZTE NKK | 80 –81 | * | 16 | 28 | 2 | 10 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 6 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 22 | |||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Tatabányai Sport Club | 79 –74 | * | 19 | 36 | 3 | 9 | 33.3 | 3 | 7 | 42.9 | 4 | 6 | 66.7 | 6 | 2 | 8 | 5 | 3 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 22 | |||
| 13 | 2026. 01. 22. |
|
BEAC Újbuda | 41 –50 | * | 7 | 31 | 3 | 6 | 50 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 10 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Pécsi VSK 1919 | 74 –50 | * | 10 | 29 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 15 | 2026. 02. 13. |
|
Radobasket | 102 –42 | * | 14 | 32 | 3 | 12 | 25 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 7 | 71.4 | 3 | 0 | 3 | 4 | 5 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 59 –60 | * | 27 | 35 | 6 | 12 | 50 | 2 | 4 | 50 | 9 | 10 | 90 | 4 | 0 | 4 | 2 | 5 | 1 | 8 | 4 | 0 | 0 | 31 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
Darazsak Sportakadémia | 73 –24 | * | 2 | 21 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
MAFC | 47 –72 | * | 7 | 19 | 2 | 4 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 11 | 9.3140 | 26.5397 | 2.943 | 8.4126 | 34.134.1 | 0.711 | 3.958 | 1919 | 1.421 | 2.842 | 5050 | 2.944 | 1.218 | 4.162 | 1.421 | 2.537 | 1.929 | 1.929 | 1.928 | 0.35 | 0.35 | 6.597 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 17 | 10.9196 | 29.8537 | 2.748 | 8.4151 | 31.831.8 | 1.119 | 3.971 | 26.826.8 | 2.443 | 3.767 | 64.264.2 | 3.360 | 1.324 | 4.784 | 2.239 | 3.258 | 1.628 | 2.850 | 2.138 | 0.610 | 0.59 | 10180 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 510 | 2346 | 1.53 | 612 | 2525 | 00 | 2.55 | 00 | 24 | 510 | 4040 | 2.55 | 0.51 | 36 | 24 | 36 | 12 | 4.59 | 48 | 0.51 | 1.53 | 612 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 33 | 28 | 10.1336 | 28.2934 | 2.891 | 8.4277 | 3332.9 | 0.930 | 3.9129 | 22.923.3 | 1.964 | 3.3109 | 58.158.7 | 3.1104 | 1.342 | 4.4146 | 1.860 | 2.895 | 1.757 | 2.479 | 266 | 0.415 | 0.414 | 8.2277 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 2 | 510 | 2346 | 1.53 | 612 | 2525 | 00 | 2.55 | 00 | 24 | 510 | 4040 | 2.55 | 0.51 | 36 | 24 | 36 | 12 | 4.59 | 48 | 0.51 | 1.53 | 612 | ||||
| Összesítés | 35 | 30 | 8.4346 | 26.4980 | 2.394 | 7.6289 | 30.932.5 | 0.630 | 3.4134 | 17.422.4 | 1.968 | 3.8119 | 50.257.1 | 2.9109 | 143 | 3.9152 | 1.964 | 2.9101 | 1.559 | 3.188 | 2.774 | 0.516 | 0.817 | 7.5289 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 2 | 8.835 | 24.397 | 3.815 | 936 | 41.741.7 | 00 | 4.819 | 00 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 2.510 | 0.83 | 3.313 | 2.510 | 2.39 | 3.313 | 1.56 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | 3.313 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 3 | 14.859 | 31.5126 | 5.522 | 11.345 | 48.948.9 | 0.83 | 416 | 18.818.8 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 4.518 | 2.510 | 728 | 312 | 1.56 | 0.83 | 2.39 | 4.317 | 28 | 00 | 2288 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 8 | 5 | 11.894 | 27.9223 | 4.637 | 10.181 | 45.745.7 | 0.43 | 4.435 | 8.68.6 | 1.411 | 2.419 | 57.957.9 | 3.528 | 1.613 | 5.141 | 2.822 | 1.915 | 216 | 1.915 | 2.419 | 1.19 | 0.32 | 12.6101 | ||||
| Összesítés | 8 | 5 | 11.894 | 27.9223 | 4.637 | 10.181 | 45.745.7 | 0.43 | 4.435 | 8.68.6 | 1.411 | 2.419 | 57.957.9 | 3.528 | 1.613 | 5.141 | 2.822 | 1.915 | 216 | 1.915 | 2.419 | 1.19 | 0.32 | 12.6101 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 2121 | 22 | 1111 | 18.218.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 22 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 1 | 44 | 2121 | 22 | 1111 | 18.218.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 22 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 44 | 2121 | 22 | 1111 | 18.218.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 22 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 14 | 8.9179 | 25.8515 | 360 | 8.7173 | 34.734.7 | 0.511 | 3.977 | 14.314.3 | 1.326 | 2.652 | 5050 | 2.755 | 1.223 | 3.978 | 1.733 | 2.447 | 2.143 | 1.837 | 1.530 | 0.36 | 0.48 | 5.5111 | |||
| 2025/2026 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 22 | 20 | 11.6255 | 30.1663 | 3.270 | 8.9196 | 35.735.7 | 122 | 487 | 25.325.3 | 2.249 | 3.576 | 64.564.5 | 3.578 | 1.534 | 5.1112 | 2.351 | 2.964 | 1.431 | 2.759 | 2.555 | 0.818 | 0.49 | 12.2268 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 510 | 2346 | 1.53 | 612 | 2525 | 00 | 2.55 | 00 | 24 | 510 | 4040 | 2.55 | 0.51 | 36 | 24 | 36 | 12 | 4.59 | 48 | 0.51 | 1.53 | 612 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 42 | 34 | 10.3434 | 27.91178 | 3.1130 | 8.8369 | 35.235.2 | 0.833 | 3.9164 | 19.920.1 | 1.875 | 3128 | 58.358.6 | 3.1133 | 1.357 | 4.5190 | 284 | 2.6111 | 1.874 | 2.396 | 285 | 0.624 | 0.417 | 8.9379 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 2 | 510 | 2346 | 1.53 | 612 | 2525 | 00 | 2.55 | 00 | 24 | 510 | 4040 | 2.55 | 0.51 | 36 | 24 | 36 | 12 | 4.59 | 48 | 0.51 | 1.53 | 612 | ||||
| Összesítés | 44 | 36 | 8.5444 | 26.31224 | 2.6133 | 7.9381 | 32.634.9 | 0.533 | 3.4169 | 1519.5 | 1.879 | 3.7138 | 5057.2 | 2.9138 | 1.158 | 4196 | 288 | 2.8117 | 1.576 | 3105 | 2.793 | 0.525 | 0.820 | 7.9391 | ||||||