| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 6 | 12.8 | 21 | 3.7 | 5.5 | 67.3 | 1.3 | 4.2 | 31 | 1.5 | 2.1 | 71.4 | 2.7 | 0.8 | 3.5 | 4.7 | 1.8 | 2.6 | 1.6 | 5.8 | 0.2 | 0 | 21.5 | |||||||||
| Total | 10 | 6 | 128 | 210 | 37 | 55 | 67.3 | 13 | 42 | 31 | 15 | 21 | 71.4 | 27 | 8 | 35 | 47 | 18 | 26 | 16 | 58 | 2 | 0 | 215 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 6 | 24.4 | 40 | 7 | 10.5 | 67.3 | 2.5 | 8 | 31 | 2.9 | 4 | 71.4 | 5.1 | 1.5 | 6.7 | 9 | 3.4 | 5 | 3 | 11 | 0.4 | 0 | 41 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 110 –45 | * | 6 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 1 | 5 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 0 | 0 | 24 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 14 –146 | 13 | 15 | 4 | 5 | 80 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 11 | 1 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 33 | ||||
| 1 | 2025. 10. 26. |
|
Radobasket | 59 –77 | 20 | 26 | 3 | 4 | 75 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 24 | ||||
| 5 | 2025. 11. 06. |
|
Tatabányai Sport Club | 116 –35 | 11 | 12 | 4 | 4 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 7 | 2025. 11. 30. |
|
MAFC | 103 –42 | * | 19 | 24 | 9 | 14 | 64.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 5 | 10 | 3 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 34 | |||
| 6 | 2025. 12. 08. |
|
BEAC Újbuda | 24 –121 | * | 14 | 26 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 5 | 20 | 1 | 4 | 25 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 15 | |||
| 9 | 2025. 12. 17. |
|
Pécsi VSK 1919 | 81 –25 | 7 | 10 | 2 | 4 | 50 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Radobasket | 58 –47 | * | 6 | 26 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 2 | 50 | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 6 | |||
| 8 | 2026. 01. 07. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 35 –98 | * | 12 | 17 | 4 | 4 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | 24 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 59 –84 | * | 20 | 33 | 3 | 3 | 100 | 3 | 9 | 33.3 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 2 | 5 | 4 | 1 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 | 31 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 10 | 0 | 5.252 | 14.8148 | 110 | 1.818 | 55.655.6 | 0.77 | 2.222 | 31.831.8 | 1.111 | 1.616 | 68.868.8 | 1.717 | 0.22 | 1.919 | 1.212 | 1.717 | 110 | 1.818 | 2.222 | 0.11 | 0.11 | 7.979 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 10 | 6 | 12.8128 | 21210 | 3.737 | 5.555 | 67.367.3 | 1.313 | 4.242 | 3131 | 1.515 | 2.121 | 71.471.4 | 2.727 | 0.88 | 3.535 | 4.747 | 1.818 | 2.626 | 1.616 | 5.858 | 0.22 | 00 | 21.5215 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 10 | 0 | 5.252 | 14.8148 | 110 | 1.818 | 55.655.6 | 0.77 | 2.222 | 31.831.8 | 1.111 | 1.616 | 68.868.8 | 1.717 | 0.22 | 1.919 | 1.212 | 1.717 | 110 | 1.818 | 2.222 | 0.11 | 0.11 | 7.979 | ||||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 10 | 6 | 12.8128 | 21210 | 3.737 | 5.555 | 67.367.3 | 1.313 | 4.242 | 3131 | 1.515 | 2.121 | 71.471.4 | 2.727 | 0.88 | 3.535 | 4.747 | 1.818 | 2.626 | 1.616 | 5.858 | 0.22 | 00 | 21.5215 | ||||
| Összesítés | 20 | 6 | 9180 | 17.9358 | 2.447 | 3.773 | 64.464.4 | 120 | 3.264 | 31.331.3 | 1.326 | 1.937 | 70.370.3 | 2.244 | 0.510 | 2.754 | 359 | 1.835 | 1.836 | 1.734 | 480 | 0.23 | 0.11 | 14.7294 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 1 | 318 | 10.764 | 16 | 1.811 | 54.654.6 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 1.38 | 00 | 1.38 | 1.811 | 16 | 1.710 | 0.85 | 1.811 | 00 | 00 | 5.835 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 6 | 1 | 318 | 10.764 | 16 | 1.811 | 54.654.6 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 1.38 | 00 | 1.38 | 1.811 | 16 | 1.710 | 0.85 | 1.811 | 00 | 00 | 5.835 | ||||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 1.518 | 5.865 | 0.56 | 0.911 | 54.654.6 | 0.22 | 1.310 | 13.320 | 00 | 00 | 00 | 0.78 | 00 | 0.78 | 0.911 | 0.56 | 0.810 | 0.45 | 0.911 | 00 | 00 | 2.434 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 5.316 | 8.726 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.75 | 00 | 1.75 | 1.34 | 13 | 00 | 0.31 | 721 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 4 | 2 | 14.357 | 22.891 | 312 | 624 | 5050 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 2.39 | 312 | 7575 | 520 | 14 | 624 | 312 | 4.819 | 2.510 | 2.510 | 4.819 | 0.31 | 00 | 18.574 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 3 | 0 | 5.316 | 8.726 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 0.72 | 0.31 | 13 | 1.75 | 00 | 1.75 | 1.34 | 13 | 00 | 0.31 | 721 | ||||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 4 | 2 | 14.357 | 22.891 | 312 | 624 | 5050 | 28 | 5.823 | 34.834.8 | 2.39 | 312 | 7575 | 520 | 14 | 624 | 312 | 4.819 | 2.510 | 2.510 | 4.819 | 0.31 | 00 | 18.574 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 9.873 | 15.7117 | 2.216 | 4.231 | 5251.6 | 1.29 | 3.929 | 30.131 | 214 | 2.719 | 73.473.7 | 2.822 | 0.75 | 3.527 | 2.317 | 2.419 | 2.115 | 1.914 | 2.922 | 0.11 | 0.21 | 12.895 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DVTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 1 | 4.586 | 12.5238 | 1.120 | 1.936 | 55.655.6 | 0.510 | 1.937 | 2727 | 0.816 | 1.223 | 69.669.6 | 1.427 | 0.23 | 1.630 | 1.528 | 1.223 | 1.325 | 1.427 | 1.936 | 0.11 | 0.12 | 7.1135 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 15 | 8 | 12.3185 | 20.1302 | 3.349 | 5.379 | 6262 | 1.421 | 4.466 | 31.831.8 | 1.624 | 2.233 | 72.772.7 | 3.147 | 0.812 | 3.959 | 3.959 | 2.537 | 2.436 | 1.726 | 5.177 | 0.23 | 00 | 19.2288 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK U23 | 19 | 1 | 4.586 | 12.5238 | 1.120 | 1.936 | 55.655.6 | 0.510 | 1.937 | 2727 | 0.816 | 1.223 | 69.669.6 | 1.427 | 0.23 | 1.630 | 1.528 | 1.223 | 1.325 | 1.427 | 1.936 | 0.11 | 0.12 | 7.1135 | ||||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 15 | 8 | 12.3185 | 20.1302 | 3.349 | 5.379 | 6262 | 1.421 | 4.466 | 31.831.8 | 1.624 | 2.233 | 72.772.7 | 3.147 | 0.812 | 3.959 | 3.959 | 2.537 | 2.436 | 1.726 | 5.177 | 0.23 | 00 | 19.2288 | ||||
| Összesítés | 34 | 9 | 8.4271 | 16.3540 | 2.269 | 3.6115 | 60.360 | 131 | 3.2103 | 30.330.1 | 1.240 | 1.756 | 71.671.4 | 2.374 | 0.515 | 2.889 | 2.787 | 1.860 | 1.961 | 1.653 | 3.5113 | 0.14 | 0.12 | 13.2423 | ||||||