| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 3 | 4.4 | 17.3 | 0.7 | 3.2 | 21.9 | 0.7 | 2.4 | 29 | 0.9 | 1.6 | 57.2 | 1.5 | 0.7 | 2.2 | 0.4 | 2.3 | 0.5 | 1.7 | 0.9 | 0 | 0.3 | 2.5 | |||||||||
| Total | 13 | 3 | 57 | 225 | 9 | 41 | 22 | 9 | 31 | 29 | 12 | 21 | 57.2 | 20 | 9 | 29 | 5 | 30 | 7 | 22 | 12 | 0 | 4 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 3 | 10.1 | 40 | 1.6 | 7.3 | 21.9 | 1.6 | 5.5 | 29 | 2.1 | 3.7 | 57.2 | 3.6 | 1.6 | 5.2 | 0.9 | 5.3 | 1.2 | 3.9 | 2.1 | 0 | 0.7 | 5.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Pécsi VSK 1919 | 49 –45 | * | 4 | 31 | 1 | 4 | 25 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 40 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | -5 | |||
| 2 | 2025. 10. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –50 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
Radobasket | 88 –60 | 11 | 21 | 1 | 2 | 50 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 4 | 2025. 10. 31. |
|
Darazsak Sportakadémia | 46 –84 | 5 | 12 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –89 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
MAFC | 65 –49 | * | 4 | 21 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Tatabányai Sport Club | 77 –53 | 10 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
BEAC Újbuda | 57 –54 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 63 –42 | 10 | 21 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Pécsi VSK 1919 | 73 –67 | * | 3 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 80 –81 | 5 | 14 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 12 | 2026. 01. 16. |
|
Radobasket | 65 –111 | 0 | 19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
Darazsak Sportakadémia | 73 –23 | 3 | 20 | 0 | 7 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 0 | 2.417 | 9.365 | 0.75 | 2.115 | 33.333.3 | 0.11 | 1.18 | 12.512.5 | 0.64 | 0.96 | 66.666.6 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.43 | 1.712 | 0.96 | 0.75 | 0.96 | 00 | 00 | 1.611 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 3 | 4.457 | 17.3225 | 0.79 | 3.241 | 21.921.9 | 0.79 | 2.431 | 2929 | 0.912 | 1.621 | 57.257.2 | 1.520 | 0.79 | 2.229 | 0.45 | 2.330 | 0.57 | 1.722 | 0.912 | 00 | 0.34 | 2.532 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 20 | 3 | 3.474 | 13.3290 | 0.714 | 2.656 | 26.525 | 0.410 | 1.839 | 23.725.6 | 0.716 | 1.227 | 60.459.3 | 1.429 | 0.511 | 1.940 | 0.48 | 242 | 0.713 | 1.227 | 0.918 | 00 | 0.24 | 243 | ||||
| Összesítés | 20 | 3 | 3.474 | 13.3290 | 0.714 | 2.656 | 26.525 | 0.410 | 1.839 | 23.725.6 | 0.716 | 1.227 | 60.459.3 | 1.429 | 0.511 | 1.940 | 0.48 | 242 | 0.713 | 1.227 | 0.918 | 00 | 0.24 | 243 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 4.422 | 1050 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.26 | 210 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 15 | 00 | 15 | 00 | 15 | 1.47 | 0.63 | 15 | 00 | 00 | 4.221 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 4 | 4.225 | 25.7154 | 0.85 | 530 | 16.716.7 | 0.53 | 318 | 16.716.7 | 16 | 1.38 | 7575 | 2.817 | 0.53 | 3.320 | 16 | 2.716 | 2.213 | 1.811 | 1.38 | 0.21 | 0.53 | 2.213 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 12 | 4 | 2.947 | 11.9204 | 0.47 | 2.137 | 19.318.9 | 0.69 | 1.728 | 3432.1 | 0.36 | 0.48 | 7575 | 1.322 | 0.23 | 1.425 | 0.36 | 1.221 | 1.220 | 0.814 | 0.813 | 0.11 | 0.23 | 2.134 | ||||
| Összesítés | 12 | 4 | 2.947 | 11.9204 | 0.47 | 2.137 | 19.318.9 | 0.69 | 1.728 | 3432.1 | 0.36 | 0.48 | 7575 | 1.322 | 0.23 | 1.425 | 0.36 | 1.221 | 1.220 | 0.814 | 0.813 | 0.11 | 0.23 | 2.134 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 3.57 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 2142 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 00 | 48 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 12 | 1.53 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | -3-6 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 4 | 0 | 1.87 | 12.349 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | -1-4 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 1.87 | 12.349 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | -1-4 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 14 | 0 | 342 | 8.7122 | 0.57 | 1.622 | 31.831.8 | 0.68 | 1.419 | 42.142.1 | 0.34 | 0.46 | 66.666.6 | 114 | 0.12 | 1.116 | 0.34 | 1.420 | 1.115 | 0.69 | 0.811 | 00 | 00 | 2.434 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 7 | 4.186 | 20421 | 0.715 | 3.880 | 18.718.7 | 0.612 | 2.757 | 2121 | 120 | 1.531 | 64.564.5 | 1.838 | 0.714 | 2.552 | 0.613 | 2.349 | 121 | 1.634 | 122 | 0.12 | 0.49 | 1.939 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 36 | 7 | 2.4128 | 9.6543 | 0.422 | 1.8102 | 22.621.6 | 0.420 | 1.476 | 28.126.3 | 0.424 | 0.637 | 6564.9 | 0.952 | 0.316 | 1.268 | 0.317 | 1.369 | 0.736 | 0.843 | 0.633 | 02 | 0.19 | 1.473 | ||||
| Összesítés | 36 | 7 | 2.4128 | 9.6543 | 0.422 | 1.8102 | 22.621.6 | 0.420 | 1.476 | 28.126.3 | 0.424 | 0.637 | 6564.9 | 0.952 | 0.316 | 1.268 | 0.317 | 1.369 | 0.736 | 0.843 | 0.633 | 02 | 0.19 | 1.473 | ||||||