| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 10 | 8.8 | 22.1 | 1.9 | 4.2 | 46.3 | 1.3 | 5.1 | 25.9 | 0.9 | 1.4 | 68.2 | 2.1 | 0.8 | 2.9 | 0.8 | 1.6 | 1.2 | 1.1 | 0.9 | 0.1 | 0.3 | 6.7 | |||||||||
| Total | 16 | 10 | 140 | 353 | 31 | 67 | 46.3 | 21 | 81 | 25.9 | 15 | 22 | 68.2 | 34 | 13 | 47 | 13 | 25 | 19 | 18 | 15 | 2 | 4 | 107 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 10 | 15.9 | 40 | 3.5 | 7.6 | 46.3 | 2.4 | 9.2 | 25.9 | 1.7 | 2.5 | 68.2 | 3.9 | 1.5 | 5.3 | 1.5 | 2.8 | 2.2 | 2 | 1.7 | 0.2 | 0.5 | 12.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
ZTE NKK | 49 –45 | * | 4 | 20 | 2 | 2 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
Tatabányai Sport Club | 49 –50 | 6 | 14 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
BEAC Újbuda | 68 –46 | * | 15 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 21 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
MAFC | 59 –87 | * | 19 | 33 | 2 | 7 | 28.6 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 20 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 59 –64 | * | 9 | 26 | 2 | 5 | 40 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 75 –38 | * | 6 | 22 | 3 | 4 | 75 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 7 | 2025. 11. 21. |
|
Radobasket | 124 –71 | * | 10 | 19 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 62 –80 | * | 10 | 21 | 1 | 2 | 50 | 2 | 8 | 25 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
ZTE NKK | 73 –67 | 12 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
BEAC Újbuda | 60 –58 | * | 2 | 15 | 1 | 4 | 25 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| 11 | 2026. 02. 01. |
|
Tatabányai Sport Club | 68 –55 | 0 | 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 74 –50 | 6 | 19 | 3 | 4 | 75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 64 –74 | 17 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 9 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Radobasket | 56 –100 | * | 10 | 27 | 2 | 7 | 28.6 | 2 | 11 | 18.2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | |||
| 17 | 2026. 02. 27. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 76 –46 | 8 | 15 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Darazsak Sportakadémia | 33 –105 | * | 6 | 27 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 0 | 2.226 | 10.3123 | 0.89 | 2.631 | 2929 | 0.22 | 0.911 | 18.218.2 | 0.22 | 0.34 | 50.250.2 | 0.78 | 0.45 | 1.113 | 0.45 | 1.923 | 0.89 | 0.33 | 00 | 0.22 | 0.22 | -0.6-7 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 11 | 8.9125 | 21.8305 | 1.420 | 4.867 | 29.929.9 | 1.825 | 6.693 | 26.926.9 | 0.710 | 0.913 | 76.976.9 | 1.724 | 0.912 | 2.636 | 1.116 | 2.332 | 1.724 | 1.115 | 0.811 | 0.11 | 0.69 | 3.954 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros | 16 | 10 | 8.8140 | 22.1353 | 1.931 | 4.267 | 46.346.3 | 1.321 | 5.181 | 25.925.9 | 0.915 | 1.422 | 68.268.2 | 2.134 | 0.813 | 2.947 | 0.813 | 1.625 | 1.219 | 1.118 | 0.915 | 0.12 | 0.34 | 6.7107 | |||
| 2026/2027 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 918 | 2754 | 1.53 | 714 | 21.421.4 | 12 | 6.513 | 15.415.4 | 36 | 4.59 | 66.766.7 | 1.53 | 24 | 3.57 | 12 | 00 | 2.55 | 36 | 12 | 00 | 1.53 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 12 | 0 | 2.226 | 10.3123 | 0.89 | 2.631 | 2929 | 0.22 | 0.911 | 18.218.2 | 0.22 | 0.34 | 50.250.2 | 0.78 | 0.45 | 1.113 | 0.45 | 1.923 | 0.89 | 0.33 | 00 | 0.22 | 0.22 | -0.6-7 | ||||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 32 | 22 | 8.9283 | 23.6712 | 1.654 | 5.3148 | 30.536.5 | 1.448 | 6.1187 | 22.525.7 | 1.631 | 2.344 | 68.470.5 | 1.861 | 1.229 | 390 | 131 | 1.357 | 1.848 | 1.739 | 0.928 | 0.13 | 0.816 | 5.2171 | ||||
| Összesítés | 44 | 22 | 7.2309 | 20.3835 | 1.463 | 4.6179 | 30.335.2 | 1.150 | 4.8198 | 22.325.3 | 1.233 | 1.848 | 67.568.8 | 1.569 | 134 | 2.5103 | 0.836 | 1.480 | 1.557 | 1.442 | 0.728 | 0.15 | 0.618 | 3.7164 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 7.452 | 21.7152 | 1.913 | 4.431 | 41.941.9 | 17 | 3.122 | 31.831.8 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.410 | 0.64 | 214 | 0.75 | 2.115 | 1.611 | 0.75 | 1.18 | 00 | 0.64 | 535 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 4 | 4 | 1560 | 2496 | 2.510 | 6.827 | 3737 | 2.510 | 1040 | 2525 | 2.510 | 2.811 | 90.990.9 | 4.819 | 14 | 5.823 | 2.510 | 2.510 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 00 | 14 | 13.353 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 1 | 9.969 | 23.6165 | 1.410 | 3.726 | 38.538.5 | 2.115 | 7.351 | 29.429.4 | 0.64 | 1.18 | 5050 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 1.410 | 1.39 | 1.611 | 17 | 17 | 00 | 0.11 | 5.941 | |||
| 1 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 7 | 2 | 7.452 | 21.7152 | 1.913 | 4.431 | 41.941.9 | 17 | 3.122 | 31.831.8 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.410 | 0.64 | 214 | 0.75 | 2.115 | 1.611 | 0.75 | 1.18 | 00 | 0.64 | 535 | ||||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 11 | 5 | 12.4129 | 23.8261 | 220 | 5.253 | 37.537.7 | 2.325 | 8.691 | 26.927.5 | 1.514 | 1.919 | 78.973.7 | 3.129 | 0.77 | 3.836 | 220 | 1.919 | 1.416 | 1.918 | 1.414 | 00 | 0.65 | 9.694 | ||||
| Összesítés | 18 | 7 | 10.8181 | 23.1413 | 1.933 | 584 | 38.939.3 | 1.932 | 6.8113 | 27.628.3 | 1.319 | 1.625 | 79.776 | 2.539 | 0.711 | 3.250 | 1.525 | 234 | 1.527 | 1.523 | 1.322 | 00 | 0.69 | 8129 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 33 | 1919 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1111 | 1717 | 44 | 1111 | 36.436.4 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 1 | 0 | 33 | 1919 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK NKA | 1 | 0 | 1111 | 1717 | 44 | 1111 | 36.436.4 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | 66 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 714 | 1836 | 24 | 612 | 33.333.3 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 24 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 12 | 5.511 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Mecsek-PVSK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 2 | 4.181 | 14.7294 | 1.122 | 3.163 | 34.934.9 | 0.510 | 1.836 | 27.827.8 | 0.47 | 0.510 | 70.170.1 | 1.121 | 0.59 | 1.530 | 0.612 | 1.938 | 121 | 0.48 | 0.48 | 0.12 | 0.36 | 1.733 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK NKA | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 15 | 10.3196 | 22418 | 1.834 | 5.5105 | 32.432.4 | 1.936 | 7.1135 | 26.726.7 | 1.120 | 1.324 | 83.383.3 | 2.343 | 0.917 | 3.260 | 1.528 | 2.242 | 1.631 | 1.426 | 0.918 | 0.11 | 0.815 | 5.9113 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 23 | 11 | 9.1209 | 22.5518 | 1.841 | 493 | 44.144.1 | 1.636 | 5.7132 | 27.327.3 | 0.819 | 1.330 | 63.363.3 | 1.944 | 0.716 | 2.660 | 123 | 1.534 | 1.330 | 1.125 | 122 | 0.12 | 0.25 | 6.4148 | |||
| 2026/2027 |
|
Pécsi VSK 1919 | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 918 | 2754 | 1.53 | 714 | 21.421.4 | 12 | 6.513 | 15.415.4 | 36 | 4.59 | 66.766.7 | 1.53 | 24 | 3.57 | 12 | 00 | 2.55 | 36 | 12 | 00 | 1.53 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
Mecsek-PVSK U23 | 20 | 2 | 4.181 | 14.7294 | 1.122 | 3.163 | 34.934.9 | 0.510 | 1.836 | 27.827.8 | 0.47 | 0.510 | 70.170.1 | 1.121 | 0.59 | 1.530 | 0.612 | 1.938 | 121 | 0.48 | 0.48 | 0.12 | 0.36 | 1.733 | ||||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK 1919 | 44 | 27 | 9.5423 | 23.8990 | 1.778 | 5.5212 | 30.636.8 | 1.574 | 6.4280 | 23.126.4 | 1.645 | 2.463 | 6971.4 | 1.990 | 1.237 | 3.1127 | 1.253 | 1.276 | 1.866 | 1.857 | 142 | 03 | 0.823 | 5.8271 | ||||
| Összesítés | 64 | 29 | 8.1504 | 21.61284 | 1.5100 | 4.9275 | 31.336.4 | 1.284 | 5.3316 | 23.526.6 | 1.352 | 1.973 | 69.171.2 | 1.7111 | 146 | 2.7157 | 165 | 1.4114 | 1.687 | 1.565 | 0.850 | 0.15 | 0.729 | 4.8304 | ||||||