| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 13 | 11.9 | 27 | 1.9 | 5.9 | 32.7 | 2.1 | 7.8 | 27.3 | 1.6 | 2.4 | 68.3 | 1.8 | 0.8 | 2.6 | 1.8 | 2.5 | 2.6 | 2 | 1.4 | 0.1 | 0.5 | 6.9 | |||||||||
| Total | 17 | 13 | 202 | 459 | 33 | 101 | 32.7 | 36 | 132 | 27.3 | 28 | 41 | 68.3 | 31 | 14 | 45 | 30 | 42 | 45 | 34 | 23 | 2 | 8 | 117 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 13 | 17.6 | 40 | 2.9 | 8.8 | 32.7 | 3.1 | 11.5 | 27.3 | 2.4 | 3.6 | 68.3 | 2.7 | 1.2 | 3.9 | 2.6 | 3.7 | 3.9 | 3 | 2 | 0.2 | 0.7 | 10.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 65 –44 | * | 6 | 24 | 0 | 5 | 0 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
MAFC | 55 –63 | * | 11 | 31 | 4 | 10 | 40 | 1 | 8 | 12.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | |||
| 3 | 2025. 10. 19. |
|
Pécsi VSK 1919 | 68 –46 | * | 8 | 30 | 1 | 4 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 40 –60 | * | 8 | 30 | 0 | 2 | 0 | 2 | 10 | 20 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Radobasket | 111 –42 | * | 2 | 24 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | |||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 54 –70 | 14 | 24 | 4 | 8 | 50 | 1 | 10 | 10 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
ZTE NKK | 57 –54 | 24 | 33 | 3 | 5 | 60 | 4 | 10 | 40 | 6 | 6 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 24 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
Tatabányai Sport Club | 87 –63 | 9 | 20 | 0 | 2 | 0 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 46 –65 | * | 9 | 26 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 5 | 20 | 4 | 4 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 8 | |||
| 11 | 2026. 01. 11. |
|
MAFC | 78 –65 | 23 | 28 | 7 | 12 | 58.3 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 19 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Pécsi VSK 1919 | 60 –58 | * | 11 | 30 | 1 | 5 | 20 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 6 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 7 | |||
| 13 | 2026. 01. 22. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 41 –50 | * | 19 | 29 | 2 | 5 | 40 | 4 | 9 | 44.4 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 19 | |||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Radobasket | 48 –103 | * | 5 | 24 | 1 | 8 | 12.5 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||
| 15 | 2026. 02. 15. |
|
Darazsak Sportakadémia | 107 –24 | * | 5 | 25 | 1 | 11 | 9.1 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 71 –52 | * | 21 | 24 | 3 | 5 | 60 | 5 | 10 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 20 | |||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
ZTE NKK | 67 –59 | * | 19 | 32 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 13 | 30.8 | 3 | 3 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Tatabányai Sport Club | 56 –61 | * | 8 | 25 | 2 | 4 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 832 | 15.863 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 14 | 2.811 | 36.436.4 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 0.52 | 1.56 | 14 | 28 | 0.83 | 0.31 | 00 | 8.333 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 13 | 11.9202 | 27459 | 1.933 | 5.9101 | 32.732.7 | 2.136 | 7.8132 | 27.327.3 | 1.628 | 2.441 | 68.368.3 | 1.831 | 0.814 | 2.645 | 1.830 | 2.542 | 2.645 | 234 | 1.423 | 0.12 | 0.58 | 6.9117 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 8.517 | 22.545 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 510 | 12 | 612 | 24 | 24 | 12 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 10.521 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 21 | 13 | 9.9234 | 21.4522 | 1.739 | 3.8108 | 44.736.1 | 1.640 | 5.3143 | 29.728 | 1.836 | 355 | 61.765.4 | 1.536 | 0.716 | 2.252 | 1.132 | 248 | 1.849 | 242 | 1.126 | 0.23 | 0.28 | 7.6150 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 2 | 8.517 | 22.545 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 510 | 12 | 612 | 24 | 24 | 12 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 23 | 15 | 9.5251 | 21.8567 | 1.843 | 4.7121 | 38.335.5 | 1.543 | 4.7150 | 3328.7 | 1.236 | 255 | 61.765.4 | 2.746 | 0.818 | 3.564 | 1.436 | 252 | 1.551 | 1.845 | 128 | 0.13 | 0.28 | 8.5171 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 66 | 1414 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 4 | 11.681 | 26182 | 321 | 6.445 | 46.746.7 | 1.18 | 642 | 19.119.1 | 2.115 | 2.417 | 88.288.2 | 2.417 | 0.96 | 3.323 | 17 | 2.618 | 1.712 | 1.410 | 1.611 | 00 | 0.11 | 7.754 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 8 | 4 | 8.887 | 20196 | 2.523 | 4.748 | 5347.9 | 0.68 | 546 | 11.417.4 | 2.117 | 2.219 | 93.589.5 | 1.718 | 0.46 | 2.124 | 0.57 | 1.318 | 1.413 | 1.211 | 1.312 | 00 | 0.11 | 5.958 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 8.887 | 20196 | 2.523 | 4.748 | 5347.9 | 0.68 | 546 | 11.417.4 | 2.117 | 2.219 | 93.589.5 | 1.718 | 0.46 | 2.124 | 0.57 | 1.318 | 1.413 | 1.211 | 1.312 | 00 | 0.11 | 5.958 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1818 | 3333 | 33 | 99 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 44 | 44 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 1616 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 0 | 1818 | 3333 | 33 | 99 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 44 | 44 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 1616 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 1818 | 3333 | 33 | 99 | 33.333.3 | 44 | 99 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 44 | 44 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 1616 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 832 | 15.863 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 14 | 2.811 | 36.436.4 | 28 | 3.514 | 57.157.1 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 0.52 | 1.56 | 14 | 28 | 0.83 | 0.31 | 00 | 8.333 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 66 | 1414 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 17 | 12301 | 27674 | 2.357 | 6.2155 | 36.836.8 | 1.948 | 7.3183 | 26.226.2 | 1.743 | 2.358 | 74.174.1 | 2.153 | 0.821 | 374 | 1.641 | 2.664 | 2.460 | 1.844 | 1.436 | 0.13 | 0.411 | 7.5187 | |||
| 2026/2027 |
|
BEAC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 8.517 | 22.545 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 510 | 12 | 612 | 24 | 24 | 12 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 10.521 | |||
| 3 szezon |
|
BEAC Újbuda | 30 | 17 | 8.7339 | 18.9751 | 1.965 | 3.7165 | 52.839.4 | 152 | 4.7198 | 20.826.3 | 1.953 | 2.674 | 73.171.6 | 1.559 | 0.423 | 1.982 | 0.743 | 1.470 | 1.565 | 1.653 | 1.140 | 0.14 | 0.111 | 6.6224 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC | 2 | 2 | 8.517 | 22.545 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 510 | 12 | 612 | 24 | 24 | 12 | 1.53 | 12 | 00 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 32 | 19 | 8.6356 | 19.8796 | 1.969 | 4.4178 | 44.638.8 | 1.155 | 4.4205 | 25.226.8 | 1.453 | 274 | 73.171.6 | 2.369 | 0.625 | 2.994 | 147 | 1.574 | 1.367 | 1.656 | 142 | 0.14 | 0.111 | 7.6245 | ||||||